Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holkočůr (Ne, 28. 2. 2021 - 18:02)

Hm, má to tak někdo štěstí,co? Já jsem měl štěstí na dvě čůrací holky, jednu velkou za nádražím a druhou bohužel jen malou na tom podobném místě asi po hodině

Jana (Ne, 28. 2. 2021 - 18:02)

Taky jsem Klárko využila sluníčka a udělala jsem si výšlap do přírody. Sice ne s takovým náruživým doplňkem jako jsi měla ty,ale pokochala jsem se pomalu se probouzející přírodou. A čůraní bylo a také ne jen tak malé. Za krmítkem pro zvířata jsem musela ulevit a v klidu jsem tam vydatně zalila jehličí .....

Asi (Ne, 28. 2. 2021 - 15:02)

Nejen Klarka,ale i Sluníčko a Holky atd. Každá močí jinak a to je to napínavý a vzrušující.

Návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 09:03)

Napínavý? Vždyť to píše jeden člověk, je to pořád jak podle kopíráku. Stejná slova, stejné situace, popisování loužiček, oblečení svlékání...už to dokážu napsat i já.

Pozorovatel (Po, 1. 3. 2021 - 11:03)

To dokáže napsat kdokoliv. A cokoliv. O čemkoliv. A odkudkoliv. Jen bych netvrdil, že je to jeden člověk. Už i podle IP adres jsou tyto osoby roztroušené od Boru u Tachova až po Vsetín.

No, (Po, 1. 3. 2021 - 10:03)

Postav vedle sebe deset různých dívek a řekni ať popíšou jak se vyčůraly třeba ráno. A všechny ti to popíšou podobně. Ty jeden člověku.

Návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 11:03)

A právě že ne. Každá holka má svů styl mluvy a tím i psaní. Tady píšou všechny stejně. A kdyby to popsaly podobně co je na tom napínavýho?

Návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 10:03)

Mýlíš se.

No, (Po, 1. 3. 2021 - 11:03)

V čem?

Majka (Po, 1. 3. 2021 - 11:03)

Tak za sebe mohu říci, že bych to popsala podobně jako třeba Klára. Nevidím, co v tom hledáš za podivnosti. Například ty Holky, co sem píšou ,ty jsou na mě dost až hrubý a Sluníčko zase hodně naivní. Asi jsem hloupá, když popíšu prožitek z močení podobně jako ostatní. To víš, ženský mozek.

Navstěvnik (Ne, 28. 2. 2021 - 14:02)

Klárka už má asi pipinu plnou a potřebuje na záchod.

Holkočůr (Ne, 28. 2. 2021 - 13:02)

Jdu taky ven,lámal jsem kámoškou na chcaní, ale nemůže. Tak zkusím ulovit nějakou holku čůrandu venku.

Sluníčko (Ne, 28. 2. 2021 - 13:02)

Já už jsem Klárko taky venku čůrala a byla tady holka kousek co bydlí a tak jsme nakonec čůraly spolu. Byly jsme venku před obědem a ona říkala, že chce čůrat a za chvilku to řekla zase a řekla jsem jí ,že může a tak si pipinku svlékla a hned čůrala a já jsem si sedla k ní a čůrala jsem taky a obě jsme měly loužičky a ty se na cestě spojily jak tekly vedle sebe. Já asi chtěla stejně moc jako ona,ale pipinku si držela jen chvilku ona a čůrala hned hodně rychle a já taky.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 13:02)

Klárko hezky to venku počůrej a nech si záležet, ať se to Liborovi líbí . Já se mohu jen těšit, že o tom večer napíšeš. A na to se velmi těším.

Klára (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Tak nakonec pojedeme asi sami. Mamča se zabydlela na sluníčku tady u baráčku a Niki venčí Ťufíka a vystačí si taky doma a Libor navrhl, že bychom mohli jet děkovací jízdu, když to nepůjde další týdny a propojit tu moji a jeho. Tak to pojedu ráda, bude to trochu delší, ale zvládneme to. Je tady sluníčko a je hezky a tak si třeba někde zastavíme a určitě budu čůrat minimálně jednou.

Ondra (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Klárko taky ještě využiju den a vyrážím k Labi. Škoda, že nemám holku,hned bych ji požádal, aby mi to ukázala někde za rohem a vyčůrala se.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Já si stejně myslím, že jak tady řekl Libor a Nona na, že se mělo zavřít vše . A co se týká těch výpadů na Kláru, tak myslím si,že její matka bude nakonec zodpovědná a nikam zbytečně nepojede. A ptáčci už se obstarají, když je teplo. Tak ať Klára je taky zodpovědná!

Pavel1 (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Vezmi si,že se vydá nařízeni a to se nemusí týkat jen současné situace a Češi už hledají kličky,jak se tomu vyhnout,obejít to a ještě radí dalším,a to třeba viz tady

nona (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Ještě taková perlička a už dám pokoj:). Můj manžel vymyslel, že bychom ty týdny mohli strávit na chalupě (je to normální dům k celoročnímu užívání). Tak jsem koukla na FB na diskuzi toho městečka a hned tam výhružky vůči Pražákům, kteří si myslí, že se tam budou jezdit rekreovat:(.

nona (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Je to tak neboli minimalizování rizikm jak píše Pavel (?). Maminka do nemocnice musí a nemůže sama, musí mít doprovod. I když v nemocnici je větší pravděpodobnost nákazy než na výletě i když sama s rodinou.

Reklama

Přidat komentář