Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Jo, řekni jim, že máš hlad, daj ti rohlík a odvezou tě policii do léčebny. Už to fakticky potřebuješ.

Anonym (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Chodit do práce, starat se o rodinu,nakoupit rodičům, vařit s vytvářet rodinnou pohodu ty kravko

Miluna (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Já vytvářim pohodu když mam odreagování.Tohle co píšeš dělam pořád a magořim už z toho! Potřebuju vlak a jezdit!! V práci se mi líbí ale už sem popisovala co se mi tam děje kvuli respirátoru! Takže potřebuju odjet a vzduch a jídlo aspoň venku z oblíbené rest..Kam jsme to dopracovali,člověk brečí a prosí o běžný normální věci.Potřebuju Aleška číst jak to zvládá.Vždyť tohle už neni možný.Já jim dávam poslední tři týdny,pokuď to budou prodlužovat dál tak jdu bojovat.Tohle už neni normální!!!!

M. (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Ty jsi jako malý děcko. Já chci, já chci. Být moje dcera, už bych ti narvaka hlavu pod ledovou sprchu, aby tě ta hysterie přešla. Zkrátka seď na zadku. A jestli ti z toho hrabe, zajdi za psychiatrem. A s těmi teoriemi už jdi někam, vždyť to není normální, aby si to inteligentní člověk myslel.

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

M., nerozčiluj se, je to pořád dokola vždyť víš. Povídkáři budou mít nové téma Total Covid Passport alá Jituna. A Čestné prohlášení.

Miluna (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Já za to nemůžu že si tohle chcete nechat líbit! V tichosti sedíte a díváte se na to jak vás pomalu omezujou a dusí v respirátorech! Já fakt za to nemůžu že sem bojovná a nechci si nechat tohle líbit.My se prostě neshodnem.Neni možný člověka zadržovat omezovat a cpát do něj psychiatrické léky, místo nechat ho venku nabrat sílu,sportovat,cestovat třeba na tu Šumavu aby mohl objímat stromy a pořádnej velkej les jakej na Šumavě je a Lipno a tak prostě po roce zavření a žití v garáži tohle prostě vše potřebuju jako kytka slunce a vodu.A tu oblíbenou rest.kterou sem rok neviděla.Achjo,tohle neni možný nahrazovat psychiatrickýma lékama,vždyť je to mučení.A teorie se naplňujou,měsíc po měsíci,co už sem věděla od podzimu že to takhle bude,jen sem tomu nechtěla věřit.Podle plánu už nás nepustí,ale já nechci se s timhle smířit!! To prostě nejde!! To pořád nemusí být všechno,brzy už nás třeba nepustí ani z domu.Nevim co ti na tom přijde nenormální když se to vyplňuje a je to světovej reset.Já fakt zas nechapu vás.

M. (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

Ty nejsi bojovná, jsi pouze hysterická. Pořádnej, velkej les máš i v katastru města Písek. Velký Mehelník, byla už jsi tam? Když budes po cestě objímat stromy, tak se domů vrátíš kolem Vánoc. Nikdy jsi nesportovala, tak to tady nehraj. Proč na rovinu nenapíšeš, že Luboš je od Šumavy, tak tě štve, že za tebou nemůže jet? Místo toho, abys tady dělala, že tě baví orientační běh po šumavských lesích. Byla jsi vůbec někdy na Orlíku nebo na Zvíkově? Podle mě ne. Ale najednou toužíš po stromech na Šumavě. Jsi průhledná. A blbneš. Sergej chodí do práce, máš doma klid po kterým si tady rok řvala, tak pro změnu máš hlad a musíš se jít najíst do jinýho okresu. To není normální! Ty nejsi normální! Dělej vola z někoho jinýho. Nazdar.

Anonym (Út, 2. 3. 2021 - 00:03)

Miluno ty jsi fakt imbecil total

Miluna (Út, 2. 3. 2021 - 11:03)

Jako proč? Tohle už je k nevydržení.Bude jaro a čeho se dočkáváme!! Přijdu do práce a místo abych si to pěkně jen odpracovala a byla spokojená že tohle je dobrá práce tak se tam dusim!!!!! Sotva si to nasadim,první se ucpe komplet nos a pak začne téct rýma a slzet oči!!!!! Tak kurva co to je!!!!!! Nejde už žít normálně, nejde nejde nejde nejde!!!!!!!!!! A doma mi sere on když místo cigarety na balkoně si dá smradlavý sračky co si daval Jirka,takže sem se s nim zase jen hádala!!!!! Se budu už jen dusit se zacpanou držkou nebo čuchat smrady!!!!!!! Odjet nemůžu už ani vlakem!!!!!!! A když jdu na procházku po okolí opět mam mít roušku venku!!!!!!! A když jí nechci tak ještě on na mě doma píčuje že jí nechci venku!!!!!! Kecá mi do toho!!!! Jdu si lehnout na pole někam,doufam že mi svině daji pokoj aspoň tam!!!!!!!!!!!

Miluna (Po, 1. 3. 2021 - 23:03)

21:18 a když s tim nesouhlasim??? Nesouhlasim s respirátorem,ani uzavření okresů ani s očkovánim.Tak co mam dělat??? Proč máme trpět za kurvy a psychopaty co do vzduchu vypouští tohle svinstvo a nechat do sebe kvuli tomu píchat kdoví co,co bylo na něco co už tady neni a už jen cvokatět v bytě! Proč trpět za zmrdy co vykurvili svět a chtěj na tomhle zbohatnout! Já prostě nemůžu z toho!! M.já nebudu na jaře sedět doma!! A co to je čestný prohlášení? Slyšela sem o tom ale nevim co si pod tim představit.Co tam mam psát když chci do vedlejšího okresu do oblíbený restaurace? Co tam mam psát když chci být ve vlaku? Aspoň u restaurace do toho okýnka bože!! Už nám berou i ty okýnka!!! Vždyť oni opravdu pokouskách nám omezujou všechno!!!!!!

M. (Út, 2. 3. 2021 - 13:03)

Nikdo na nás nic nevypouští. Nevěř bludům. Takže ty nebudeš sedět doma. Dobře. Já jen, že ses tady tak rozčilovala před rokem na lyžaře. A teď se chováš ješte hloupěji než oni. A okénka u restaurací jsou normálně otevřena snad i v Písku.

Miluna (Út, 2. 3. 2021 - 16:03)

Před rokem sem ještě nevěděla o co jde a že je to záměrný že to byl plán a jedou dál podle plánu.Vypustili to na svět schválně aby měli lidi pod kontrolou.Teď jsou tři země v testovací fázi jak lidi budou reagovat pod total control s kovidovim pasem,tak nás na chvíli pozastavili,než budou vědět víc.To se nám ty konspirace pěkně vyplňujou.Nejsem cvok abych byla zavřená doma už rok a teď znova i na jaře .Mam v jinym okrese oblíbenou restauraci a měla sem plán jet na šumavu do přírody,takže co mam dělat?

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Na Šumavu do přírody? To by si děti konečně užily. Ale kdysi jak Sergej chtěl, jsi neměla zájem. Tak si musíš počkat. A jak budeš Miluno bojovat?

Miluna (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Počkat jak dlouho? Než do nás píchnou něco o čem člověk neví co mu to do pár let způsobí? Že mu to třeba zničí imunitu? Po roce života v garáži chci prostě i do přírody na Šumavu.Měla sem plány a oni to vykurví nějakym zákazem okresů!! Ale že si někdo lítá do Zanzibáru nebo Emirátů, to jo, to mohli!!! Dyť už je to všechno tak trapný a ubohý! Bojovat pujdu že si tohle nenecham líbit.V dubnu nechci slyšet ani slovo že nemůžu vedle do okresu.Řekli obětujem březen, tak ať je to jen březen!!! Jinak pojedu a předložim jim čestný prohlášení že mam hlad a jedu se nažrat a natočim je co mi na to řeknou!!!!!

Miluno, (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

a kde je Šumava, Zanzibar a Emiráty? Nemusiš přesně, stačí přibližně.

Návštěvník (Po, 1. 3. 2021 - 23:03)

Nesouhlasit to je asi tak všechno co s tím můžeš ty udělat. Jestli ti někdo něco pouští do vzduchu, tak si vyvětrej,Primitive.

Miluna (Út, 2. 3. 2021 - 00:03)

Jo ještě si dělej prdel ty vole!! Někdo nám tady vypouští různý mutace upravenýho Sarsu a ty si dělej z toho prdel že si mam vyvětrat!! Že nás nutí takhle svinsky žít,že je na nás něco vypouštěno a my pak máme kvuli tomu se dusit v respirátorech.To už fakt neni možný!!

Anonym (Po, 1. 3. 2021 - 21:03)

Oto a Miluno,bude to trvat tak 3 roky, než se to vrátí do normálu, mezitím povinné testování,pak očkování, neustále respirátor, takže si zvykejte

Ota (Po, 1. 3. 2021 - 18:03)

Aleši jak je? Co na to říkáš na to co se děje teď? Povinný respirátory a zavírání okresů? Já jsem četl že je to možný nácvik na válku s Ruskem. Člověk už neví čemu věřit. Jinak v práci se dusim. Už se mi začla za pokladnou točit i hlava a musel jsem jít pryč. Je to ještě horší než rouška. Tohle už je vážný. Miluško tak to je ta nejhorší varianta že dělá s holkou. A jak udýcháváš ty respirátor?

M. (Po, 1. 3. 2021 - 22:03)

To není nácvik na válku s Ruskem. Tys neslyšel o tom Marsu? To byl signál pro ufony.

Reklama

Přidat komentář