Reklama

prvni masturbace

Blanicka (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Me na muslicku prstiky sklouzli v 11.

děda Jirka (Pá, 9. 7. 2021 - 14:07)

Nechtěla by ses někdy dívat po domluvě? Kdyžtak pisni na mé [email protected]

Davídek (Út, 23. 3. 2021 - 05:03)

Ahojky je mi čtrnáct za chvíli patnáct. Kdyby tu byl někdo kdo si chce o honění víc pokecat nebo si klidně i něco ukázat, tak mi napište na [email protected]

Steve (St, 24. 3. 2021 - 02:03)

Hele, tady je slušná diskuze jo ... Prasárničky a úchylárny si provozuj na jiném webu. Nic proti, ale tady se vedou vážné diskuze.

Z (Út, 23. 3. 2021 - 12:03)

Z

Petr Suchý (Pá, 12. 3. 2021 - 12:03)

Čau holky, Kdyby se některá z vás chtěla chtěla naučit masturbovat a nebo si s někým zamasturbovat a poslat si nahé fotečky bez kalhotek bez ničeho tak pište na ig: petr.suchy14. Něco o mě: Jsem 14 letý kluk který začal masturbovat a objevovat své tělo. Nevadí mi můj penis ukazovat a rád si ho honím a holím. Má cca 14 cm a čeká jen na vás. Jakmile mi pošlete zprávu tak domluvíme na ukazovačce a pořádné svlíkačce

Z (Út, 23. 3. 2021 - 12:03)

Z

Jakub (Pá, 5. 3. 2021 - 11:03)

Pretrhnula se mi uzdecka co dál s predkozkou

Steve (Pá, 5. 3. 2021 - 16:03)

Nechat zahojit ... a nenech si to srůst radím.

Jan (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Ahoj je mi 13 a honím si ho asi od 7 let a 6 krát denně jednou mi u toho načapala máma když mi stříkal a honil jsem si ho dál

Vašík (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Stahuješ si předkožku nebo ho mastíš prstem? Většina kluků začíná tím druhým způsobem a ten pocit je o hodně intenzivnější.

Zdeněk (So, 27. 2. 2021 - 00:02)

Já jsem poprvé masturboval v sedmi. Při prohlídkách mi doktorka pokaždé stáhla předkožku. Moc se mi to nelíbilo, protože to šlo docela ztuha a hodně to pnulo. Příjemné to nebylo. Taktéž při koupání mě naši nutili, abych si tu kůžičku ohrnoval, abych si mohl umýt žalud. Ani tehdy mi to nebylo příjemné a bral jsem to jako nutné zlo. Pak mě ale jednou na penisu něco zasvědilo, a já si to začal drbat. K mému údivu se mi penis postavil, a jak se napnul, otevřela se mi dírka v předkožce a trochu mi vylezl žalud. To už příjemné bylo. Tak jsem si předkožku ohrnul až úplně dolů. A zjistil jsem, že když tenhle pohyb budu opakovat, že to je opravdu moc příjemné. Ale ouha! V tomto věku se samozřejmě ještě žádné semeno netvoří, takže po chvíli honění se pokaždé dostavilo nesnesitelné až bolestivé svědění v žaludu, proto jsem vždycky musel přestat, nedalo se to vydržet. Až pak ve dvanácti letech mi jednou namísto očkávaného bolestivého svědění vystříklo ze žaludu několik čirých kapek, a dostavilo se úžasné uvolnění, jaké jsem předtím neznal. To už jsem věděl, že se mi jednou bude dělat semeno, jen ho kluci popisovali jako hustou bílou tekutinu, a já to měl jak vodu. Ale časem začalo houstnout a asi po půl roce už bylo bílé a chuchvalcovité, přesně takové, jak popisovali kamarádi. A od té doby onanuji téměř denně, Vyjímkou jsou dny, kdy to ze mně dostane moje partnerka, ať při souloži, nebo ručně.

Steve (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

z WhatsAppu bude šmírák ... Už jsem četl o tom článek. A šmírácká data si bude předávát i s Fejsbůkem ... No jo no, někomu je líto po diktatuře - hlavně států kteří ji neměli nebo si jí už nepamatují. To my si jinak vážíme "Svobody slova" - doufejme že nám to vydrží a že to nějaký debilní Brusel nebude požadovat zrušit. Stejně k tomu asi jednou dojde že bude nátlak ... já čekám že jo.

Tom (Pá, 19. 2. 2021 - 19:02)

Ahoj nechtěl by někdo si společně za masturbovat někde venku bydlím v Pardubicích a je mi 13 nejsem úchyl popřípadě pište na 739250223

Z (Pá, 5. 3. 2021 - 12:03)

Z

tomas (St, 24. 2. 2021 - 22:02)

ahoj napis sem svuj email ozvu se ti

Tom (Pá, 26. 2. 2021 - 18:02)

Pardon tak jedině normálně přes esemesky

Tom (St, 24. 2. 2021 - 22:02)

Sorry ale přes mail nemůžu nejlépe přes WhatsApp nebo mesenger

Katka (Po, 15. 2. 2021 - 06:02)

Určitě si nevzpomenu, kdy to bylo poprvé. Ono to ani nejde tak říct. Co vím, tak jsem si s ní hrála už od školky. Matně si pamatuju, to mi bylo tak 6 a dávala jsem v pokojíčku pozor, aby náhodou nevstoupila mamča. První orgasmus jsem měla brzo v jedenácti. Je to už skoro 6 let a doteďka jich bylo nepočítaně. S klukama se spíše jen kamarádím a to hlavní na co se těším,je onanie. Není nad to, můžu li si to dělat sama. Sebeuspokojování mám dokonale propracovany a vím, že kluk by mě rozhodně tak neudělal, jak se udělám já sama.

děda Jirka (Pá, 9. 7. 2021 - 14:07)

Nechtěla by ses někdy dívat po domluvě? Kdyžtak pisni na mé [email protected]

Reklama

Přidat komentář