Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holka 16 (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Dnes jsem načůrala 370 ml a ségra 350ml,řekla mi,že mi podrží pod pipinou nádobu na měření, ale ať si pipinu rukou roztáhnu,že se mi bude chcát pak rovně a nepoteče to okolo . Tak jsem hodně na bobku dala stehna od sebe a ještě si jí roztáhla a chcaní mi stříkalo z pipiny fakticky přímo a okolo skoro vůbec z tý mý močový dírky. Ségra to udělala taky tak ale asi měla tu dírku na chcaní jinak,protože stejně to pustila vystŕíklo to a teklo nejprve křivě a až pak se to srovnalo takže mi pochcala ruku a sobě nohu. Že prý si pipinu rozrvřela blbě. Máme ale pipiny skoro stejný a chčijou nám taky podobně i do množství. Já měla světlejší moč než ona a vyhrála jsem o kousek. Máme taky sukně ,já modrou ,ségra modrobílou ,já mám kalhotky žlutý a ségra bílý a máme silonky punčocháče tělový světlý.

Bára (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Klárko dobré ráno. Pozdravuj ptáčky na chaloupce.

Sluníčko (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Klárko ja6 se trochu počůrala. Mě se chtělo ráno,ale asi jsem to zaspala a pak se mi zdálo ze6 jsem na záchodě a čůrám a najednou jsem zjistila,že čůrám v posteli v kdlhitkach. Rychlé jsem to stoupla a běžela čůrat na záchod ,ale stejně jsem se ještě trochu počůrala protože to nešlo moc stoupnout a pak už jsem čůrala do záchodu jako ty a trochu mě tam dole v pipince to ještě bolí. Kalhotky mám čistý jiný a zadeček a nohy jsem si i s pipinku radši osprchovala a vyřešila ručníkem. V posteli jsem to taky vyměnila,ale bylo tam počůraný jen trochu,vzbudilo měto ještě hned jak jsem to pustila. Taky se někdy počůrala v posteli? Já už jo ale to už je dlouho.

Pulec (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Sluníčko to se stane každýmu že se počura do postele

Pulec (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Dobré ráno jak pak jste na tom máte už plne pipinky a jaké pak dnes kalhotky

Sluníčko (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Pulci já už mám pipinku prázdnou,ale bolí mě tam jak jsem měla velký čůrání. Měla jsem světlé modré kalhotky a ted6 mám bílý a punčocháče a bílou sukni kratší ale kdyby byla zima a šla6 jsem ven tak si vezmu možná kalhoty

Pulec (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Tak to hlavně moc dlouho nedrž a když se ti bude chtít tak běž co nejdřív a venku raději necurej

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Jsem zvědavý jestli už budete mít ten záchod rozmrzlý. Ale vy stejně budete čůrat venku,takže je to jedno a ono i vykakat se venku dá když na to přijde.

Klára (So, 27. 2. 2021 - 07:02)

Jsem hodně důkladně vyčůraná. Trochu jsem si přispala a měla jsem pipinku učůranou a udělala jsem velkou loužičku do záchodu. Niki ta dnes šla taky se mnou a nechtěla čekat, držela si pipinku a pak se vyčůrala ve sprše protože nemohla vydržet a tdky měla dlouho z pipinky proud než byla prázdná. Pojedeme na chaloupku, ozvu se.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Jak můžeš udělat do záchodu loužičku?

ááá (So, 27. 2. 2021 - 10:02)

chybka se vloudila.

Sluníčko (So, 27. 2. 2021 - 10:02)

Čůrám.

Ester (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

A ty to neumíš???? Asi jseš negramot.

Fido (So, 27. 2. 2021 - 00:02)

Děkuji Jardovi KV za pohotovou odpověď. Dobrou noc a víkend všem.

Ivoš (Pá, 26. 2. 2021 - 23:02)

Přeji Kláře také pohodový víkend. Vážně uvažuji o koupi sauny. V těchto dnech by to bylo velmi vhodné pro léčebný relax.

Fido (Pá, 26. 2. 2021 - 22:02)

Jak sem chodil někdo z Chrastavy: nevíte nějaké podrobnosti o tom obrovském dnešním požaru?

Jarda Kv. (Pá, 26. 2. 2021 - 23:02)

Naštěstí žádné oběti. Hořely chemikálie a desky. Bydlím cca 400 metrů odtamtud, nic moc zážitek. Už je to pod kontrolu .

Martin (Pá, 26. 2. 2021 - 21:02)

Jestli pojedeš zítra na chalupu Klárko, tak se těším na tvé další skvělý čůrací momentky.....

Buran (Pá, 26. 2. 2021 - 21:02)

„Výjimečně dobrá trefa.” (Taky JB)

Klára (Pá, 26. 2. 2021 - 19:02)

Návštěvníku ,já má dnes bílý a Niki taky bílý kalhotky a měly jsme kalhoty, Niki ještě punčocháče pod nima. Sluníčko, to se někdy může stát a mě se to taky stalo a tak se nic neděje, z toho si nedělej hlavu. Bertíku, já se na tebe nezlobím, naopak, je moc hezké, že se ti o Sluníčku zdálo až do konce. Třeba se už brzy uvidíte společně. Báro ,tady taky prší a my jsme už jen doma a tak to nevadí. Půjdeme do té vody a tepla.

Reklama

Přidat komentář