Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Petra (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

To chce pořádně trénovat výdrž a nebýt tak nadržený a vyjančený, jé holka, šuk, šuk, jé a je to ze mě venku. A dost, ještě abych tady někoho školila.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

To máš asi pravdu ale já jedu jak králík a už to chci co nejdřív ale ten silný kondom to oddálí a byl jsem překvapený jak to vyvrcholení bylo moc pěkné

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 22:04)

Spíš zkus znecitlivujici kondomy na oddálení ejakulace. Dělá je třeba Pepino nebo Primeros, koupíš v každé drogerii a funguje to. Jen to chce ho nasadit chvilku před zasunem, aby to znecitliveni začalo včas.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 22:04)

Tak ty jsem zkoušel ale hned jsem zasunul,tak proto to nefungovalo.

Pavel (Ne, 28. 3. 2021 - 00:03)

Dělám si svoje kondomy z tašek z kauflandu. Nevýhoda je, že to není moc sexy a že to drhne a nedrží a nevidim na to.

Vladimír Stani… (So, 27. 3. 2021 - 23:03)

Sex s kondomem je jako sex přes igelit. Je to jako pití piva bez pěny a nealko a zteplalé k tomu. Já mám deset dětí s různými partnerkami a vždy říkali, že mají antikoncepci.Nemůžu za to, že jsem tak sexy a že jsem milonář, takže pro mne není problém si platit alimenty a ještě jim kupovat dárky.Akorát na Vánoce mám běhačku. Pronajal jsem si posledně tělocvičnu, i pro ostatní děti mých partnerek a děláme takovu Mikulášskou besídku. Sejde se nás tam tedy 11 mužů a jeden chlap-já.

Erik (So, 27. 3. 2021 - 23:03)

Mě ty debaty připadají jako, jestli je lepší komunikovat přes mobil, nebo z očí do očí.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 18:03)

Jasně že s kondomem. Kdo ho nepoužívá, je idiot, imbecil, a dojede na to.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 12:03)

Nadává ti někdo,že šukáš s,tak nenadávej,každému vyhovuje a líbí se něco jiného,tak používej občas to na krku

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 18:03)

otázka znie, že čo je nutne a čo je lepšie :-) počas studia na strednej a na výške - jednoznačne s, tam som bez kondomu nešiel nikdy :-) no a samozrejme, že lepšie je bez :-D ale najhorsie je bez sexu ;-P

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 17:03)

Šukám bez, svoboda výstřiku je to nej. A s vdanou paničkou je nastříkání do ní v pohodě, ony si případné naprcání už zdůvodní.

Steve (So, 27. 3. 2021 - 02:03)

A jinou pohádku tam náhodou nemáš? Přání je sice hezké, leč je to stále jen přáním ... Weiss Du?

Ota (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

A ještě k tomu kondomu, jedině bez, ta svoboda výstřiku je k nezaplacení.

ytong (St, 17. 3. 2021 - 04:03)

Zásadně- bez !!Sejdeme se poté na venerologii !!

Abe (Po, 15. 3. 2021 - 23:03)

Já ani manželka jsme s tímto nikdy neměli problém. Bývalku nemám, ale předchozí i průběžné vztahy jsme prostě nehodnotili, protože rodina byla nedotknutelná.

Aleš (Út, 9. 3. 2021 - 18:03)

Taky to táhnu s bývalkou a přítelkyně není proti. Oblíbila si ji a oživuje nám sex. Dost často zůstává i přes noc. Dobrá byla karanténa, celou dobu jsme byli ve třech a šukali a šukali. Ty dvě spolu je taky hezké sledovat. Mohla by u nás zůstat na stálo.

VV (Po, 15. 3. 2021 - 17:03)

To ta moje by se s bývalkou asi porvaly a zabily. Nechápu proč. Bojí se ta moje současná konkurence? Ty ženské, to prostě nepochopíš.

Steve (Po, 15. 3. 2021 - 18:03)

Tak to ta moje taky žárlí na bejvalku jako blázen ... přitom, jsme dávno rozvedeni, nežije zde ve městě, naopak je až na Maltě ... ale to je pro ní fuk a málo. Nesmím jí napsat ani písmenko, ba ani jak se tam má ... Ano, no prostě ženský!

Ota (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

Já zase v pohodě a bejvalka se staví i na kafe. Ono není dobré vše hrotit. Kolikrát u nás byla i přes víkend. Holky se spolu normálně kamarádí a nemají vůči sobě žádné výčitky a problémy. Ona odjela na rok do ciziny a tak jsem si sehnal jinou. Vzali jsme to oba v pohodě, na co nějaké nervy. Teď se prostě staví a je z ní dobrá kamarádka, zatím... Popravdě, chtěl bych je obě, ale čekám, jak se ty dvě spolu ještě víc "skamarádí". A nebo třeba ne a budu mít smolíka.

Návštěvník (Po, 8. 3. 2021 - 18:03)

Já jedině bez, jen ve zvláštních případech s ním.

Reklama

Přidat komentář