Reklama

Je orální sex nevěra ?

:-))) (Po, 16. 8. 2021 - 12:08)

Pokud je to dobrá kurva , tak je to dobrá investice .

:-))) (Čt, 29. 7. 2021 - 20:07)

Pokud je to dobrá kurva , tak je to dobrá investice .

Jana (Čt, 26. 11. 2020 - 18:11)

Však je to skvělá zábava, střídání se na sex, prostě se prohodíme o nic špatného nejde. Jde přece o ten skvělý prožitek, co s tím má společného věrnost, je to jen hloupé slovo a hloupý předpis. Se svým klukem se moc milujeme a máme se rádi, ale snad se nevlastníme a nebudeme si diktovat co má dělat ten druhý. Jestli šuká moji kamarádku a nebo jinou je přece jedno a víme to o sobě. A kdo to dnes nedělá tajně? To je spíš podraz. Když to děláme s někým jiným, tak si to před sebou netajíme a pošleme si selfíčko a v pohodě se pochlubíme jeden druhému, nejhorší je to tajit. Máme to tak všichni domluvené a už hodně dlouho je vše v pohodě. Pocit jako potřesení rukou rozhodně ne a před partnerem se cítím naprosto v pohodě, tím, že se neomezujeme a nic si nevyčítáme, tak o to jsme si víc blíž a víc jsme spolu spokojení a šťastní. Užívejte si a neřešte hlouposti :-)))

Petr (St, 25. 11. 2020 - 15:11)

Asi není nevěra, když jsem byl u svojí holky, jak se nechodilo do školy, tak jsem za ní chodil k ní domů, tak u ní byla i její kamarádka a ta mi ho začala honit a nakonec mi ho vykouřila a spolkla vše, co jsem vystříkl. Mojí holce řekla, že mám sperma dobré a ona ji na to odpověděla, že ji to přece říkala. A tak mi ho kouří obě pravidelně a došli jsme i dál, obě je šukám a nic, žádné výčitky nevěry. Ta její kamarádka někdy vykouří i bráchu mojí holky. Vypadá to ,že se obě dobře baví a užívají si to, už se stalo, že jsem byl s tou její kamarádkou sám a nijak to mojí holce nevadilo. Asi se domluvili, nebo co za tím je.

Jana (Čt, 26. 11. 2020 - 14:11)

Jen tak dál, čím víc vás bude tím líp, už teď musíš poznat, že je to s nimi o něčem jiném a lepší než s jednou, prostě vyšší level.

Petr (St, 25. 11. 2020 - 15:11)

Asi není nevěra, když jsem byl u svojí holky, jak se nechodilo do školy, tak jsem za ní chodil k ní domů, tak u ní byla i její kamarádka a ta mi ho začala honit a nakonec mi ho vykouřila a spolkla vše, co jsem vystříkl. Mojí holce řekla, že mám sperma dobré a ona ji na to odpověděla, že ji to přece říkala. A tak mi ho kouří obě pravidelně a došli jsme i dál, obě je šukám a nic, žádné výčitky nevěry. Ta její kamarádka někdy vykouří i bráchu mojí holky. Vypadá to ,že se obě dobře baví a užívají si to, už se stalo, že jsem byl s tou její kamarádkou sám a nijak to mojí holce nevadilo. Asi se domluvili, nebo co za tím je.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

Nějak mrtvo.

Iva 18 (Út, 10. 11. 2020 - 18:11)

Kouřím ho klukům a problém v nevěře nevidím, jsou to jen hrátky. Něco jiného je šukačka. Ale už jsem ji také měla s kamarádem mého přítele a nakonec mě šukají oba, někdy i spolu a problém není. Nevím, proč se ze všeho dělá takové drama.

Pavla (So, 7. 11. 2020 - 00:11)

Jana: Tak to máte docela orgie. Ale tak pokud ti je kolem dvaceti, tak je na to nejlepší věk. A užívejte si to. Škoda každého sexu co si neužijete. V pozdějším věku to je taky fajn, ale v mládí je to uplně nej.

Marek 18 (So, 14. 11. 2020 - 17:11)

Souhlasím, do stáří se musíme prošukat a nekoukat na nějaké nesmysly o nevěře. Když jsem byl doma sám s mojí holkou, tak přišel kamarád a tak jsme ho zatáhli do šukačky a moc se nám to líbilo, už nikdy jinak. A holka je tak nejlíp uspokojená.

Jana (So, 7. 11. 2020 - 12:11)

Dvacet mi ještě zdaleka není, ale rozhodně to není důvod k tomu, abych si neužívala sex na plno a doufám, že mi to ještě dlouho vydrží. A hlavně, že můj kluk už brzy zase bude moct přijít a účastnit se hrátek.

Jana (Pá, 6. 11. 2020 - 17:11)

Tak týden skoro pryč a proběhl skvěle. Sice jsem seděla u PC a sledovala výuku, ale mezi tím jsem si pěkně zašukala. Nastěhovali se ke mě na celý týden dva kluci a dvě holky. Půjčila jsem je i sourozencům.

Anet (Ne, 1. 11. 2020 - 15:11)

Orál je snad v pohodě, klukům i holkám dělá dobře. Za nevěru ho nepovažuji. S kamarádkou si orál spolu a s klukama skvěle užíváme. Schválně si kluky prohodíme, aby byl zážitek a prožitek lepší a nikomu z nich nevadilo, že ho vykouříme i jejich kamarádům. Prý to berou tak, že nejsme nějaké uťáplé pipky, kterým neustále něco vadí. Vše došlo samozřejmě dál a s kamarádkou se necháváme ošukat a je nám jedno kterým klukem.

Jana (Pá, 30. 10. 2020 - 14:10)

Před sebou chodíme normálně nazí už od mala. V koupelně se taky nezamykáme, když se brácha vyvaluje ve vaně a mě nebo sestře stačí jen sprcha, tak se jdeme v klidu vysprchovat. Co bychom asi tak strašného na tom druhém viděli? Masturbace před sebou taky neskrýváme, je to normální si to dělat. V určitém věku jsme byli taky zvědaví a zkoušeli si rukou druhému jak co funguje, ale nikdy žádný sex. od toho jsou kamarádi a kamarádky. Nikdo z nás neměl nic ani s bratrancem nebo sestřenicí i když jsme před sebou byli taky nazí. Od 15 let jsem vše dotáhla do dnešní podoby, kdy sex je pro krásné pocity a radost ze života a nehledět na nějaké kecy s nevěrou.

Pavla (Čt, 29. 10. 2020 - 20:10)

Ne, mě by to nikdy nelákala a nemám ani sourozence. Jednou jsem ale měla sex s bratrancem ze třetího kolena a to bylo fajn. Ale myslím si, že čím blíž je ti někdo geneticky blízko tak tě to nepřitahuje.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 15:10)

Některé ale sex brácha a sestra přitahuje. Jestli ze zvědavosti, pro tu blízkost obou, jak se znají?

Pavla (St, 28. 10. 2020 - 20:10)

Jana: Ty máš sex i se sourozenci? Jako třeba i s bráchou?

Eva (Čt, 29. 10. 2020 - 15:10)

A ty jsi s bráchou taky něco zkoušela, že se jí na to ptáš?

Jana (St, 28. 10. 2020 - 23:10)

Ne, to nikdy, od toho jsou kamarádi a kamarádky a taky pokud někoho mají. Kamarádky si s bráchou rády zašukají, ještě to moc nedělal a tak ho učí. Do trojky vezmou i sestru a některého z kluků a zaučují ji do tajů sexu. Takže nemám vůbec nějakou potřebu si s bráchou něco začínat. Kamarádka mu ho honila a kouřila už dřív.

Jirka. (St, 28. 10. 2020 - 17:10)

Jano, nikam nic neposílej, Petr nebo kdo to je si nad nimi bude honit nebo ještě i hůř.

Reklama

Přidat komentář