Reklama

Je orální sex nevěra ?

Jana (St, 28. 10. 2020 - 16:10)

Tak jak si užíváte svátek? Já krásnými hrátkami, 5 kluků a 3 holky přišli. Ten můj kluk nemůže, škoda, tak jsme mu aspoň něco nafotili. 3 kluci u mě přespali už z pondělí a plánujeme, jak jsme se teď sešli, tak u mě zůstanou aspoň do pondělí. Co na to rodiče? Tak je nám všem víc jak 15 a i bráchovi se sestrou, tak sex už mít můžeme všichni, není tedy co zakazovat. Jen abychom se porovnali na spaní, tak musí vzít k sobě do postele někoho i brácha a sestra a někdo bude na matračkách na zemi. Všichni kluci už jsou vystříkaní, tak se budeme už jen mazlit a povídat si. O jídlo se budeme starat, to by rodiče asi nedali.

Petra (St, 28. 10. 2020 - 17:10)

Pošli vaše fotky na [email protected] taky pošlu naše

Návštěvník (Út, 27. 10. 2020 - 18:10)

Kouřit se musí, co potom s tím napětím a semenem?

Roman (Ne, 25. 10. 2020 - 11:10)

Šoustale, ty to teda vedeš. Já udělal z přítelkyně v létě nevěrnici a ani se moc nevzpírala. Bazén, grilovačka a popíjení, s kamarádama jsme tu moji pěkně protáhli a i ostatní baby co tam byly bez ohledu na to kdo s kým je. Tak se nám to zalíbilo, že se pokračuje do dnes, když se sejdeme. Rozjelo se to tak, že se u nás přespalo a měl jsem v posteli jinou než tu moji. Nakonec u nás všichni zůstali i druhý den a šukalo se dál. Když se vše rozešlo, tak u nás zůstala jen ta, co jsem s ní spal a pomáhala uklízet, není zadaná a tak ji nevadilo u nás zůstat. Nakonec u nás přespala, já uprostřed a z jedné strany přítelkyně a z druhé ona. Často k nám chodí a přespává u nás o víkendech, asi ji to takhle vyhovuje, mě tedy také. Přítelkyně je zase ráda, že ji pomůže s čím potřebuje a sex spolu také provozují. V těch ženských je to snad nějak naprogramované nebo co, že to spolu tak rády dělají. Lidi samozřejmě čumí, když jdu někam s tou druhou a drbou, to už se mi doneslo, jaká je to u nás sodomie.

šoustal (So, 24. 10. 2020 - 23:10)

Ještě že tím nemusím zabývat, jsem věrný po celou dobu manželství, kouření měl sem pouze Sparty - víc jak 25 let nekouřím, kouřit bublifuk bych se nedal, nerad podávám i ruku, nerad okládám ruce na ramena, neošáhávám zásadně žádné mladé ani staré ježibaby. A to jsem vedl bohatý promiskutní život, takže žádný škodlivý vliv to ne mě nemělo, jak tvrdí ,, odborníci"! Manželka je pro mne vším, Tě buh, nazdar, tečka

Míša (So, 24. 10. 2020 - 00:10)

Podle Billa Clintona kouření péra není sex. Podle mého táty je sex všechno, co by se zdráhal dělat osobě stejného pohlaví. Takže si to asi nechával dělat i od své gorily. Pokud není chlap přímo masér, tak sexuální aktivita je i masírování nohou, když to dělá dospělý muž dospělé ženě, a chlapovi by to nedělal. I to je taková nesmělá předehra.

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 00:10)

Takže pokud do tebe nepustí semeno , tak to není nevěra ?

Míša (So, 24. 10. 2020 - 00:10)

Nevím, jak's můj příspěvek pochopil. Možná jsem já špatně pochopila téma. Sex s jiným pochopitelně je nevěra. Otázku jsem si vyložila tak, jestli orální sex je vůbec v tomto smyslu sex. Já jsem převzala názor svého táty, že kouřit péro je skutečný sex, a tedy že je to nevěra. Snad by se za nevěru nemusela považovat nějaká masáž s happy-endem. Ale když do někoho strčíš péro, i když třeba jen do huby, tak to sex je. Bez ohledu na výstřik. Nebo se snad chceš cítit nevinně jen proto, že se neuděláš, ani když ti ho štětka kouří bezvýsledně hodinu?

Abe (So, 24. 10. 2020 - 22:10)

Orální sex není "čistá" nevěra, neboť nehrozí oplodnění partnerky, což je mnohoznačný problém. Tuto aktivitu jsem provozoval s některými kolegyněmi. Většinou jsem byl přistižen při masturbaci a pak projevily zájem mi s tím pomoci. Na požádání jsem uspokojoval také já je. Uklízečka mi vynadala, když musela pod mým stolem vytírat značné množství semene, že s ním takhle zbůhdarma plýtvám. Nechával jsem jí sperma ve skleničce. Vždy jej vypila na ex. Jednou jsem nechal sklenku prázdnou a vykonal to před ní. Vypila to přímo ze zdroje a tak dlouho si hrála s mým penisem a varlaty, že se dočkala repete. Když jsem jí mrdal, tak jsem před výronem musel opustit pochvu a napojit její lačná ústa. Měla pěticentimetrového poštěváčka. Když jsem jí jej kouřil, měl jsem mokrou celou hlavu i krk. měla mnoho hlasitých orgasmů a tekla jak Niagára. Při tom to byla paní v letech. K tomu měla obrovská pevná ňadra. Naše hrátky zrušila šéfová, která nás přistihla v nejlepším a dala jí výpověď, protože mne chtěla pro sebe.

Jana (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

To jsou starosti, kašlete na ty blbiny s nevěrou a kuřte, lízejte a šukejte dokud to jde, ve stáří už budete jen litovat. Co je na tom, že vše dělám se svým klukem, s kamarády a kamarádkami? Je to všechno jen nádherná zábava s božskými pocity. Když to na mě přišlo v buse, tak jsem sbalila kluka a šlo se na věc a pěkně mi ji vystříkal. Sbalila jsem v buse i dva najednou a jak jsme si to užili. Když jsem je uviděla, tak na mě přišla chuť a šla jsem na věc. A že mám kluka a jsem mu nevěrná podle nějakých nesmyslných pravidel? Jak jsem psala, může si šukat s kterou chce, nevlastníme se přece i když se máme moc rádi a jsme do sebe zamilovaní. Když to dostanu, tak šuká kamarádky. Zkoušeli jsme to dělat i při tom, ale posledně mě bylo dost šoufl a tak šel za kamarádkami. Na kouření jsem neměla moc chuť.

Nina (So, 24. 10. 2020 - 13:10)

Kouření není nevěra, to by musel mít přítel parohy jak já nevím co. A sex se štětkou je placený a jako nevěra se nepočítá. V tomhle všem jsme s přítelem ve schodě. V létě ho do mě u bazénu strčil jeho brácha a udělal se do mě. Byli jsme trochu připití, ale v pohodě, teď už mu podržím když chce a neděláme z toho drama.

OM (Pá, 23. 10. 2020 - 17:10)

Vyrazili jsme na chatu jednoho z kamarádů mého kluka. Já dorazila brzy a nechala jsem se ošukat od dvou kámošů mého kluka, co už tam čekali. Tak nějak se vše rozjelo dřív, než dorazil ten můj a za ním teprve přišla holka jedno z těch kamarádů. A když už mě měli v práci ti dva, tak si musel ten můj vystačit s tou holkou. Později jsme už ale stejně byli na jedné kupě. Já s tou holkou jsme klukům potom předvedly, jak to dělají holky spolu. Byli moc nadšeni a nakonec nás znova ošukali, protože jim z toho pěkně stály. Usnuli jsme pěkně spolu, já obklopená těma dvěma a můj kluk s tou holkou. Celý týden jsme pěkně prošukali a nebralo se ohled na to kdo s kým. Hodně jsem se se všemi sblížila a stou holkou jsme velké kamarádky. Na sex se scházíme, jak jen je možnost.

Pavla (St, 21. 10. 2020 - 21:10)

Tak je to o dobré partě, taky jsme si posílali selfička při sexu, přítel mi třeba posílal fotky jak mu kouří dvě holky a já zase jak rajtuju na kamarádovi a přitom mi olizuje prsa, byla to zábava, jako když ti je kolem 15-25 tak si užívat na max, není lepší doba, mladé tělo je k sexu to nejlepší a už nikdy nebude tak hezké, takže kdo nesouloží jako mladý, tak o hodně přichází. Říkat něčemu v tom věku nevěra je nesmysl, všechno je jen hraní. V pěti hraješ si na doktorka, když ti je 19 už můžeš souložit naplno, tak proč to nedělat. O nic nejde, o žádné děti, majetek, takže nic takového jako nevěřu řešit nemusíš, jen to abys měla nejlepší sex.

Jana (Čt, 22. 10. 2020 - 18:10)

Posílat selfie se mi moc líbí, pěkně se pochlubit. Pokud to ten druhý ustojí, tak je to pěkné vzrůšo. Jednou jsem i trochu záviděla, jakou si sehnal pěknou holku, myslím tu starší. Ta je fakt dobrá, kolikrát si říkám, že by mohla přijet a trochu nám to tady oživit. A máš pravdu, je to jen hra, proto mám holky i kluky.

M (St, 21. 10. 2020 - 07:10)

Nebýt zadaný tak by se mi to možná líbilo, ale je-li člověk

Michal (Čt, 22. 10. 2020 - 08:10)

Tak třeba by se té tvojí líbilo, ženská když se rozjede a není opravdu nějaká divná, tak nezná mezí a zábran. Mám s tím zkušenost, musíš v tu chvíli všechno hodit za hlavu a užívat si taky, jinak by jsi to nemusel vydýchat. A záleží na tom kolik vám je.

Pavla (Út, 20. 10. 2020 - 20:10)

A jak často máte sex všichni se všema? Jak dlouhé děláte akce? Přes noc nebo i přes víkend? Stříkají kluci dovnitř? Když mi bylo 19ct, tak jsme dělali sexuální víkendy. Bylo to moc super. Všichni se všema, stříkání dovnitř. Celý víkend užívání a střídání partnerů. Byla nás celkem deset, a jezdili jsme na chatu. Měli jsme tam takový pokoj, kde jsme byli všichni spolu. A kluci stříkali dovnitř, bylo to strašně super, perfektní období.

Nikol (Čt, 22. 10. 2020 - 17:10)

Tak daleko ještě nejsme, jen když je kde se sejít, nemáme pořádně kde. Teď můžeme dopoledne, když jsou všichni v práci. Stříkají do nás, to je to nejlepší, ten výstřik a když mě holka vylíže. Kluci moc lízat po výstřiku do nás nechtějí. Strčit ho do nás po jiném jim ale nevadí.

Jana (St, 21. 10. 2020 - 17:10)

Tak to muselo být skvělé, koukám, že mám co dohánět, sice mi není ještě 19, ale taky se snažím užívat si naplno jak jen to jde.

Pavla (Út, 20. 10. 2020 - 16:10)

Nikol: A co hrajete za hry a kolik vás je?

Reklama

Přidat komentář