Reklama

onanie kluků

Pavlína (Po, 1. 3. 2021 - 05:03)

Stejný jak v minulých dnech. Ráno objevím plno semene, tak ze čtyř honění. Naposled si to musí dělat těsně před sedmou než vstane. Je úplně čerstvý. Kalhotky samozřejmě ocucany. Dnes, za dvě hodiny to bude to samé. Vím, že mi prohlíží i postel, tak tam někde nechám vložku. Až večer teda.

Jarda (Čt, 9. 2. 2023 - 23:02)

Ahoj Pavlína je mi 14 poradíš mi

Viola (Ne, 28. 2. 2021 - 05:02)

Kluci potřebují to semeno dostat ven za každou cenu. Náš syn bude mít 15 a zdá se mi, že si to dělá o něco míň než ve třinácti. Teda taky objevuju dávky semene kazdy ráno, ale asi si to chce víc užít a to honění omezil. Ale i tak onanuje nejmíň 2 krát denně.

návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 05:02)

Kolem těch 15cti kluci objevují pohlavní dráždění a tu svou onanii doladí k dokonalosti. Třeba se i hodinu dráždí než dojdou k orgasmu. A další honění si naplánují, aby si to zase užili. Violo, kolik ejakulací měl syn v těch třinácti, nebo i dřív?

Viola (Ne, 28. 2. 2021 - 09:02)

Když měl 12, 13 tak to dělal neustále. I přes gatě nebo tepláky. Jednou v autobuse na té pětce úplně vzadu. Sice to zakrýval, ale pěkně ho ukazovákem zpracovával přes kraťasy. V těch letech tak ze čtyřikrát denně ho jistě mastil

Franc (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Pavlino tak teď musíš masturbovat přes kalhotky ať je syn spokojený s tvojí stavickou. Nebude dlouho trvat a bude stříkat do kalhotek.

Franc (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Pavlino tak teď musíš masturbovat přes kalhotky ať je syn spokojený s tvojí stavickou. Nebude dlouho trvat a bude stříkat do kalhotek.

Franc (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Pavlino máš nějaké průsvitný kalhotky? Pokud ano tak si je oblekni a syn bude mít erekci před tebou. Když ti vrátil kalhotky byli olizane?

Pavlína (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Průsvitný nemám ale to bych neměla odvahu si je vzít. Ráno před sedmou dal kalhotky zpět do koše a byly vepředu vlhké, od slin. Včera také. Poznám i přes den, jak je nadrženej. Nemůže se dočkat večera a té své onanie.

Michal (Pá, 26. 2. 2021 - 13:02)

Pavlíno, ty se synem bydlíš sama? Jestli tě vzrušuje a ty jeho taky, tak mu dej šanci nahlédnout. Spát odkopaná nebo v koupelně, příležitostí se dá vytvořit hodně. Pak ho můžeš přistihnout při šmírování, ale nevyčítat mu to. Mě máma tehdy pochválila, aspoň že nejsem teplej. A pak jsme si mohli popovídat, co se komu líbí. Nic mezi námi nebylo, ale osvětu jsem dostal slušnou. Taky mě dost vyzpovídala a na oplátku jsem se hodně dozvěděl o holkách a sama mi ve vší počestnosti hodně ukázala.

Pavlína (So, 27. 2. 2021 - 05:02)

Se synem bydlíme sami a jako nepředváděla jsem se před ním. Ale činí mi potěšení ukázat se mu v kalhotkách, tak jen kolem něj projít, sklonit se nad ním apod. Vždycky mi jenom kouká do rozkroku. Mohl by tam oči nechat.

Steve (Pá, 5. 3. 2021 - 02:03)

To víš ... Při porodu si nestihl kloudně tvojí pipinu prohlédnout. :-D

Franc (Pá, 26. 2. 2021 - 13:02)

Pavlino pokud si nechala synovi hodně tvé stavycky v kalhotkach tak musel stříkat jak blázen. Určitě i víckrát za noc až do rána.

Pavlína (Pá, 26. 2. 2021 - 14:02)

Večer před spaním jsem mu dala komplet čisté prádlo i povlečení a ráno to šlo dobře poznat. Musel tak 4 krát ejakulovat, možná 5 krát od noci do rána.

Franc (Pá, 26. 2. 2021 - 07:02)

Tak co Pavlino měli kalhotky úspěch po druhé? U syna?

Pavlína (Pá, 26. 2. 2021 - 10:02)

No, zase stejný scénář, ale tentokrát jsem je do koše nedala kolem deváté, a to už tam šmejdil, ale až v 10. Dala jsem si záležet, aby sklem dveří viděl že jdu do koupelny. Ač mi to bylo trapný, tak i s výtokem po orgasmu. A zanedlouho si pro ně šel. V té hodince co následovala jsem si to ještě jednou udělala. Když jsem si představila jeho, jak si taky způsobuje dobře. Určitě musel být úplně v tranzu.

Karel (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

Pavlíno, a když jsi pak onanovala ještě podruhé, taky jsi u toho vytekla? A kam? Do postele?

Pavlína (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

Vždycky, už od puberty kdy jsem s tím začla, tak to mám se sekretem. I kdyby k tomu došlo v krátké době. Pod sebou mívám třeba kalhotky nebo něco. Mám ráda čistý prostěradlo.

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 21:02)

Tak si ty svoje taky nech

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 21:02)

A nauč se gramatiku,když chceš někoho poučovat nádhero

Reklama

Přidat komentář