Reklama

onanie kluků

Viola (Ne, 28. 2. 2021 - 05:02)

Kluci potřebují to semeno dostat ven za každou cenu. Náš syn bude mít 15 a zdá se mi, že si to dělá o něco míň než ve třinácti. Teda taky objevuju dávky semene kazdy ráno, ale asi si to chce víc užít a to honění omezil. Ale i tak onanuje nejmíň 2 krát denně.

návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 05:02)

Kolem těch 15cti kluci objevují pohlavní dráždění a tu svou onanii doladí k dokonalosti. Třeba se i hodinu dráždí než dojdou k orgasmu. A další honění si naplánují, aby si to zase užili. Violo, kolik ejakulací měl syn v těch třinácti, nebo i dřív?

Viola (Ne, 28. 2. 2021 - 09:02)

Když měl 12, 13 tak to dělal neustále. I přes gatě nebo tepláky. Jednou v autobuse na té pětce úplně vzadu. Sice to zakrýval, ale pěkně ho ukazovákem zpracovával přes kraťasy. V těch letech tak ze čtyřikrát denně ho jistě mastil

Franc (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Pavlino tak teď musíš masturbovat přes kalhotky ať je syn spokojený s tvojí stavickou. Nebude dlouho trvat a bude stříkat do kalhotek.

Franc (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Pavlino tak teď musíš masturbovat přes kalhotky ať je syn spokojený s tvojí stavickou. Nebude dlouho trvat a bude stříkat do kalhotek.

Franc (So, 27. 2. 2021 - 08:02)

Pavlino máš nějaké průsvitný kalhotky? Pokud ano tak si je oblekni a syn bude mít erekci před tebou. Když ti vrátil kalhotky byli olizane?

Pavlína (So, 27. 2. 2021 - 09:02)

Průsvitný nemám ale to bych neměla odvahu si je vzít. Ráno před sedmou dal kalhotky zpět do koše a byly vepředu vlhké, od slin. Včera také. Poznám i přes den, jak je nadrženej. Nemůže se dočkat večera a té své onanie.

Michal (Pá, 26. 2. 2021 - 13:02)

Pavlíno, ty se synem bydlíš sama? Jestli tě vzrušuje a ty jeho taky, tak mu dej šanci nahlédnout. Spát odkopaná nebo v koupelně, příležitostí se dá vytvořit hodně. Pak ho můžeš přistihnout při šmírování, ale nevyčítat mu to. Mě máma tehdy pochválila, aspoň že nejsem teplej. A pak jsme si mohli popovídat, co se komu líbí. Nic mezi námi nebylo, ale osvětu jsem dostal slušnou. Taky mě dost vyzpovídala a na oplátku jsem se hodně dozvěděl o holkách a sama mi ve vší počestnosti hodně ukázala.

Pavlína (So, 27. 2. 2021 - 05:02)

Se synem bydlíme sami a jako nepředváděla jsem se před ním. Ale činí mi potěšení ukázat se mu v kalhotkách, tak jen kolem něj projít, sklonit se nad ním apod. Vždycky mi jenom kouká do rozkroku. Mohl by tam oči nechat.

Steve (Pá, 5. 3. 2021 - 02:03)

To víš ... Při porodu si nestihl kloudně tvojí pipinu prohlédnout. :-D

Franc (Pá, 26. 2. 2021 - 13:02)

Pavlino pokud si nechala synovi hodně tvé stavycky v kalhotkach tak musel stříkat jak blázen. Určitě i víckrát za noc až do rána.

Pavlína (Pá, 26. 2. 2021 - 14:02)

Večer před spaním jsem mu dala komplet čisté prádlo i povlečení a ráno to šlo dobře poznat. Musel tak 4 krát ejakulovat, možná 5 krát od noci do rána.

Franc (Pá, 26. 2. 2021 - 07:02)

Tak co Pavlino měli kalhotky úspěch po druhé? U syna?

Pavlína (Pá, 26. 2. 2021 - 10:02)

No, zase stejný scénář, ale tentokrát jsem je do koše nedala kolem deváté, a to už tam šmejdil, ale až v 10. Dala jsem si záležet, aby sklem dveří viděl že jdu do koupelny. Ač mi to bylo trapný, tak i s výtokem po orgasmu. A zanedlouho si pro ně šel. V té hodince co následovala jsem si to ještě jednou udělala. Když jsem si představila jeho, jak si taky způsobuje dobře. Určitě musel být úplně v tranzu.

Karel (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

Pavlíno, a když jsi pak onanovala ještě podruhé, taky jsi u toho vytekla? A kam? Do postele?

Pavlína (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

Vždycky, už od puberty kdy jsem s tím začla, tak to mám se sekretem. I kdyby k tomu došlo v krátké době. Pod sebou mívám třeba kalhotky nebo něco. Mám ráda čistý prostěradlo.

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 21:02)

Tak si ty svoje taky nech

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 21:02)

A nauč se gramatiku,když chceš někoho poučovat nádhero

Monika (Čt, 25. 2. 2021 - 17:02)

Mě by nevadilo že kluci onanují, ale proč z nich musí stříkat ten humus ?!

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 21:10)

Na to se nedá slušně odpovědět

Reklama

Přidat komentář