Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Roman (St, 3. 3. 2021 - 16:03)

Ne v pandemii ale v PLANdemii.Že co se děje bylo pár let dopředu plánovaný.Věříš v to nebo ne?

Kača (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

Ne, v to nevěřím.

Roman (St, 3. 3. 2021 - 19:03)

Tak si myslíš že je to náhoda? A ještě ke všemu přírodní?

Kača (St, 3. 3. 2021 - 20:03)

Lalla ti odpověděla. Nevím, jestli je to přírodní nebo umělé. Nedělám si iluze o laboratořích, ale klidně to může být ze zvířete...Ale nevěřím v Plán a teorii NWO. Tím, že lidi hodně cestují, míchají se různé kultury, budou se tady pořád objevovat nové a nové nemoci. Musíme si na to zvyknout... Stejně jako s klimatickými změnami se zde objevuje nová fauna a flóra. Svět je v pohybu, k přírodě se chováme příšerně, tak čas od času holt dostaneme po "čumáku".

lalla1 (St, 3. 3. 2021 - 20:03)

Romane, ono je celkem jedno, co si kdo myslíme. Důležitá je věda, výzkum odborníci A momentálně to asi není nejen zjistitelné ale ani podstatné. Nisméně, epidemie, pandemie nejsou žádná náhoda. Vždy vyplývají z nějaké situace a podmínek vhodných k tomu, aby vznikly.

lalla1 (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

Kačo, jsem ráda, že jsem tě chytla, ptala jsi se na mého manžela. Stále čeká na operaci, už to vypadalo nadějně ale Vinohradská (odkud má papír na operaci ''as soon as possible'') opět neoperuje. Hubne, je vystresovaný, záchvat se může vrátit a samozřejmě horší než ten první a druhý.

Kača (St, 3. 3. 2021 - 20:03)

Ahoj Lallo, doufala jsem v dobré zprávy.... Ale vím, že tady v Čechách to nyní nejde. Spíš jsem doufala, že by ho mohli odoperovat v Německu. A pacientů přibývá a přibývá...Prevence funguje, ale lidi odmítají chodit. Z toho bude ještě velký problém. Kdo může, nejde, kdo potřebuje pomoc, nemá šanci...příšerná situace. Už aby to skončilo. Drž se a manželovi přeji, ať má operaci co nejdříve za sebou.

Dobrá rada (Út, 2. 3. 2021 - 23:03)

Najdi si práci v oblasti, kde chceš objímat stromy.

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 21:03)

Super videjko. Seš tady jediná normální. Jen na konci videjka jsem se trochu lekl:)

Miluno (Út, 2. 3. 2021 - 20:03)

najednou chceš přírodu, lesy a přitom ses celý život válela ve všelijakým kutlochu, lezla po barech, šukala první ligu kde s kým a najednou příroda. Jsi hloupá, nevíš co je čestné prohlášení, nevíš vůbec nic, jsi úplně k hovnu. A tak se těším, až bude v televizních novinách reportáž, jak jeden pomatenec bojoval za naši svobodu, to bude pane kino. No a pak si odpočineš v ústavu a bude chvíli klid.

Miluna (Út, 2. 3. 2021 - 20:03)

M.ten Sergej to je pořád málo! On tam dělá třeba dva dny 12ky a pak dva dny volno.Nevim jak to bude mít dál ale tohle mi ještě nestačí a navíc mě vytáčí blbejma kecama.Nesedli jsme si jak na to má pohled jako vy a já jako Alešek! Šumava neni kvuli Lubošovi,já tam fakt chtěla potom strašnym roce! A na Orlíku i na Zvíkově sem byla.A s těma respirátorama z nás dělaji ještě ke všemu kachny! Vypadáme všichni jako kachny. Jo já se do jinýho okresu chci najíst protože tam mam oblíbenou restauraci a chci to stihnout než to do nás budou chtít napumpovat ty vakcíny,protože pak už budeme pokusný myši a nebudem vědět co nám ta vakcína dělá v těle.A já to prostě do sebe nechci tu vakcínu!

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 20:03)

Proč nepožádáš psychiatra, aby ti dal papír, že jsi psychicky nemocná? Ti respirátory nosit nemusí. A v přírodě ti stačí rouška. A že tý přírody v Písku máte hodně. Můžeš courat celý dny. Jenomže dámě se zachtělo po Šumavě. Ani se nedivím, že si tady z tebe lidi dělají blázny a Otík od tebe utekl.

Miluno (Út, 2. 3. 2021 - 20:03)

očkování není povinný a navíc při tomhle tempu se na tebe dostane tak v září. No a pořád budu raději vypadat jako kachna než ležet na ventilátoru. Na S. nepřisírej, taky se ti může stát, že se na tebe vykašle a začne žít s mladou, usměvavou a příjemnou holčinou a na tebe, ty ropucho, si ani nevzpomene. Vypoví nájem, vezme kauci a ty pak můžeš na Šumavě bydlet v krmelci

Anonym (Út, 2. 3. 2021 - 19:03)

M, tak to je trefně napsané,je hysterická, ničemu nerozumí, přehled nemá,jen sobecky mele ty svoje vyčteniny lidí,co se chtějí zviditelnit

Anonym (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Miluno,jsi nemocná,dojdi si pro tabletky.Jsi dost primitivní, neschopnost z tebe čiší

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Jo, řekni jim, že máš hlad, daj ti rohlík a odvezou tě policii do léčebny. Už to fakticky potřebuješ.

Anonym (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Chodit do práce, starat se o rodinu,nakoupit rodičům, vařit s vytvářet rodinnou pohodu ty kravko

Miluna (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Já vytvářim pohodu když mam odreagování.Tohle co píšeš dělam pořád a magořim už z toho! Potřebuju vlak a jezdit!! V práci se mi líbí ale už sem popisovala co se mi tam děje kvuli respirátoru! Takže potřebuju odjet a vzduch a jídlo aspoň venku z oblíbené rest..Kam jsme to dopracovali,člověk brečí a prosí o běžný normální věci.Potřebuju Aleška číst jak to zvládá.Vždyť tohle už neni možný.Já jim dávam poslední tři týdny,pokuď to budou prodlužovat dál tak jdu bojovat.Tohle už neni normální!!!!

M. (Út, 2. 3. 2021 - 17:03)

Ty jsi jako malý děcko. Já chci, já chci. Být moje dcera, už bych ti narvaka hlavu pod ledovou sprchu, aby tě ta hysterie přešla. Zkrátka seď na zadku. A jestli ti z toho hrabe, zajdi za psychiatrem. A s těmi teoriemi už jdi někam, vždyť to není normální, aby si to inteligentní člověk myslel.

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

M., nerozčiluj se, je to pořád dokola vždyť víš. Povídkáři budou mít nové téma Total Covid Passport alá Jituna. A Čestné prohlášení.

Reklama

Přidat komentář