Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Alex (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Tak to byla moje dcera a té není 15,ale 10 !

Sluníčko (St, 24. 2. 2021 - 15:02)

Vyčůrala jsem loužičku na cestě kousek od nás. Pustila jsem všechno z pipinky na bobku a hodně jsem čůrala a loužicka se roztekla hodně dopředu a dolů .

Pulec (St, 24. 2. 2021 - 16:02)

a co pak jsi mněla na sobě při tom

Pulec (St, 24. 2. 2021 - 12:02)

Ahoj tak jak se dnes máte a co nepotřebujete některá čůrat už a dneska je aspoň venku krásně

Sluníčko (St, 24. 2. 2021 - 13:02)

Já se asi venku vyčůrám.

Holkočůr (St, 24. 2. 2021 - 13:02)

Tak jo,čůrej. A co máš oblečené na sobě?

Klára (St, 24. 2. 2021 - 12:02)

Tak jsem zkoušela jak vydržím nečůrat, když jsem musela po kafi o přestávce výuky nutně jít, ale moc to nejde. Stáhla jsem si kalhotky a byla zadečkem nad záchodem a snažila se nečůrat, ale nešlo to , stejně mi to pipinkou začalo maličko jít a tak strašně se mi chtělo, že jsem to pustila celý najednou prudkým proudem. Niki to zkusila taky a bylo to podobný, nastavila pipinku a hned trochu čůrala a snažila se to na chviličku stopnout, ale učůrávala stejně a tak to pustila taky najednou do záchodu. Už zkoumat nebudeme ,pro dnešek stačilo. Libor pojede na otočku za otcem a já bych vytáhla Niku a mamču někam autem taky a prošly bychom se. Teď bude oběd , bramborová kaše a smažený hermelín.

Ondra (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Klárko ahoj. Mám také připraveno už na přípitek. Tak ať je tvé mamince dobře a lépe. A ať vám to holky stále tak moc pěkně čůrá.

Lucka (St, 24. 2. 2021 - 13:02)

Jo ,vytáhni mamku ven. Je hezky. A večer ve osm si na ní připijeme. To beru!

Holkočůr (St, 24. 2. 2021 - 13:02)

Ano ano. V osm na maminku Kláry !

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 12:02)

Klárko, to bych chtěl vidět jak se ti pipina může přetrhnout a pak se vyčůráš plným proudem . A ten oběd,na ten bych tě pozval za odměnu k sobě a připravil bych ho s maximální radostí.

pepan (St, 24. 2. 2021 - 09:02)

Kdybych měl odvahu,tak bych vklouzl na dámský WC a počkal bych,až půjdou holky chcát. Asi někde na nádraží, fakultě , letišti, úřadě ...

Jitka (St, 24. 2. 2021 - 11:02)

No to je dost úchylný takhle šmírovat. Já kdybych to věděla , že jsi schovaný vedle v kabince, tak nejen že bych se nebyla schopna vyčůrat, ale poslala bych na tebe někoho.

Sluníčko (St, 24. 2. 2021 - 08:02)

Klárko já jsem to neměřila,ale ukázala jsem Bertíkovi jak ráno čůrám, ale jen dole pipinku přes duo a Bertík mi pak ukázal jak se udělal a z pinďíka mu teklo bílý to a bylo to takový asi blbý.

Voyeur (St, 24. 2. 2021 - 08:02)

Blbý? Naopak krásný. Vždyť se udělal pro tebe z tvého močení. Ty mi připadáš nezkušené ptáče. Měla jsi už nějakou zkušenost s klukem?

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 08:02)

Hm,tak tě nakonec ukecal. A dobrý pocit z toho zcela jistě nemáš.

Voyeur (St, 24. 2. 2021 - 08:02)

Já vzpomínám na letos ,Holka tak 18, krásný delší mírně zrzavý vlasy, černý plný boty,černý kalhoty a šla tak trochu jako,že bylo patrné,že potřebuje na záchod. Trochu se kroutila a tiskla nohy víc k sobě. Ačkoliv byly okolo keře kde se dalo schovat , najednou se zastavila u chodníku, stáhla kalhoty a na bobku začala močit z pipiny kterou měla pysky více staženou a tak to teklo spíš pod ní než dopředu a vytvořila hezkou louži. Nebylo to ale zase velký čůrání, takový normální ale asi se jí už chtělo . Někdy holky potřebují a nemusí mít plný močák . Vím od té své. Moč byla světlá . Pozoroval jsem ji z auta , jí vůbec nedošlo,že by v něm někdo mohl být a udělala to tak 4 metry ode mě. Moc fajnový podívání .

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 07:02)

Krásně čůráte děvčata. S každou bych to čůrání chtěl prožít autentický a každé bych s radostí držel tu měřící nádobku pod proudící štěrbinkou než se celá vyčůrá.....

Klára (St, 24. 2. 2021 - 07:02)

Já jsem zapomněla poděkovat za podporu mamince a tak večer kdo chce,tak si na ní připijeme. V osm.

Holka 16 (St, 24. 2. 2021 - 07:02)

Já jsem vyčůrala teď 360 ml,včera jsem byla zvědavá taky jak jsem to držela až jsem se počůrala, tak jsem měla 43o ml. Ségra dala ráno 370ml. Já se fakt včera odmlčela, proto že je to hloupý a trochu jsem se styděla. Paní Scarlett jen ,že jsme normální holky a ne kluci. Žádnou legraci si neděláme.

Reklama

Přidat komentář