Reklama

Svazování partnera(ky)

Anna (Čt, 28. 1. 2021 - 20:01)

Ahoj, to už jsem jednou zkusila ale nebavilo mě to tolik jako když se svážu sama, nemám úplně ráda když mě přitom někdo sleduje a když jsem sama nemusím se přitom vůbec krotit a dělám si co se mi zachce.
Hrozně ráda třeba dělám to že chvíli ležím jako kdybych byla mimo a pak se jakoby pomalu probouzím a najednou když zjistím že jsem pevně svázaná a připoutaná sebou začnu házet a tahat za provazy, miluju ten pocit když se takhle zmítám, v tu chvíli se mi všechny uzly ještě víc utáhnou a je to prostě úžasný cítit jak mě všechny ty provazy drží jako nějaká chapadla a když mám přitom ještě na hlavě kuklu a roubík je to přímo blaho.
Zítra se chystám na další takovou akci a už se moc těším

annonym (Čt, 28. 1. 2021 - 21:01)

Tak to asi nebyl ten pravý to chce hledat. Já když jsem byl svázaný někým jiným tak jsem měl stejný pocit a po pár svázáňí to bylo dobrý. Horší to bylo, když jsem svazoval já než jsem zvládnul se nebát někoho pevně svázat.

anonym (St, 27. 1. 2021 - 17:01)

Ahoj. Hezký zážitek. Ale lepší by bylo kdyby, tě svázal někdo jiný pořádně napevno.

anonym (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

Hledám někoho ze severních čech s vl. zázemím. Kdo by mě různě svazoval.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 23:01)
Tomáš (So, 23. 1. 2021 - 09:01)

Dobrý den.
Díky nouzovému stavu a zavřeným studiím začínám mít abstinenční příznaky, hledám někoho kdo má k zapůjčení svěrací kazajku nebo na 24h betelnou celu/kobku s jistícími okovy ve zdi.

Jan (So, 23. 1. 2021 - 23:01)

mám celu k pronájmu.
diskrátnost, hygiena, vedle je sprcha , cela obsahuje :Tři zdi , 3x3m ,betelné mříže ,oka ve zdi i stropě,možnost absolutní tmy, řetězy, pouta,po předchozí domluvě kovová postel, oranžový overal (165,172,185).okres Břeclav

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 04:01)

Neměla bych z toho strach se svěřit, normálně bych mu to řekla, a pak bych si to namířila s manželem do sexshopu.

M. (Po, 4. 10. 2021 - 17:10)

Když jsem to poprvé manželce naznačil, co by se mi líbilo a co bych rád vyzkoušel , tak se na mě zle podivala a rázem to smetla ze stolu ...

milada (St, 6. 1. 2021 - 04:01)

Jaké máte postroje pro...Partner jak jsem psala nosi zakovsky ubor.aby neonanoval nosi pas cudnosti s vyvedenim do zadu.ruce ma na volno na delsi retizek priply za pasek kolem pasu.kazdou nohu ma dole svazanu silnym gumicukem ktery je vyveden skrze nohavici k pasu.Ubor zaka na nohach jarmilky nebo klasicke podepsane detske backory.Obcas nohy svazem tak aby mohl delat jen male krucky .ale dulezita je hybnost a aby ho to jeste pak i bavilo prece jen je to hra.

Jitka (St, 6. 1. 2021 - 04:01)

Partner jak jsem psala nosi...Milado, tak to je pěkný, pás cudnosti je asi nutnost. Jak ho třeba potrestáváš, stejně jako ve škole nebo máš vlastní?

Milada (St, 6. 1. 2021 - 04:01)

Samozřejmě pár takových...Ahoj. Taky jsem měla partnera, kterýmu se to líbilo, ale to už je dávno. :-) Jinak není to ve sklepě pro něj nebezpečný, potmě a svázaný, co když se mu bude chtít na záchod? Jinak super, když si to přál, tak ani možná nečekal kam až zajdeš.

Návštěvník (Pá, 16. 7. 2021 - 13:07)

Tak držím palce ať ti to výjde a napiš sem jak to dopadlo. Nebo přijedu já tě svázat.

Michal (St, 6. 1. 2021 - 01:01)

Chtěl bych,aby mě někdo přivázal ke kříži a nechal mě na něm i delší dobu. Pokud by to byl někdo ochoten udělat-kontakt: [email protected]

Peter anonym (Út, 5. 1. 2021 - 12:01)

Já jsem jednou v kdyz byl lockdown doma zapomněl vyluxovat kdyz byla žena na prochazce se psem. Potrestala mě tím že mi beze slova hodila balík oblečení a v něm byla cedulka to si obleč. Tak jsem to vyndal a bylo tam celotelový latex oblek plena latexová kukla kovový obojek a robík kulička s dírkou pro brčko. A na dně balíku byla nafukovací kukla a pytlík zámečků na jeden klíček. A na nafukovací kukle byla cedulka že toto mám na noc. Tak jsem si to vše oblekl a na konec nandal roubík. Šel jsem za ženou a ta mi dala zvonek a tuzku papir a vzala všechny ty zámečky a všechny zipy mi pozamikala poté mi řekla že trest potrvá 48 hodin a na noc mi vynndá roubík a dá mi nafukovací kuklu. Nakonec jsem takhle byl 56 hodin protoze jsem se pokusil si v noci sundat kuklu. A ještě žena zesílila topení bylo to k nepřežití ale zas to byl trest a tresty nemají byt prijemne co na to rikate myslite ze me dobre potrestala?

Miloš Zeman (Ne, 3. 1. 2021 - 15:01)

Svazování je super,taky jsem byl svázaný jak všichni viděli několik měsíců.

Vašek anonym (St, 30. 12. 2020 - 23:12)

ja bych chtel bych svazany k posteli a u rozkroku vibrátor. rád cucham k botam ale jen ke cvickam Jarmilky, kotníkové botky s gumovou spickou a mam rad kozacky. vzdycky kdyz prijede bratranec svazat ale Vždycky přijde sestra a je po nevite jak tajne svazat??

anonym (Ne, 3. 1. 2021 - 11:01)

Tak se s někým seznam jiným kdo tě sváže místo bratrance. A nejlepší pro tebe bude né doma ale třeba venku, tam ségra nepřijde. Nebo nejdřív svaž ségru a máš klid.

Vašek anonym (Po, 4. 1. 2021 - 14:01)

a to me napadlo ze kdyby prisla tak bych ji svazal kdyby to nekomu rekla

Vašek anonym (Po, 4. 1. 2021 - 14:01)

omylem jsem to odeslal, svazany budu k me posteli roztazenema nohama a ruce za hlavou u sebe. cely vecer budu chodit v platenkach ktere bratranec vybere a svaze k posteli. potom mi sunda bot a da cuchnout a pak i ponozku tu mi nacpe do pusy a prelepi paskou. a následné budu cuchat botu obe dve asi no a chtěl bych to mit tak na 15minut

Reklama

Přidat komentář