Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

a co máš zase šimrání kolem pipinky

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

krasně se to čte a představuje

Lucka (Út, 23. 2. 2021 - 14:02)

Klárko ahojky. Maminku to asi trochu vyčerpává, ale bude to dobrý, neboj. Když tak všichni čůráte venku,tak jsem si dnes taky pomohla. Asi bych došla až domů, ale nikde nikdo a za garáží jsem to pustila a postříkala jsem tam trávu a udělala louži .

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 13:02)

Bertíku, Klárka umí moc pěkně čůrat a tak se ti nedivím, že na ni máš slabost. Co Sluníčko? Jak jste na tom? Sejdete se?

Klára (Út, 23. 2. 2021 - 12:02)

Už jsme doma a mamča to snad zvládla dobře, ale je hodně unavená a tak si šla teď po obědě lehnout. Niki měla výuku a je v pohodě a Libor tady vymýšlí na jaro jak se bude starat o zahradu a o dům. Emile, to je sice hezké, že jsi se díval na čůrající holku, ale asi jak to popisuješ si byla nejistá, jestli se má vyčůrat a nakonec tedy se vyčůrala, ale když si tě nevšimla, tak to bylo nakonec dobře, aby neměla větší stres. Já jsem taky čůrala na parkovišti u auta než mě zavolali ,abych si mamču vyzvedla a nechtěla jsem být uvnitř, ale já jsem si zaparkovala zase na konci a tak tam jsem si ulevila. Ono jak bylo kafe, tak mi pipinka už se rychle naplnila a chtělo se mi a hned na bobečku jsem to pustila ataky jsem měla prudší čůrání větším proudem přes celou pipinku, protože jsem ji měla víc sevřenou k sobě a tak to z ní teklo i okolo hodně, ale měla jsem kapesníčky a osušila jsem se pečlivě. Teď už jsem vydržela až domů, ale doma jsem musela na záchod a vyčůrala jsem znovu hodně, ale dalo se to vydržet. Budeme asi odpočívat chvíli taky.

Bertík (Út, 23. 2. 2021 - 12:02)

Já se mě to všechno u tebe udělalo s tou fotkou. Já už mám i fotku Sluníčka ale já jsem jí ještě neviděl se vyčůrat a ty čůráš tak krásně že já taky.

Eman (Út, 23. 2. 2021 - 10:02)

Viděl jsem ,taky spíše náhodou teď holku chcát. Šel jsem přes park z nákupu a její kluk chcal u stromu ona asi o 20 metrů dál taky u stromu postávala, ale viděl jsem, že asi bude močit, protože byla nejistá a ruce měla připravený si vyhnout sukni a stáhnout si kalhotky. Měla je červený a punčocháče hnědý, pak si to stáhla a na bobečku chvíli seděla a asi za2 vteřiny pustila z mušličky světlý chcaní širším proudem, ale za chvíli tak za cca 10 sekund už byla,takže to nebylo asi tak akutní, ale nádherný. Viděl jsem jí přímo mezi nohy jak to pustila a jak to teklo. Ona byla natolik zahleděná do sebe že si mě nevšimla za protějším keřem.

Holkočůr (Út, 23. 2. 2021 - 11:02)

Já bych si musel doma udělat z toho dobře

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 09:02)

Holky pitomý ,vůbec se neznáte a domlouvat si s ním nějakou schůzku a ještě s močením. Na zadek byste měly dostat.

Holky 19 16 (Út, 23. 2. 2021 - 08:02)

Pod Cvrčkovem ,ale ne k nám domů. Já bych se asi trochu styděla, ségra moc ne. Ale až na jaře až bude hezky.Venku.

Jan Hyka (Út, 23. 2. 2021 - 08:02)

Šumavu mám moc rád a vaše město taky. Můj mail [email protected]šme si tudy.

Holka 16 (Út, 23. 2. 2021 - 08:02)

Se ségrou jsme dnes chcaly dohromady. Ona provokovala a dávala mi na pipinu ruku a já jsem jí ji pochcala a ona mi až chtěla ucpat pipinu rukou abych nechala ale to nešlo,to chcaní bylo stejně ,že se protlačilo. Tak jsem jí to oplatila když chcala ona a snažila jsem se jí rukou to její chcaní stoupnout a taky jsem ji tlačila do pipiny až jí to šlo míň ,ale nakonec jsem jí nechala vychcat celou. Měla tu moč na dotek příjemně teplou a měly jsme z toho srandu. Jen jsme byly mokrý všude okolo tak jsme se tam dole osprchovaly a usušily ručníkem celý pipiny až dovnitř i zadek pořádně.

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 15:02)

Krásné holky a co jste dělaly pak to musela být krása když jsi strkala ruku segře když čůrala a určitě dlouho a co teď máte jaké kalhotky a zase plné pipinky

Holka 16 (Út, 23. 2. 2021 - 15:02)

Já už teda jo a už budu muset.

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

a co stihla jsi to nebo sis musela držet pipinku a jake máš kalhotky
vidět tě tak v počuraých kalhotkách taky sem tam si na zahodě necham trenky a čura přes ně

Jan Hyka (Út, 23. 2. 2021 - 08:02)

Kam mám za vámi přijet? Uděláme močení spolu? Jsem starý jako tvá sestra.

Sluníčko (Út, 23. 2. 2021 - 07:02)

Já na vás myslím na obě Klárko. Já jsem už vyčůraná a taky jako ty jsem měla ráno dlouhý čůrání ale už to je hotový a ani jsem netlačila šlo to rychle samo.

Klára (Út, 23. 2. 2021 - 07:02)

Za chviličku jedeme. Ozvu se.

Fido (Út, 23. 2. 2021 - 01:02)

Ivoši, poznal jsem takový lidi, u nichž se láska nebo přátelství náhle překlopily v nenávist. Kromě toho mi Mikův poslední, neskutečně vulgární příspěvek připadal až jako fejk. Třetí možnost ještě je, že mohl být nastrčenou figurou v autorské licenci.

Ivoš (Út, 23. 2. 2021 - 00:02)

Jen přemýšlím kam zmizel uhoněný Mike. Že by se urazil kvůli Bertíkovi mi připadá dětinské.

Reklama

Přidat komentář