Reklama

Kandaulismus

Alfaman (Čt, 31. 7. 2014 - 09:07)

Ahoj, mám pár fotek své...Hledáte? Dej mi telefon na svoji ženu, já už se s ní domluvím.

kanda (St, 30. 7. 2014 - 23:07)

Ahoj, mám pár fotek své paničky na www.kandaulismus.cz , hledáme pořádného samce, který by se ji ujal, nebo třeba cuckolda, který chce vyměnit zkušenosti. Přijďte, pokecáme.

zvědavec (Po, 28. 7. 2014 - 19:07)

Prosím, můžeš mi říct, kde přesně v suterenu se to odehrálo? V kočárkárně nebo sušárně nebo mezi sklepy? A v jaké poloze tě mladíci ojížděli? Asi tam mnoho nábytku nebylo.
Tě Vando asi velmi vzrušuje živočišný sex, když tě může někdo překvapit

zvědavec (Ne, 27. 7. 2014 - 17:07)

jezdíte také na nudistické dovolené nebo pláže, aby jsi byla odhalená cizím pohledům?

Vanda (Ne, 27. 7. 2014 - 15:07)

Jaké národnosti byl...Mladík byl zřejmě místní,ale určitě to nevím.Jednou manžel zorganizoval aktivitu s dvěma velmi mladými Romy.Uskutečnilo se to v suterénu jednoho paneláku v Bečově.Bylo to opravdu silné.I když byly velmi mladí ejakulovaly několikrát,úplně jsem se třásla vzrušením a vyčerpáním orgasmy.

zvědavec (Čt, 24. 7. 2014 - 14:07)

Jaké národnosti byl mladík? Byl místní?
Jsi více vzrušená z koitu s exotickým snědým mladíkem než s českým?

zvědavec (Čt, 24. 7. 2014 - 14:07)

Jaké národnosti byl mladík? Byl místní?
Jsi více vzrušená z koitu s exotickým snědým mladíkem?

(Čt, 24. 7. 2014 - 12:07)

a teď tu o Karkulce...

Vanda (Čt, 24. 7. 2014 - 10:07)

tak to jsi opravdu oddaná...Bylo to na dovolené a já v jednom baru pěkně přebrala.Manžel požádal jednoho mladého kluka aby mu se mnou pomohl na hotel.Tam mi oba pomohli z šatů a manžel mu řekl jestli by to nechtěl zkusit se starší holkou a rozepnul mi podprsenku.Napřed jsem se hrozně styděla a nechtěla jsem ale manžel ho vybídl ať se podívá jaká jsem dole.Manžel mne držel za ruce a hoch najel i přes mojí opilost jsem za chvíli dosáhla orgasmu,potom ještě několikrát.Tak to začalo.

zvědavec (Út, 22. 7. 2014 - 00:07)

tak to jsi opravdu oddaná ženuška svému manželovi a každý tě určite jemu závidí.
Vzpomínáš ještě jak tě manžel přemluvil a jak došlo k tvému prvnímu koitu s jiným pred manželem?

Vanda (Pá, 18. 7. 2014 - 15:07)

myslíš tím že přesto tě...Určitě,kromě aktivit iniciovaných a organizovaných manželem nemám sex s jinými muži.I když nejsem žádná šedá myš a zájemci a možnosti by byly,nejdu do toho.

zvědavec (Pá, 18. 7. 2014 - 15:07)

myslíš tím že přesto tě nechá ojíždět jinými mužskými jsi jen jeho?

Vanda (Pá, 18. 7. 2014 - 15:07)

Vando, musíš být úžasná...On k tomu hlavy moc potřebuje,vzrušují ho velice výrazy ve tvářích,jejich grimasy při ejakulaci i verbální projevy.To,že by nechal někoho prohlížet svůj archiv,je nepředstavitelné.

zvědavec (Pá, 18. 7. 2014 - 15:07)

Vando, musíš být úžasná ženská , škoda že manžel má fotky a videa jen pro své vzrušení, moc rád bych je viděl klidně bez hlav.

Vanda (Pá, 18. 7. 2014 - 15:07)

a chce abys po koitu si dala...Až se nabaží,tak si samozřejmě udělám hygienu.

zvědavec (Pá, 18. 7. 2014 - 14:07)

a chce abys po koitu si dala sprchu nebo chce z tebe citit sperma co nejdele?

Vanda (Pá, 18. 7. 2014 - 14:07)

Ty jsi Vando ženská jako...Většinou až po tom co si mne vychutná,obvykle nepřestává ochutnávat dokud nedosáhnu orgasmu.

zvědavec (Pá, 18. 7. 2014 - 14:07)

Ty jsi Vando ženská jako řemen. žádna holka z cukru a to se mi líbí.
Nechává tě manžel připoutanou když tě po koitu ochutnává nebo tě odpoutá?

filda (Pá, 18. 7. 2014 - 13:07)

na to bych se chtěl někdy podívat a užít si asi začínám mít tyto sklony už to na sobě pozoruju

Vanda (Čt, 17. 7. 2014 - 13:07)

při tvém znehybnění tě k...Ke křeslu,musím zakleknout,nalehnout horní polovinou těla na sedák,ruce prostrčit pod loketními opěrkami a natáhnout za opěradlo.Manžel nasadí pouta,nohy mi v podkolenní podváže k nožkám křesla.Někdy mi pásku nasazuje před,někdy po fixaci.Muži někdy sledují od začátku aktivity,někdy mne předvede už ke koitu připravenou,nemá to pevná pravidla.

Reklama

Přidat komentář