Reklama

Také chodíte bosi ?

Denisa (Pá, 17. 8. 2012 - 11:08)

Ja chodím úplne bosá takmer všade.Aj keď iba v lete. Ponožky somm mala na bosých nohách naposledy pred polrokom v zime.

Ward (Pá, 26. 8. 2011 - 19:08)

Jozefino, ona je to totiž taková návyková droga; hlídej si to :-). Já už jsem tomu propadl úplně...

jozefina (Pá, 26. 8. 2011 - 13:08)

pro me je to nevim proc posledni dobou uplna nutnost.jak si na chvili nevybehnu bosky do lesa tak se jaksi necitim ve sve kuzi.

Matej (St, 24. 8. 2011 - 14:08)

Ten pocit chodiť bosý po lúke, lese alebo aj po meste medzi ľuďmi je proste úžasný.

Žoy (Po, 27. 10. 2008 - 14:10)

není nic příjemnějšího než se projít ráno bosa v zarosené trávě nebo po mořském pobřeží. Miluju ten pocit. Samozřejmě nebudu chodit bosa po ulici, silnici nebo co já vím. Taky už jsem si jednou rozřízla nohu o plechovku na zatopené louce, kde někdo vysypal odpadky.

asťo (Ne, 26. 10. 2008 - 15:10)

AHOJ MARTINA H .... nemyslim si ze je to divne,ja ytiez chodim bsoy rad a casto,ale v skole sa to nejako neodvazim,kazdy mi po mne pozeral,ale musi to byt super

Ondra (Ne, 22. 6. 2008 - 20:06)

Ahojky Blaničko, to jsem rád, že chodíš moc ráda bosa,já chodím bosky taky rád: Nechtěla by jsi někam se mnou bez botek vyrazit? Zavolej mi na +420722180562. A samozřejmě i vy ostatní.

dada (Pá, 13. 6. 2008 - 06:06)

To je pytomá otáska,,chodyjo lydy bosý gdiš jym dá vláda Č.R. pyču a prezydent Č.R. Václav Klaus je kokot.To se tag akorát mezy sebo vimrdá a máme tag asyg y vzduch obalení smradem,JAG U TOHO PRDYJO ŽE TO OTŘÁSÁ PRAŽSKÉM HRADEM.NYC VÝC NEUMYJO A NEDOKÁŽO.JEN PRD A BLÝT HOVNA.,,

dada (Pá, 13. 6. 2008 - 06:06)

To je pytomá otáska,chodyjo lydy bosý gdiš jym dá vláda Č.R. pyču a prezydent Č.R. Václav Klaus je kokot.To se tag akorát mezy sebo vimrdá a máme tag asy y vzduch obalení smradem,JAG PRDYJO ŽE TO OTŘÁSÁ PRAŽSKÉM HRADEM.NYC VÝC NEUMYJO A NEDOKÁŽO.

Ward (Čt, 12. 6. 2008 - 23:06)

To Mostel a Aislinn: Máte samozřejmě pravdu. Kdysi jsem to taky napsal na Quicku: špinavé asfaltové chodníky, plivance, zvratky, střepy a třeba i feťácký jehly - to mě naprosto odpuzovalo. Navíc hladký asfalt působil únavně - to už můžu rovnou stát na podlaze. Chodil jsem aspoň z práce přes les a polními cestami za městem. Ale mám teď málo času i na to. Takže to beru docela normálně jako běžný denní styl, tak jak to situace přináší: na nákup, autobusem, tramvají, vlakem, na chatu, pro děti do školky, žádné trhání rekordů či extrémní výkony ve studeném počasí. Někdy hezký celodenní výlet, jindy jen skočit pro noviny. Boty jsou někde doma, s sebou mám jen náplast pro nejhorší případ. Navíc ani ty městské chodníky nejsou stejné, v prosluněném počasí a v nové zástavbě je to pohodovější, úzké tmavé uličky s vysokými domy rozhodně nemusím. I města se liší: divím se obyvatelům krásných čistých měst, že si v létě neužívají (Příbram, Jihlava, Opava, Prostějov, Loket nad Ohří, Jeseník, Františkovy Lázně...), o venkově už vůbec nemluvím - nikdo bos nebyl ani v tom nejteplejším myslitelném počasí. Jen já jsem byl "ten divnej".

Kunko, dobrý :-) Tráva to dovede, třeba po takovým sekání trávníku to je fakt barvivo.

Blanko, pokud člověk neprojde vyloženým mokrým tmavým hnusem, nemusíš se cítit trapně. Běžné zaprášení nemusí být ani vidět a jinak bych se tím nezabýval. Posílám pozdrav a sympatie.

Blanka (St, 11. 6. 2008 - 15:06)

Já chodím bosa moc ráda a je pravda že nohy mám špinavé skoro pořéd,teda chodidla.A když někam přijdu a jsou vidět tak mám trapný pocit.

kunka (St, 11. 6. 2008 - 14:06)

ráda chodím bosa,ale jednou jsem v létě běhala bosa po trávě a pak ne a ne to umýt,druhý den jsem měla jít na kontrolu na gyndu trochu jsem to vodrbala pemzou,ale na gynekologický křeslo jsem lezla v ponožkách no to bylo blbý sukni,tričko a ty fusekle trapas.:-)

Aislinn (St, 11. 6. 2008 - 08:06)

Ja si myslim, ze mesta nejsou vubec uzpusobena k chozeni bos. Chodit ve meste je podle me dost nezdrave a nebezpecne (slapnete do hovna nebo na strep ci cokoliv jineho a mate problem). Mozna tak nekde v prirode, to asi jo, tam je to prirozene.

Mostel (St, 11. 6. 2008 - 02:06)

Nic proti chozeni naboso ale po meste v tom hnusu a plivancich to bych se bal o zdravi.

Ward (Út, 10. 6. 2008 - 23:06)

Ahoj Ondro, moc zdravím. Chodím v tomhle počasí v Praze furt a všude (bydlím na Jižním Městě, takže jsem tě nepotkal :-)), kromě pracoviště. (Zítra prý to teplo dočasně skončí.) Pokusy o nějaké společné chození se zatím nedařily, navíc jsem už hezky dlouho žádného bosého člověka nepotkal. Ale to neřeším. Existuje taky diskusní server Bosky a naboso (je to mimo Seznam.cz!) na dost složité adrese svt.pi.gin.cz/bn
Napište i vy ostatní, léto je krásné a krátké.
Čau

Ondra (Ne, 8. 6. 2008 - 21:06)

Nevím jak vy, ale jak je teďka teploučko, tak třeba v pátek jsem se zul v Praze a šel jsem bosky od Malostranský až k Palladiu: Chodidla byla sice černá, ale já v létě nerad chodím s botama. Pokud máte někdo zájem a to hlavně holky, můžeme někdy v létě po Praze "bosky" vyrazit. Co vy na to?

petra (St, 2. 4. 2008 - 15:04)

vzkazík pro "ratku" moc ráda si s tebou budu povídat a vyměnovat si s tebou zážitky a pocity

Josef (So, 29. 3. 2008 - 10:03)

tak to tě docela lituju, v holinkách by to pro mně bylo dost nepříjemný.

Návštěvník (So, 29. 3. 2008 - 02:03)

sinice na chodníku . hovna na stropě, chodím v holínkách

ratka (Pá, 28. 3. 2008 - 23:03)

petro stoho sinic nedelej mě vzali obje a šlasem domu v silonkach ale mě to nebylo tak vydet mla sem silonky bes zesilenej špice nechceš si povidat o silonkach sou fajn ne

Reklama

Přidat komentář