Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ytong (Ne, 21. 2. 2021 - 02:02)

Kovajda neexistuje-ale existují, cikáni !!

Ota (So, 20. 2. 2021 - 21:02)

Já nejsem popírač něco tu asi je ale tak co už to do prdele je? Peková říká že to s Kovidem co tady byl na jaře že to s nim nemá nic společnýho, že je to už něco jinýho že ten genom je jinej,ale že to vypadá na umělou sračku co někdo vypouští.Tak co si myslet? Andrejko to tě obdivuju že dlouhý šichty v respirátoru dáváš, já měl respirátor hodinu a zacpe se mi pod nim nos a prakticky omezený dýchání. Když bych v něm jen seděl a nemluvil tak se to nechá ale fyzická práce v tom je hrůza.Navíc někdy jdu za uzeniny a těm lidem kolikrát ani nerozumim co v tom říkaji,pak se jich musim ptát několikrát. A ty lidi co znáš tak maji problémy s dýchánim když jsou v nemocnici? Život v téhle podobě je příšernej.A zdravotníci, musí to být hrozný v tom.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 07:02)

Koukám, že z demonstrantů se stal pracující lid. Miluna, Ota zařezávají v práci, Luboš, když zjistil, že si nezapíchá, tak se vrátil pokorně k ženě, Roman se neozývá a Aleš asi propadl paranoie.

Luboš (Ne, 21. 2. 2021 - 11:02)

A co ste dělali vy včera? Já to zde čtu pořád ale komunikace s Milčou v soukromém začla váznout. Je to z její strany, já bych psal pořád ale Mili to jen přečte a než napíše čekám den až dva.Je to škoda.A ohledně sexu tak s ženou už mi to moc nebaví, nebudu lhát.A co ty Oto? Ohledně Kovidu nám ještě přitvrdili, každej říká něco jinýho. Je to bordel.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 15:02)

Luboši, i když se to nezdá, ona je Milča k lidem docela milá, nechce jim ublížit. Ale jestli jsi to tady četl, tak víš, že když ji někdo zaujal, tak do sexu šla. Tak přijmi, že jsi ji nezaujal. Přátelé snad můžete zůstat i bez sexu. Že tě doma sex nebaví, tak to neznamená, že hned skočíš na jinou.

Luboš (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

To je fakt. Vnucovat se ale nebudu, vše záleží na ní. Nechci mermomocí skočit na jinou ale žena mi leze dost na nervy.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 14:02)

Včera úklid, oběd a bábovka s rodinou dcery víno, kafe atd.

Luboš (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

Tak to je fajn, u nás je divná nálada.

No, (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

tvoje žena si tuší, že nehraješ fér.

Luboš (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

To tak neni. Je často mrzutá ze všech okolností světa, za co já nemůžu a vylévá si to na mě.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 22:02)

Já bych to na tobě poznala, právě proto, jak o jejím uvažování sám uvažuješ. Musí poznat, že jsi jí k ničemu, jestli doma prostě nefunguješ. Nebo funguješ? Pomáháš jí, bavíte se, mluvíte o problémech?

Luboš (Po, 22. 2. 2021 - 10:02)

Ale já funguju, ale s ní je to těžký. Mrzutá, něco se jí pořád nelíbí.Problémy, že jí to doma nebaví a ten Kovid ale za to já nemůžu. Je to s ní na prášky a pak kazí náladu i mě. Nejradši bych se na ní vykašlal ale kvůli synovi to nejde a ještě je těhotná.

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 16:02)

Myslím, že Luboš je primitivní. A Miluna taky, když se chce sejít s ženáčem, který má děti a těhotnou ženu.

co (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

ty jsi za hajzlíka nedivím se že manželce to s tebou nebaví

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 20:02)

Bože neopakujte furt to slovo práce, chudák Miluna s Otíkem.

Anonym (So, 20. 2. 2021 - 20:02)

No on Ota má s práci normálně problém, natož chudák s respirátorem,fakt ho hodně lituju

Andrea (So, 20. 2. 2021 - 19:02)

Oto,bude hůř, respirátor mám 12 hodin na obličeji také.Casem bude povinný test před vstupem do zaměstnání.Par našich známých má opravdu těžký průběh,2 v nemocnici.Musime se chránit a chránit naše okolí,jsou horší věci na světě, než je respirátor,tomu věř

Miluna (So, 20. 2. 2021 - 11:02)

Jo Pils práce mě těší ale horší tim nevyspánim.Dávam kafe ale zatim nepomáhá a nějak se nemůžu soustředit a padá mi docela hlava.Jo jinak venku je hezky,za to sem moc ráda.A jak u tebe,je to lepší? Romane co mi dostalo tak Sergeje chtěji vzít na práci ve vedlejšim městě,jenže oni konči ve 22h a poslední spoj sem má ve 21h! Tak teď nevíme jestli se s nima nějak domluví.To je prostě tak na hovno s těma spojema a bez řidičáku!! Hrozně mi to žere a bojim se aby pak zas nezačal kvuli tomu být vzteklej.

Ota (So, 20. 2. 2021 - 12:02)

Je to na hovno! Bude povinný respirátor a když se mi blbě dělá a dýchá i v roušce tak co mám dělat? Jak si na tom ty?

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 20:02)

Oto, ty patříš mezi popírače koronaviru, tak si aspoň vyzkoušíš, jak se v tom pracuje zdravotníkům. A to mají ještě skafandry, štíty a rukavice. A teď v tom pracuj. Pohoda, né?

Reklama

Přidat komentář