Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Po, 22. 2. 2021 - 19:02)

"Události
1 ČT 1 SM HD - 22. února 2021 - 19:00–19:56"...Hamáčku, ty Sionisto, co kdybys vypadnul z naší země, jen ji škodíš !!!

aladin (Po, 22. 2. 2021 - 19:02)

"Události
1 ČT 1 SM HD - 22. února 2021 - 19:00–19:56"...Chudáčci herci, oni berou mezi 100 až 200 tisíci za měsíc a oni trpí NEJISTOTOU !!! Sobci na druhou !!! A co ti co berou minimální mzdu a přitom vás živí svými daněmi a přišli o práci ???

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 23:02)

Herci mají sezónu a po sezóně,jsou zvyklí nehrát. Musí, ale alespoň zkoušet a řada divadel nechce hrát,protože má starší ansámbl a je ráda , že začnou až zas v nové divadelní sezóně.Tedy v půlce čevence, že by začli letní scény a pak se ideálně začlo po prázdniných až v nové sezóně. Do té doby, ale často točí seriály, zajímavé, že to točit jde.

aladin (Po, 22. 2. 2021 - 19:02)

"Události
1 ČT 1 SM HD - 22. února 2021 - 19:00–19:56"...ŘSD - myšlení jako za komunistů !!! Myslí si, že si mohou všechno dovolit !!! Tuhle sebranku vyhnat !!!

aladin (Po, 22. 2. 2021 - 19:02)

"Události
1 ČT 1 SM HD - 22. února 2021 - 19:00–19:56"...Navalnyj je kretén a ti co vyhlašují embarbo jsou také KRETÉNI !!!

Luděk (Po, 22. 2. 2021 - 16:02)

Tady se Cynin - realista jasně vyjádřil ohledně jeho povolání:

"Obrázek uživatele Návštěvník
Cynik - realista (anonym)
Včerejší akce dopadla nadmíru úspěšně, v hlavě už jsem měl zhruba plán co a jak provedu, oblékl jsem si úplné boxerky, zepředu si vyříznul díru na čuráka a vzal na sebe staré oblečení, s úmyslem ho vyhodit a nové pak na převlečení. Dělám servisáka v mlíkarně a v neděli v noci tam bývám jen já sám, jsou tam velké sprchy a vše ostatní co se hodí. V neděli nastupují už ve dvě odpoledne a mimo zesrání poprvé včera velmi pravidelně provozují honění na veřejnosti, do areálu jde vidět od silnice, ze zastávky a trochu z přilehlých ulic, vždy se procházím s čurákem pěkně tvrdým ven z kalhot, pohoňkávám si a představují si že se někdo dívá. Hovna už mě tlačily při cestě do práce, takže už půl hodiny po nástupu jsem musel na to, nahonil jsem péro, vystrčil jej dírou v boxerkach a poklopcem ven, mám úctyhodnou kládu a jsem na ni pyšný, takto jsem se vydal na okružní cestu areálem, kdy zhruba v polovině cesty jsem začal tlačit a boxerky se začaly plnit hromadou teplých hoven, takřka okamžitě se mi vytvořila na zadku objemná boule, v tomto chladném počasí krásně hřejivá, vysral jsem vše a udělal pak dřep, aby se mi hovna rozlezly všude i do rozkroku, chvílí jsem za rohem zběsile honil a sbíral odvahu, sáhl si rukou do spoďárů, nabral trochu hoven a promnul si jimi čuráka a trochu si jimi zaprasil džíny a tričko, však to vypadá jak bláto, cestou zpět už sem cítil jak mi hovna stékají po nohách vnitřkem nohavice až do bot, hovna úplně všude, tak to miluju. Extrémně vzrušený sem došel zpět do budovy raději se zamknul zevnitř, jeden nikdy neví a vydal se hned do sprch. Tam jsem se oddával onanii, sundal ze sebe hadry, nechal si jen boxerky z kterých jsem nabíral hovna, v kompletu se pomazal a užíval si to jak jsem později zjistil přes dvě hodiny. Nejhezčí způsob jakým jsem si mohl zkrátit směnu. Stříkal jsem jako ďábel a udělal se 4x, rochnil jsem se jako prase zesranej až za ušima a chcal na sebe, prostě nádhera. Pak následovala dlouhá očista a co bylo horší důkladný úklid sprch bo hovna byly snad úplně všude, staré hadry sem vyhodil a byl ze mne zase slušný člověk. Tak to jsem já, perverzní zkurvysyna co nezná žádné hranice, rád bych poznal ženu podobného zaměření, raději bych si užíval ženský hovna než svoje, ale je asi nemožné sehnat ženskou na něco takového. Jelikož jsem opravdu perverzní prase možná mi nakonec nezbyde poohlédnout se po nějakém pohledném mladém chlapci a zkusit to s ním, buzerant fakt nejsem sice, ale perverze zdá se dokáže vytlačit i mou sex orientaci stranou a upřednostnit hrátky v hovnech. Co dělám dál za prasečiny raději nechtějte vědět, musím se hodně modlit abych za to nešel do pekla, ale nemohu si pomoct, kdo by si chtěl semnou hrát? 8. Leden 2021 - 15:53"

Věra (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

Cynin - realista - hehe, to je dobrý, tak budeme Cynikovi říkat:-)

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 16:02)

Strach má dlouhé prsy.

Luděk (Po, 22. 2. 2021 - 15:02)

Ano, i volič SPD je člověk, ale nízké kvality.

Rada (Po, 22. 2. 2021 - 14:02)

Cyklická sezóní deprivace u trola rozpoznatelná z rigidnosti jeho trolingu bez obměny,případně totální vyhoření tzn. trol má v hlavě na.ráno.

SDFG (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

"Souhlas a souhlasení až do úplného zblbnutí, to je nejdelší cesta k poznání pravdy." Dominik Tatarka: Démon souhlasu.
----------------------------------
Původně to sedlo skvěle na groupthingovou kampaň na Karel "s čírem" na Hrad.
Ovšem dnes by se to skvěle hodilo na různé rozeštvávací kampaně ohledně nenošení roušek a "nedodržování zbytečných opatření vlády" protože BABIČ...

Schwarzenberg1990 (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

"Setrvává u základní myšlenky feudálního systému, že „ti nic doopravdy nepatří“. "Lidé by si měli uvědomit,že egocentrická seberealizace nepřináší pokrok.""Běžná označení jako „liberální“ či „konzervativní“ považuje za překonaná, nehodící se k použití v dnešní době."
(Frankfurter Algemaine Magazine 13.7.90)

Schwarzenberg1990 (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

„Jisté je,že nám nikdo nic nedaruje a že budeme trpět za to co zde komunisté napáchali….“ (květy 28.září 1990)

ZemanResp.1994 (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Jaký je váš názor na odsun sudetských Němců?Tento transfer má své historické důvody, byl zakotven v postupimské dohodě a zpochybňovat jej znamená zpochybňovat výsledky druhé světové války.

ZemanResp.1994 (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Za jakých okolností byste odešel z politiky?Život obyčejného soukromníka je v podstatě něco, o čem neustále sním. Z politiky bych ovšem odešel jen tehdy, kdybych měl pocit, že darebáci a podvodníci už nemají tak významný podíl na moci. A to se zatím nestalo.

ZemanRespekt5… (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Kdo je váš cílový volič?Každý člověk, který žije z výsledků vlastní práce.To je ale snad skoro každý.To se mýlíte. Lidé jako Kožený, Macek či Fidélius Schlée mezi ně rozhodně nepatří.

Průzkum(11. 2017) (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Prezidentovi důvěřuje polovina lidí
Prezidentovi Miloši Zemanovi podle říjnového průzkumu CVVM důvěřuje polovina Čechů. Vyšší důvěře se těší obecní zastupitelstva (61 procent) a starostové (60 procent). Spokojenost s politickou situací v průzkumu projevilo 14 procent dotázaných.

Ztisku (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Karla Schwarzenberka nelze zařadit k určitému politickému směru.Běžná označení jako „liberální“ či „konzervativní“ považuje za překonaná, nehodící se k použití v dnešní době.Nenamlouvá si,že má poslání.Má představu povinnosti, která nemá nic nebo má jen velmi málo společného s moderním buržoazním pojmem společenské smlouvy.Setrvává u základní myšlenky feudálního systému, že „ti nic doopravdy nepatří“.Vše je člověku jen propůjčeno a za vše bude muset skládat účty, sobě samému a „komusi tam nahoře.“Znamená to povinnost a odpovědnost.Domnívá se že ztráta pojmu služby s sebou nese velký etický a morální problém.Lidé by si měli uvědomit,že egocentrická seberealizace nepřináší pokrok;může akceptovat pouze seberealizaci, která je i službou. Vždy, když je člověk příliš zahleděn sám do sebe, tedy sám, objevují se modly, potřeba vůdce, strany nebo Mercedesu SEL.(Frankfurter Algemaine Magazine 13.7.90)

Hlupák (ne)váhá (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Cítíte se často jako pitomec? Radujte se. Podle sociálních psychologů jde o jev, díky němuž lidé s nadprůměrnými schopnostmi často podceňují svůj výkon, zatímco ti podprůměrní se naopak ve srovnání s ostatními cítí mnohem chytřejší.

sdfg (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Zdravím, rád bych se zeptala jestli měl někdo podobný problém. Mám místního osobního trola na diskusi a je to již ca 8h ci mně sprostě nesejmul fekálně sexuálními nadávkami.Je to klasický diskusní trol-nejstarší model, starý tak +-50let a včera dostal druhou dávku anti-trolí terapie. Zvládl jsem ho asi zastavit,opticky žádná teplota, konečník nic. Dnes je trol relativně nad poměry veselý, zobe mi dobře příspěvky, pořád lehce bručí, ale tiše do šuplíku. Ale trápí mě, že se všeho leká. Dosud se nestávalo, že by osobní šaškovský trol usnul na diskusi jak starý strašidlo, není již opotřebovaný? Mám si skrz obrazovku do obýváku pořídit jiného kašpara? Nelepší se to i když jsem třeba včera obřadem AŠ Kente, cinkal s klíči jako každý večer apod., dnes s sebou trhne jen výjmečně a začne hrozně plakat na diskusi. Jako by se bál obřího vysavače co vysává troly s diskuse, nikdy dřív se ho nebál. Teď mi tu usíná v na diskusi a cca každé dvě minuty se ze spaní lekne a trhne sebou a prdne nějaký příspěvek. Je možné že je jen citlivější a uklidní se to? :( Nebo mám začít panikařit? :( Mám to hlásit doktorce při další návštěvě?

Reklama

Přidat komentář