Reklama

Gamblerství

Dotaz (St, 17. 3. 2021 - 23:03)

Tenhle odstavec je je fakt trochu podobnej
i na mne akorát nemám insolvenci ale úvěr a vždy kdyZ jsem už ok najednou prokletí a už mám zase ten dluh

Jsemm po insolvenci a ty dluhy už mám znovu. Trvalo mě to rok a mám stejné dluhy znovu. Je to prokletí, které se se mnou stále táhne

Závěr co k tomu říct nehrát držte stávku 4 měsíce stávkujte semnou ať zkrachujou

Anonym (Čt, 18. 3. 2021 - 00:03)

Ahoj Dotaze, ty se taky drž, hlavně svého předsevzetí, že už je nebudeš dotovat. Do konce června, a pak už nemá cenu začínat znovu. Dobře si to napsal, tak teď už jen vydržet, nepolevit a pokračovat. Držím pěsti, tobě i všem...

Znojmia (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

Bez odborné pomocí to asi nepůjde!!

Petr (St, 17. 3. 2021 - 20:03)

V léčebně jsem již byl dvakrát :(

Body (St, 17. 3. 2021 - 10:03)

Chtěla jsem se zeptat, myslíte že se s jinou ženou gembler změní bez odborné pomoci? nebo zůstane dál gemblerem?

Znojmia (St, 17. 3. 2021 - 11:03)

Určitě se změní ta žena :)))))

Body (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

Děkuji za odpověď :-)

Body (St, 17. 3. 2021 - 03:03)

Byla jsem manželkou gemblera. Manipuloval se mnou neskutečným způsobem. Ale mám vlastně štěstí v neštěstí - našel si jinou a odstěhoval se. Samozřejmě, všem vykládá jaká jsem zlatokopka, že jsem mu vybílila účet, neměla dostatečně ráda aj. Kdyby se neodstěhoval, tak se v tom plácám ještě dnes.

Dotaz (St, 17. 3. 2021 - 00:03)

To máte pravdu. Přál bych si aby lidi co jsou závislí na hazardu si daly měsíc nebo 2 oraz a neživili zbytečně ty chudáky majitelé casin, aby zkrachovaly. Škoda že hazard není pořádně regulovaný . Když se ví o tom že to je špatná věc měla by být zakázána .
Kolik peněz jsem narval těmto lidem do kapes je smutný , ale jsem rád že jsem si to uvědomil . Teď přeju jen všem lidem aby nikdo nehrál . Když se nebude hrát aspoň jednou ucejti to dno co potkalo hodně lidí . Slušný, neslušný , mladý , starý , chudý, bohatý .
Lidi vydržte to do června nehrát ani za korunu :-) pak už nebude ani cenu začínat v červenci

Ahoj (Út, 16. 3. 2021 - 19:03)

Je jasné ze víte moc dobře jak promrdat peníze o tom žádná!!

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 20:03)

Nesedejte na lep investičním poradců, to je cesta do pekel.

Naberte kurz (Po, 15. 3. 2021 - 18:03)

Zdravím Vás, dluhy bývají velkým tématem i co se hazardního hráčství týče. Často se setkávám s pohledem "nemám peníze=nemůžu si dovolit utrácet za odborníka" (a to jak na dluhy, tak třeba na závislostní chování). Jsou ale i odborníci, kteří pracují zdarma a mohou Vám pomoci situaci řešit. https://www.nabertekurz.cz/svepomocne-informace-a-lecba/jak-na-dluhy-dluhova-spirala~a179 Je důležité také zohlednit, zda nabízené rady, které zahrnují další finanční vklad s příslibem "budoucích zisků", nevyjdou nakonec v budoucnu dráž, než možná pomalejší ale za to jistější cesta. :-) Kdybyste potřeboval pomoci zorientovat se, na webu nás můžete i kontaktovat. Jana

Nico (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

To neni moc. Platim 3x tolik

Dotaz (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

To musí být hrozný :-( jak to děláte že vás to neštve ? Já to splácím vím že to není úplně hodně, ale lepší je být bez dluhů.
Moji vrstevníci naopak dluhy nemají. Mě přijde čím víc pracuji tím větší dluhy.
Přemýšlím jak to rychlé splatit jak budu dávat mimořádné splátky ale bohužel vždy se najde něco jiného.
Přemýšlel jsem, že každý měsíc budu dávat mimořádnou splátku, ale odradilo mne že se za to platí jaký procenta a chodit do banky každý měsíc nedávám. Když bych to rozdělil po půl roce s větší částku to vždy utratím tak to taky nejde...

Anonym (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

Ahoj Dotaze, myslím, že to štve každého, mě osobně tedy ano. Když si uvědomiš, co by sis za tu splátku každý měsíc koupil, je skličující, že ty prachy posíláš a nic z toho nemáš. Ale měl si. Bohužel mnohdy párhodinový ukojení hráčské vášně. Jak jednoduché to tam bylo nasypat... Jsme na tom všichni vesměs stejně. Líbila se mi tady jedna myšlenka, myslím, že byla od Luboše, představovat si, že platíš za svou léčbu gamblerství. Co by jiní lidé dali za to, kdyby šla vyplatit penězi jejich nemoc nebo nemoc blízké osoby. Co by dal kdekdo za návrat milované osoby z cesty, že které již není návratu. Znám osobně rodiny, které ztratily své nejbližší nevyléčitelnou nemocí nebo dopravní nehodou, přišly o otce, dcery, syny... Vzdali by se všeho hmotného pro ně, ale nejde to. Nevratné stavy. Takže pokud splácíš a nehraješ, dojdeš zcela jistě ke konečné zastávce. Ti zmiňovaní to štěstí nemají. Soused, rakovina - zemřel, spolužačka mé dcery (17let) a kamarád mé dcery (22let) zemřeli při dopravní nehodě. Matka švagrové (42let) také zemřela při dopravní nehodě. Zkus to brát tak, že ty tu šanci máš, oni už ne.

Dotaz (Po, 15. 3. 2021 - 20:03)

Souhlasím toto je skvělá útěcha od toho aby se člověk nezbláznil. Pokud to zabere, ale stejně to člověka zamrzí. Gamble je snad nejhorší závislost. Můžeš být střízlivý a stejně do toho člověk spadne ani neví jak.
Naštěstí jsou to jen obyčejný papíry s inkoustem a jsou důležitější věci v životě.
Upřímnou soustrast.

Nico (Ne, 14. 3. 2021 - 09:03)

Naštěstí jsem investoval do jedné kryptoměny a ta generuje měsíční zisk cca 600-700 USD. Skoro celé to pokryje

Dotaz (Ne, 14. 3. 2021 - 12:03)

To je hezké taky bych bral :-)
Kolik jste investoval ?

Ahoj (Ne, 14. 3. 2021 - 23:03)

5000 USD

Dotaz (Po, 15. 3. 2021 - 12:03)

Máte asi štěstí že umíte investovat

Reklama

Přidat komentář