Reklama

mám velký penis

Návštěvník (Po, 26. 4. 2021 - 03:04)

jožo to ho máš omotanýho kolem pasu a mlátíš se s ním po hlavě ?... Roste ti ještě?... proto máš v hlavě velký hoovno, jak já čekám.

jožo (Po, 26. 4. 2021 - 01:04)

zasekl se už neroste?

Z (Ne, 18. 4. 2021 - 10:04)

Z

M:P (Ne, 11. 4. 2021 - 03:04)

jožo to ho máš omotanýho kolem pasu a mlátíš se s ním po hlavě ?... Roste ti ještě?... proto máš v hlavě velký hoovno, jak já čekám.

jožo (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

Teď jsem si ho změřil a 98, 5cm roste mi.

Mrdák (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

No, 30x6 je pro každou moc.

Adam (Pá, 9. 4. 2021 - 22:04)

Neznám v reálném životě ženu, která by chtěla trvale velký penis a kterou velký penis uspokojí. Mám penis značné velikosti a ženy popravdě soulož se mnou protrpí v bolesti, mnohokrát ani nemůžu celý vsunout do vagíny. Nenašel jsem doposud trvalou partnerku, které by velikost mého penisu vyhovovala a chtěla ho. Na narovinu spíš řeknou, že moji kládu do sebe už nechtějí. Rády si ho však vyhoní. Tak z osobní zkušenosti říkám, že velký penis je velkou překážkou a vůbec ne žádnou výhodou.

Blanka (Ne, 11. 4. 2021 - 08:04)

Jsem majitelkou menší vagíny a drobné postavy je pravdou, že penis "větších " velikostí mi působí značnou bolest. Jednou jsem měla i zdravotní problémy. Soulož musí být příjemná záležitost pro oba. Preferuji rozkoš a ne soustavnou bolest při každém pohybu, každý vám chce nádobíčko, vsunout co nejhlouběji. Adamova slova jsou rozumná a věřím, že může mít s tímto nadělením problémy, pro někoho potěšení pro ženu utrpení. Za sebe už nikdy bych nechtěla velký penis do sebe, to neznamená, že některé ženy nebudou mým úplným opakem.

Richard (So, 10. 4. 2021 - 08:04)

Velký penis se mi osvědčil u sexu s boubelkami v poloze zezadu, proniknu tak do půlky délky a jsou naprosto spokojeny.Stejně byto na polohu na končíčka nebylo a moc by nehopsali. Chytrý si pomůže. Mít velké beranidlo potěší řadu žen. Ovšem pravda. Jednou jsem měl jednu vzdělanou liliputici a tam jsem přiložil kořenem penis k její vagíně směrem k břichu a sahla jí k bradě. Tak toho hned využila ústy a byla u vytržení. Malá ráda velké, byla v sedmém neby, ale musel jsem odmítat. Dnes jsem si našel opravdu vysokou ženu, nasketbalistku, takže jsme oba spokojeni.

Honza (Pá, 9. 4. 2021 - 16:04)

Tak s tímhle klackem bych si věděl rady. Hezky bych nejdřív dal ženě vyšupal přes zadek a cecky a když by skučela již a prosila, abych už začal, že už teče jak potok, tak bych jí schválně dáždil mezi půlkami a mezi kozami a musela by prosit, abych ji přefikl.

A co (Pá, 9. 4. 2021 - 18:04)

s tím tvým opravdovým chcípáčkem? S tím si rady nevíš, co...

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 21:04)

Hrál jsem v jednom filmě dvojníka, ale nebylo mi vidět do tváře, zaskakoval jsem ve filmu České děvky II. za R. Rossenberga, takže pláčeš na špatném místě. Co tebe vedlo na tuhle diskusi. Jedno hradiště na jihu u PRAHY...

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 00:04)

S velkým penisem není velký zábava, jak je vidno lze to dělat jen na kravičku a ještě jen do půlky.

Bubu (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Hlavně je na tom vidět, že z praktického hlediska se jeví nejlepší penis tak akorát. A že malý mravenec nejlépe může skákat a obskákávat celým tělem, ale tenhle může jen do půlky tam jinak by ji přefikl.

Bubu (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Zajímavý exemplář, rekordman mezi těmi opravdovými.

25-30CM (Út, 6. 4. 2021 - 18:04)

PUSSYwww.xvideos.com/video62118631/long_cock_stroking_her_pussy_doggystyle_and_boobs_teaseRIOTTA

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 10:04)

Šampion místního přeboru Afrického kontinentu. Na jeho penis pějí ženy ódy. Žádná by ho nepojmula celý.Jen Helda s Hildegardou pracující v nacistickém bordelu.

Steve (Čt, 1. 4. 2021 - 01:04)

Zalez Satane ...

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 11:03)

Měl jsem penis omotaný speciálním práškem, který po minutě utvořil kluzkou emulzy a uzel se rozvázal, pomyslel jsem na nahou fotku Jiřího Krytináře a smrskl se raketovou rychlostí a měl jsem ho v trenkách. Mám obrovský koeficient nabití v erkeci. V klidu miměří jen 107cm.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 10:03)

Jednou jsem se vsadil s Čukem Norisem, o větší hrdinský čin.On že pootočí zemí na druhou stranu. Byl jsem proti, udělal jsem na penisu svojsíkův uzel a obhodil jím zemi a pevně jsem nasadil erekci a nepohnul s tím.

Reklama

Přidat komentář