Reklama

Rakovina varlat

Negev (Pá, 9. 3. 2007 - 07:03)

Bude rozumné poradit se s lékařem. Máme známé, kteří měli jedno dítě, manžel dostal rakovinu varlete, měl chemoterapii, asi za pět let se potom uskutečnilo umělé oplodnění, vyšel první pokus / manželovy spermie/ a výsledkem je dítě, které chodí dnes do první třídy.

__utma=48467763 (Čt, 8. 3. 2007 - 21:03)

zná někdo odpověď na otázku: kdy může muž po chemoterapii zplodit bez obav dítě?

Návštěvník (St, 7. 3. 2007 - 20:03)

Podivej se Silva ,nebo Reiki.Je tam ted diskuse o necem jinem , mozna i tom tvem problemu

JOZEF (St, 7. 3. 2007 - 11:03)

DOBRY DEN CHCEM SA OPYTAT UZ DLHSI CAS MA BOLIA VARLATA BOL SOM S TYM AJ U UROLOGA KTORY MA POSLAL AJ NA SONO ALE NIC MI TAM NENASIEL ALE POVEDAL ZE TO MOZEM MAT AJ Z CVICENIA ZE SA MI TO MOZE NIAKO PRENASAT KED CVICIM S VELKYMI ZATAZAMI AKTIVNE SA VENUJEM KULTURISTIKE DAKUJEM

JOZEF (St, 7. 3. 2007 - 11:03)

DOBRY DEN CHCEM SA OPYTAT UZ DLHSI CAS MA BOLIA VARLATA BOL SOM S TYM AJ U UROLOGA KTORY MA POSLAL AJ NA SONO ALE NIC MI TAM NENASIEL ALE POVEDAL ZE TO MOZEM MAT AJ Z CVICENIA ZE SA MI TO MOZE NIAKO PRENASAT KED CVICIM S VELKYMI ZATAZAMI AKTIVNE SA VENUJEM KULTURISTIKE DAKUJEM

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 13:03)

Pánové, hledáte pomoc na nesprávném místě, jakékoliv zvětšení konzultujte s lékařem, tady vám nikdo jinou rozumnou radu dát nemůže. Nesouměrnost může být fyziologická, případně hydrokéla, takže v naprosté většině případů nepůjde o nic zhoubného /zvláště, když rado to má několik let/, ale vždycky je nutné se v tomto případě poradit s lékařem, který vás bude vidět, ne přes internet.

rado (So, 3. 3. 2007 - 12:03)

ja mam s tym tiez problem..zistil som si to asi pred 8mi rokmi a az teraz som sa dozvedel o co vlastne ide..je to nejako zvlast nebezpecne??

kouba (Čt, 1. 3. 2007 - 22:03)

mam takovy problem, mam zvetsene jedno varle, ale zadny hrbol na varletech nemam, aspon teda nevim jak ma byt velky, nebo kde presne my byt, je jasny ze muzske varle neni dokonala koule,nevite nekdo jestli by to nemohla byt rokovina varlat?

Petr (Čt, 22. 2. 2007 - 00:02)

děkuji za rychlou odpoved, kdyby se něco dělo určitě pujdu...

Návštěvník (St, 21. 2. 2007 - 21:02)

pro 20:33:38
No tak, když nevíš nic pozitivnějšího, tak to sem nepiš. Já znám zase dva, kteří jsou spoustu let po chemoterapii, jeden už je dědečkem a druhý má patnáctiletou dceru - bez recidivy,bez léků, zcela v pořádku

Petr
Nemělo by to nic znamenat, asi normální hrbolek na šourku na kůži, je jich tam víc. Pokud máš ale nějaké pochybnosti, zeptej se lékaře, neboj se, nijak směšně nebudeš vypadat.

Návštěvník (St, 21. 2. 2007 - 20:02)

jo kamos na to umrel ale to asi neni pozitivni zprava..

petr (St, 21. 2. 2007 - 17:02)

Zdravím

nejdřiv vynatek odsud:
Rakovina varlat - zvětšení varlete, hrbolky, zesílení šourku, náhlé městnání tekutiny v šourku, bolest nebo nepříjemný pocit v šourku či varlatech, mírná bolest ve spodní části břicha nebo v tříslech, zvětšení nebo zvýšená citlivost prsů..

neni mi jasne ty hrbolky? to jako na kuži šourku??? mam tam totiz malou asi 1mm takovou kuličku, ale nic se sni nedeje, ani nezvetsuje, jinak tedy nekdy me poboliva jedno nebo druhe Varle, ale spis jak by se pretocilo a co se tyce jeste citlivosti bradavak tak taky jen malo,...

jsou to nejake priznaky??

Dekuji za odpoved a omlouvam se, ale nevim nekdy jak to presne vystvetlit.

Návštěvník (Ne, 4. 2. 2007 - 23:02)

Pánové, pokud se vám zdá, že něco není v pořádku, navštivte co nejdříve chirurga nebo urologa, než abyste v noci nespali starostmi a nejistotou, co to je.
Není nutno hned myslet na nejhorší, zvětšení může být způsobeno zánětem nebo hydrokélou.

Filip (Ne, 4. 2. 2007 - 22:02)

Při kontrole jsem si nahmatal levé nadvarle větší než pravé, může to být příznak onemocnění rakovinou?

Milan (osobní a (Pá, 2. 2. 2007 - 08:02)

http://www.004.cz, návod, jak lépe samovyšetřit varlata, pro ty co si neví rady

Lucie (St, 31. 1. 2007 - 20:01)

Dobrý večer všichni.mám starosti m mého přítele. Nějak mu v poslední době zavazí jedno varle...svěřil se mi nedávno,že se bojí,aby to nebyla rakovina varlat.nikde jsme nic nenahmatali, mě se dokonce zdají obě stejně velká,ale on tvrdí,že jedno je větší a že mu při chůzi zavazí...také ho sem tam bolívají,ne nijak moc,ale je z toho nesvůj.bolí i hodně třísla a sem tam podbříško.ale je fotbalista,třísla ho bolela i před pár lety když trénoval nerozcvičený a břicho..nevím,to může mít z posilování.ale hrozně mě děsí a nevím,co dělat...děkuji za informace. britanny"volny.cz

Radek (Út, 23. 1. 2007 - 21:01)

Prosim!!!!, u muzu mezi 15ti a 30ti lety je rakovina varlat nerozsirenejsi. Protoze je to rakovina snadno lecitelna v pocatecnim stadiu, tak je dulezity, aby si kluci a mladi muzi pravidelne ohmatavali koule a aby to bylo soucasti vsech preventivnich prohlidek.

Moira (Út, 23. 1. 2007 - 21:01)

dobrý večer, mám staorst o přítele. V posledních několika měsících trpí bolestmi,které mu vystřelují ze zad na levé straně do levého varlete. Příznává, že bolesti jsou silné,záchvatovité, ale údajně neměl nikdy žádné urologické potíže. Je mu 40 let a má panickou hrůzu z toho, že by mohl mít rakovinu varlat nebo prostaty. Mohla bych zde získat kontakt na nějakého odborníka, popř. sdělení, jaké příznaky by takovému onemocnění napovídaly? Děkuji, Nina (Moira.Ra"seznam.cz)

Storm (So, 20. 1. 2007 - 12:01)

Bulka muze byt kdekoli!!

vojta (Út, 16. 1. 2007 - 15:01)

Kde bych přesně musel mít tu bulku ?

Reklama

Přidat komentář