Reklama

Je normální když Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech ??

Čus (Po, 26. 4. 2021 - 12:04)

Chcete někdo pokecat píšte na 739250223

Anonym (Ne, 18. 4. 2021 - 15:04)

Je tu někdo z Olomouce?

Steve (Ne, 25. 4. 2021 - 02:04)

Z Holomo'ca na Hané? Tak to bohužel nejsem ... Ale je tam pěkně, jj vím. Chvíli jsem tam pracoval v divadle - na náměstí, poblíž moravského orloje u morového sloupu. ;-) (nebo Mariánského? Ted' zpaměti nevím jaký sloup tam je, ale je tam jakýsi)

Návštěvník (Ne, 25. 4. 2021 - 07:04)

Tak u hovada jako ty je celkem norma že píše o všem a vlastně o ničem.Zkus to léčit,ale silně pochybuju že to hovadu jako ty může vůbec dojít.

Káťa (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

Mně zase moje 12 ti letá ségra žužlá prstíky u nožiček.Máme postele do elka a já mám nožičky u jejího polštáře a když nemůže chrnět tak mi žužlá ty prstíky :-))

Marek (Po, 12. 4. 2021 - 14:04)

Ježíš tak to musí být skvělý, být tebou tak bych si to hrozně užíval. Bohužel já a můj brácha máme každý svůj pokoj, takže se tohohle asi nikdy nedočkám.

Káťa (Po, 12. 4. 2021 - 14:04)

Tak líbí se mi to,když to jde tak i trošku prstíky roztáhnu.Ona nám to taky někdy dělá mamka a já jednou řekla ségře aby je ožužlala mamce když ji kouká nožka z peřiny a tak to zkusila ale mamka nereagovala.

Luky (Út, 13. 4. 2021 - 12:04)

Mě ségra místo prstíků žužlá pindíka

Marek (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Kdybych měl ségru tak bych to chtěl taky zažít, musí to být skvělý

Zimmi (So, 24. 4. 2021 - 19:04)

Jo no

Anonym (Po, 12. 4. 2021 - 10:04)

(Nemusí odpovídat jen lenka)

Anonym (Po, 12. 4. 2021 - 10:04)

Lenko a jak tvůj brácha honí. Já myslím že to dělám špatně protože pak nestříkám.

Nelina (Po, 12. 4. 2021 - 11:04)

Našla jsem si, co odpovídala Lenča a podle všeho podobně si to dělá i můj brácha. Taky ho mastí zvrchu prstem. Jestli máš orgasmus tak už jistě máš spermie. Stahuješ li, tak ti vystříknou, nebo jen vytečou když tomu brání kůžička. Bráška si to dělá takto, jednou jsem ho při tom zahlidla.

Zimmi (Ne, 14. 3. 2021 - 17:03)

Taky chcu takovou ségru

Kristýna (Ne, 14. 3. 2021 - 09:03)

Přetahovaly jste holky svému bráchovi předkožku?

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

Ja ano. Vim ze mu to delala i mamka v koupelne, kdyz ho mila. Tak mu ji stahovala. A pak kdyz byl trosku starsi a delalsito tak to chtel o deme. Pekne jsem mu ho chytla a stahovala. Pekne mu strvrdnul a ja mu ho honila a stahovala kuzicku prez zalud. Nakonec sem ho udelala. Krasne strikal.

Jakub (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

Je tu nějaká holka která by poslala nudes docela divný se ptát

Miluna (Čt, 11. 3. 2021 - 12:03)

Braska se tim moc predemnou netajil. Kdyz jsem byla snin sama doma, slekl se do naha a zacal predemnou si ho honit. Ani mi to nevadilo a rada se na nej divala. Opcas jsem mu to i zprijemnila pohledem na moji kundicku a opcas za odmenu se mohl vystrikat i na moje prsicka. Bil to prijemni pocit citit jeho sperma na mem tele. Rad se predemnou uspokojoval a ja ho rada provokovala.

Jirka (Čt, 11. 3. 2021 - 09:03)

pro me bylo krasne gdyz sme s manzelkou pred sebou oba masturbovaly krasa obrovky orgasmus nadhera doporucuji take sem ji rad poslouchal gdyz si to delala potaji sama i ja to nevydrzel a taky sem se vytrikal

Viola (Čt, 25. 2. 2021 - 08:02)

Presne si nepamatuji, ale priblizne v 11 ve 12 jsem zacla obevovat sve telo.Hlavne svoji muslicku.Pak se dozvedela o postevacku a neslo prestat.Prstila se nekolikrat za den a postevacka nesetrila.Casam jsem zacla mit mokre orgazmi.Nekdy byl tak silni,, ze jsem u toho i vykrikla.Ze zacatku mamka pribehla a myslela si, ze se mi neco stalo.Ale jak me uvidela,tak ji to doslo.Omluvila se a zavrela.Mamka mi dala rucnik, pri abych si ho pri tom strcila pod sebe.Je pravda ze jsem mela po tom orgazmu pekne mokrou postel.Moc potichu jsem bejt pritom neumela, i tet je me pritom sliset.Nasi me asi casto slisi, jak si to delam a jak jsem u toho vzrusema.Ale me to nevadi ze jsem sliset.Vzdit je to moc krasne a hlavne nekdy slisim i rodice jak si to spolu rozdavaj.

Reklama

Přidat komentář