Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 20:02)

Bože neopakujte furt to slovo práce, chudák Miluna s Otíkem.

Anonym (So, 20. 2. 2021 - 20:02)

No on Ota má s práci normálně problém, natož chudák s respirátorem,fakt ho hodně lituju

Andrea (So, 20. 2. 2021 - 19:02)

Oto,bude hůř, respirátor mám 12 hodin na obličeji také.Casem bude povinný test před vstupem do zaměstnání.Par našich známých má opravdu těžký průběh,2 v nemocnici.Musime se chránit a chránit naše okolí,jsou horší věci na světě, než je respirátor,tomu věř

Miluna (So, 20. 2. 2021 - 11:02)

Jo Pils práce mě těší ale horší tim nevyspánim.Dávam kafe ale zatim nepomáhá a nějak se nemůžu soustředit a padá mi docela hlava.Jo jinak venku je hezky,za to sem moc ráda.A jak u tebe,je to lepší? Romane co mi dostalo tak Sergeje chtěji vzít na práci ve vedlejšim městě,jenže oni konči ve 22h a poslední spoj sem má ve 21h! Tak teď nevíme jestli se s nima nějak domluví.To je prostě tak na hovno s těma spojema a bez řidičáku!! Hrozně mi to žere a bojim se aby pak zas nezačal kvuli tomu být vzteklej.

Ota (So, 20. 2. 2021 - 12:02)

Je to na hovno! Bude povinný respirátor a když se mi blbě dělá a dýchá i v roušce tak co mám dělat? Jak si na tom ty?

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 20:02)

Oto, ty patříš mezi popírače koronaviru, tak si aspoň vyzkoušíš, jak se v tom pracuje zdravotníkům. A to mají ještě skafandry, štíty a rukavice. A teď v tom pracuj. Pohoda, né?

Miluna (So, 20. 2. 2021 - 10:02)

Tak dnes se to Andy otočilo.Je mi nějak divně,já sem celou noc nespala,nemohla sem usnout a sem jako na sračky a trochu se klepu a i když se před vietnamcem snažim aby nic nepoznal tak se mi ptal:-(..jenže já mam starosti pořád kvuli Sergejovo práci a ještě do toho děti už jsou doma.A to už je po několikátý co tady napíšu že se mam dobře tak pak se to mění! Co to do prdele je!

Pils (So, 20. 2. 2021 - 11:02)

Ahoj Milu - a já už jsem se radovala jako Andy, že se stal zázrak a těší tě práce. Tak si dnes zopakuj všechny podstatné věci - jsi zdravá, tvoje děti jsou zdravé, taky tvoji rodiče, S. se uzdravuje a půjde pracovat. Máš práci, máš teď doma pohodu. Možná dostaneš tu práci na neurčito. Tvoje děti jsou chytré a mají krásná vysvědčení. Navíc - jaro je za rohem a dnes je venku krásně! Tak buď ráda za tohle všechno a vytrvej, jinou možnost ani nemáš.

Roman (So, 20. 2. 2021 - 11:02)

A jak to má Sergej s prací?

ytong (So, 20. 2. 2021 - 01:02)

A co s tím jako- cikáni ?

Miluna (Pá, 19. 2. 2021 - 20:02)

Vy si myslíte že mam nějakou mánii?:-( vy mi říkáte to co Sergej,jenže já mu říkala že takovou mi bude mít dál jestli nebude blbnout a zavdávat mi příčiny,tak nevim co on si myslí.Jen mi mrzí že někdy mi říká že se mi bojí ale to už mi říká rok.Jo ty poslední dny mě Andy bavily.Když něco zvládam a nenecham se nikym vykolejit mam z toho pak strašnou radost.Myslim tim když v práci se neobjeví něco co by mi negativně rozhodilo protože mě stačí málo a pak mam dost ale snažim se.A k jídlu,já končim za hodinu a tak přinesu domu bagety a saláty a zítra bude sekaná a bram.kaše.

Návštěvník (Pá, 19. 2. 2021 - 18:02)

Sancta simplicitas

Andrea (Pá, 19. 2. 2021 - 13:02)

Milu, já tě nepoznávám.On tě asi teď baví život viď? Holka, já mám z tebe radost, hlavně vydrž.V životě jsem zažila tolik smutku a bolesti, že si vážím každého, pěkného dne,no a ten den mám i dnes, trošku díky tobě.Deti jsou zdravé, Covid nás zatím obchází, hlavně synka,ten by to měl špatné.Jo a dnes kroupová uz.polevka a plněné.bram.knedliky.Az pojedu k sestře na chalupu k Písku,dojdu ti udělat tržbu jako blázen,pa

Ale ne, (Pá, 19. 2. 2021 - 13:02)

je to stádium mánie. Hraničáři to tak mají, jen opačný extrém. Pár týdnů.

jj (Pá, 19. 2. 2021 - 14:02)

potřebuje se zklidnit. Ale přijde před menstruace, menstruace, pomenstruace, migrena, změna času, horko, zima, ženský v punčochách, rivotril, a hlavně nuda a další a další.

Andrea (Pá, 19. 2. 2021 - 11:02)

Milu,ten plat docela ujde, práce tě baví,to je fajn.Kdyz k platu přidáš alimenty, tak se můžeš časem osamostatnit.Možná, až začne Sergej pracovat,budete se věnovat něčemu,co vás bude bavit, třeba cestování,cyklovylety, památky.Treba ti Vietnamec smlouvu prodlouží, když uvidí, že jsi spolehlivá, šikovná.Drzim palce a mám z tebe radost

Miluna (Pá, 19. 2. 2021 - 12:02)

Andy máš pravdu.Ta práce je teď uplně nejdůležitější.Já už si teď nemůžu dovolit být bez práce.Už nechci být na chlapovi závislá.Ale jestli se bude chovat tak jak se chová poslední týdny tak ho neopustim ale kdyby zase začlo dlouhodobě něco z čeho mě bylo zle,tak ho opustim,v tom už mam jasno.Proto chci už vydělávat za každou cenu a šetřit.Zkusila sem si život jaký to je žít pod mostem,v lese,v garáži,tohle už fakt ne,to je prostě na sebedestrukci.Minule mi tu otevřel oči i Alešek když o jeho kámošce napsal že byla na ulici a fetovala z nudy.Což mi z toho došlo že jsou lidi který se tak nudí že je ta nuda sežere za živa.Pak se ničí návykovejma látkama a blbnou z toho,stávaji se z nich sociálové a pak už ani tim jak magoří nemůžou ani pracovat a žijou v začarovanym vyloučenym kruhu.Tohle sem z toho všeho pochopila a ze Sergeje taky.Fakt už nechci být nějaká socka.Mam teď režim a je mi fakt líp a k tomu když vidim i jak se on snaží.Motivujem jeden druhýho což mi dělá moc dobře.Takže fakt díky za všechno,otevřeli jste mi tady oči.A jak je u tebe Andy? Když clověk zažije hrůzy tak si pak fakt váží maličkostí.Přesně co si psala.

Anonym (Čt, 18. 2. 2021 - 19:02)

Tak 19000

Miluna (Čt, 18. 2. 2021 - 21:02)

No skoro jo ale 18, což na to že to mam deset minut od baráku a bez dopravy beru jako dost dobrý.Ale škoda že to nemam na neurčito.Mam to do léta a pak buď prodlouží a nebo ne.Tak do léta bych měla být zajištěná a teď ještě Sergej jak pochodí.Ale celý ten rok jak jsme žili a k tomu to co se mu nakonec stalo,tak kvuli tomu já už bez práce nevydržim.Mě to totálně změnilo.

No (Čt, 18. 2. 2021 - 22:02)

tak to je dobrý. Ale psala jsi, že máš pracovní smlouvu, takže co máš napsané v té smlouvě, jakou částku?

Reklama

Přidat komentář