Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Majka (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

Klárko zdravím a připojuji se s přáním mamince. Napadlo mne se na ni napít, ale třeba zítra? Ano souhlasím s Návštěvníkem, Holko ,počůrat se schválně pro někoho na vláknu , to je trochu nenormální. Tedy jestli si z něj neděláš jen srandu. Pak bych ti dala palec nahoru.

Jana (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

Omlouvám se, to nebylo schválně, asi nějaký opakovaný vklad. Jestli to jde nějak smazat ty navíc? Já to neumím.

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

Teda schválně se počůrat, aby ses zavděčila nějakýmu Pulcovi, to mi hlava nevstřebává. Asi se teď stydíš, že? Proto se neozýváš. Patří ti to.

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

holka 16 chtela by sis takhle pěkně psát dál a třeba se taky počurám [email protected]

Klára (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

Maminka je dnes opravdu hodně unavená a asi ji to moc nesvědčí, tak odpočívá, ale jinak zase si na nic víc nestěžuje. Tak se staráme o domácnost a jsme v pohodě. Holko, ty jsi zkoušela, kolik vydržíš, no taky jsme to jednou zkoušely, ale pak jsme si kalhotky rychle sundaly. Tak jestli na to nezapomenu, zkusím si ráno změřit kolik načůrám a Nika prý taky. Já myslím, že to bude tak do těch 400 ml ale jsem zvědavá a pak to napíšu. Libor jel ještě něco shánět, ale jen do večerky, takže za chvíli bude večeře a to už bude zpátky. My tady máme večerku s Vietnamce na návsi a to je tak čtyři sta metrů asi. Čůráme jen na záchodě, ale Niki chodí sama přes den většinou a já taky. Ráno půjdeme spolu a změříme to. Báro, až bude hezky a lepší počasí, tak tě rádi pozveme, když jsi nedaleko často u maminky, ale až bude tepleji.

Zuzka (Út, 23. 2. 2021 - 19:02)

Kolik ještě maminka musí těch ozáření mít? Ona to asi bude zátěž pro tělo. Ale neboj,ta péče je maximálně co jde a vy to jistíte i přírodní léčbou. Já se k vám taky přidám zítra jestli si na maminku připijete,ale i ráno,abych zjistila,kolik toho mám v sobě za noc v močàku. Velká podpora ode mně.

Jana (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

Myslím na vaši maminku, ale jestli nic jen únava, tak to bude dobrý. Je nutné, aby ji hlídali krev, moč, minerály a markry. Vím, že o ní příliš detailně nepíšeš, ale myslím, že to bude dobré. Držím palce!

Jana (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

Myslím na vaši maminku, ale jestli nic jen únava, tak to bude dobrý. Je nutné, aby ji hlídali krev, moč, minerály a markry. Vím, že o ní příliš detailně nepíšeš, ale myslím, že to bude dobré. Držím palce!

Jana (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

Myslím na vaši maminku, ale jestli nic jen únava, tak to bude dobrý. Je nutné, aby ji hlídali krev, moč, minerály a markry. Vím, že o ní příliš detailně nepíšeš, ale myslím, že to bude dobré. Držím palce!

Bára (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

Klárko zdravím večer, já budu velmi ráda, když se potkáme a nemusí to být jen u vás, třeba když to půjde, tak někam posedět na dobré papání a opravdu tě ráda poznám. Nechte maminku odpočívat. Pavle , ve čtvrtek jsem v Praze, tak se zajdu podívat do krámku tam za kulaťákem. Všem hezký večer přeju.

Lucka (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

Neboj se o maminku, ono je to náročné možná i víc psychicky. Chodíte s ní na procházky ven? Třeba zítra, vždyť je to ještě mladá ženská, tak ji zkuste někam taky vytáhnout. Hele ,já budu solidární, zkusím zítra taky změřit obsah močáku ráno za noc a porovnáme to. Pa

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

a už převlečená nebo stale v mokrých kalhotkách a puncoháčích

Holka 16 (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

Už, už jo

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

a jake to bylo a co jsi mněla a sobě to musí byt krásný pohled

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

když bys chtěla raději mi to napiš sem ju [email protected]

Holka 16 (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

Já se pocčuraáaam!!!

Holka 16 (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

Já se pocčuraáaam!!!

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

tak si radeji jdi tam kde se to dá vitřít nebo do vany tak co

Holka 16 (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Stihla jsem to, ale už jsem to pustila a šlo to z pipinky jak jsem si kalhotky sundávala, ale jestli do nich načůralo tak jen pár kapiček, byla jsem s kalhotkama rychlá, protože jsem cítila, že už to nevydržím a čůrám. Tak jo, já se pak vyčůrám přes kalhotky, hodně jsem se napila a tak to udělám. Ale to se vlastně schválně počůrám, že jo? No tak správný úlet, ještě ,že tu není ségra.

Pulec (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

a co už citíš čurání skus to držet co nejdil

Reklama

Přidat komentář