Reklama

onanie kluků

Franc (So, 23. 1. 2021 - 07:01)

Baro a když slyšíš že si ho syn honim. Vzrušuje tě to? Zajedes si hned rukou pod kalhotky na kundicku?

Bára (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

To se stalo minulý léto v jednom penzionu. Týden jsem ho mohla při tom sledovat. Sice v polotmě a vždy pod dekou, ale bylo to něco šílenýho. Když slyšíš, jak půl metru od tebe si to tvůj dospívající syn dělá, jak v tom věku už ví co a jak, no byla jsem jak omámená. Jasně že jsem si hned zajela prstem na poštěváček.

Samča (So, 23. 1. 2021 - 06:01)

Taky jsem syna svého času viděla onanovat. Po rozvodu jsme necelý rok bydleli v hoteláku, dá se říct v jednom pokoji na rozložené válendě. V té době si to už tak přes rok dělal, takže bez toho nemohl být. Snad tisíckrát jsem toho byla svědkem. Dělal to pod peřinou která se minimálně pohybovala, takže si mastil prstem. Taky jsem z toho byla vedle. Dnes máme s partnerem pěkný byt, syn samostatný pokojík. Ale moc vzpomínám na ten čas tenkrát.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 09:01)

S honěním máme všichni zkušenosti popravdě rád vzpomínám na svojí mámu jak sem si užíval její společnost, občas si rád přečtu různé příspěvky na podobné témata, vím že normální ženská která si tu něco přečte chápe co synové dělají a respektují to

Bára (So, 23. 1. 2021 - 07:01)

Syn si to taky tak dělá. Slyšet to šustění a ty mírné pohyby peřiny, tak to mě taky dostalo.

Abe (Pá, 22. 1. 2021 - 22:01)

Na tmavé látce je dobře vidět i sperma jako bílostříbrné skvrny. Když zaschne, ztvrdne, jakoby látka byla naškrobená. Také jsem používal máminy kalhotky k onanii, ale semeno jsem musel k dalšímu použití stříkat do skleniček.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 23:01)

Nic erotictejsiho neznám, dodnes na mamku rád vzpomínám někdy až moc

Franc (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Baro až si budeš hrát s kundickou přes kalhotky a udeláš se tak než je sundas trochu se rozkroc a prstem přes kalhotky si vytri kundicku ať je na kalhotkach hodně tvé stavycky.

Franc (Pá, 22. 1. 2021 - 07:01)

Baro a nějaké tmavší kalhotky máš? Syn musel stříkat jak divej když ti lizal ty kalhotky.

Bára (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Jedny vlastně mám tmavší. Takové sexy mini tmavě červené. Už jsem je delší dobu na sobě neměla.

Franc (Pá, 22. 1. 2021 - 06:01)

Baro tak to je super. Aspoň víš co syna vzrušuje. Nejlepší je nosit černý kalhotky na nich je kundi výtok nejlépe vidět. Čtu si tvé zprávy a tuhne mi penis.

Bára (Pá, 22. 1. 2021 - 06:01)

Černé kalhotky nemám ani jedny. Jak budou obchody otevřený, tak si nějaké koupím.

Franc (Čt, 21. 1. 2021 - 16:01)

Baro tak použil syn tvé použité kalhotky? Měla si je hodně mokré od tvé stavycky?

Bára (Pá, 22. 1. 2021 - 03:01)

Tak ten si musel užít při té své onanii. Do kalhotek jsem se dvakrát udělala, vepředu byly až zmáčené od sekretu. Včera ráno samozřejmě byly na trochu jiném místě a všechno bylo slízané. A já jsem si taky užila. Na tričku měl tak čtyři dávky, z toho dvě čerstvé, takže to bylo něco pro mě.

Franc (St, 20. 1. 2021 - 20:01)

Baro jo udělej to.

Franc (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Baro musíš si hodně hrát s kundickou přes kalhotky ať jsou od tvé stavycky. Syn bude spokojený. Uvidíš.

Bára (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Dnes před večerem si s ní trochu pohraju, nebo spíše dám jí pořádně zabrat přes kalhotky. Nechám je pak na jednom místě v přístěnku koupelny v koši, no a uvidím ráno.

Franc (St, 20. 1. 2021 - 14:01)

Zjisti zda ti bere čisté nebo použité. Já používal mamy použité. Ta vůně byla úžasná.

Bára (St, 20. 1. 2021 - 16:01)

Jako to vím, vždycky, když byly položené jinak, tak šlo o kalhotky použité. Musel je brát jedině syn. Nebo je bere stále, naposled zkraje týdne.

Franc (St, 20. 1. 2021 - 12:01)

Baro a ty víš te tvůj syn cicha tvé použité kalhotky?

Reklama

Přidat komentář