Reklama

ADDERALL / RITALIN

Loewin 48 (So, 11. 5. 2013 - 15:05)

Ritalin je groga která se zneužívá už na dětech,psychiatrických léčebnách.Kniha od spisov.Martin Herzán TOTALNI SVETOVLADA

samice (Ne, 9. 2. 2014 - 22:02)

Sháním ritalin. Ozvěte se [email protected]

Olga (Čt, 11. 4. 2013 - 11:04)

Koupím Ritalin (nebo jakýkoli jiný lék s methylfenidátem). Preferuji osobní převzetí v Praze. Nabídku na [email protected]

Mara (Út, 26. 3. 2013 - 17:03)

Koupím Ritalin,Adderal,Dexedrine aj. léky pro léčbu ADHD. Dlouhodobý odběr, cenu respektuji. Diskrétnost! Pouze osobní odběr!
[email protected]

Default User Image
Vodnik (Pá, 8. 9. 2023 - 19:09)

Mám ritalin a concertu

Default User Image
Cami (St, 13. 9. 2023 - 00:09)

Mám zájem. Kontakt?

Adderall (Čt, 28. 2. 2013 - 17:02)

Dobrý den,
zakoupil bych několik balení léku adderall, prosím nabídněte na: stawropulos(zavináč)seznam.cz

Blue (Po, 18. 2. 2013 - 17:02)

Zdravím, náhodou sem...Pokud mohu radit, vubec se do toho nepoustejte, nejdriv se podivejte na film Requiem za sen a zjistite, co to udelalo s hlavni hrdinkou filmu! Je to silne navykove na bazi amfetaminu a vedlejsimi ucinky - paranoia.

Adderall (Ne, 27. 1. 2013 - 20:01)

Zdravím, náhodou sem...je kanadský lék... ale ani tam není k sehnání. Běžně je k dostání v amerických, australských a mexických lékárnách. Je k sehnání i v netových indických lékárnách pod jiným názvem. V EU k sehnání není. Pokud ho objednáte v Indii, dojde Vám, ale celníci ho zadrží, protože se jedná o neregistrované léčivo v Evropě.
Jediná možnost je nasednout do letadla a koupit v USA. Kdyby mne někdo chtěl vzít za slovo, tak bacha, i tam je jenom na recept. Ale jeho spotřeba není nijak kontrolována, předepisuje se ve velkém, takže ho může předepsat i praktický doktor.

Raduska (St, 23. 1. 2013 - 22:01)

Tak to jo! Adderall ten umí...Mohu se zeptat odkud kde jste sehnal/a adderall?? Sháním ho a marně, prosím o zaslání informací, kde ho sehnat na e-mail: [email protected] . Předem děkuji za odpověď.

adaaal (St, 28. 11. 2012 - 14:11)

Dobrý den, sháním hlavně...Zdravím, náhodou sem narazila tady na ten "lék" adderall a přiznám se, že bych ho ráda vyzkoušela. Četla sem, že pomáhá při učení..já mám před státnicema a potřebovala bych nějak pomoct. Sem pořád unavená a pak se těžko soustředím na učení, začíná mě to stresovat, což mi taky moc nepomáhá :D ...zkoušela sem ginko bilobu a podobný přírodní látky,ale to mi vůbec nepomáhá a já bych si ty tuny učení vážně potřebovala narvat do hlavy :( ..kdyby ste mi mohli poradit, kde seženu ten adderall, byla bych Vám moc, moc vděčná! Pokud máte někdo nějakou radu napište mi prosím na mail [email protected]

Velryba (So, 8. 9. 2012 - 11:09)

staci si zjistit jak se...Nj, proto taky Laura psala o registrovaném prodeji psychotropních látek v lékárnách. Napsala to přesně, pro veřejnost je důležitější boj s dogama a feťákama. Jak vlítne protidrogovka mezi vařiče Péčka, oni se tam válejí na podlaze a URNA je spoutá. Diváci Novy mají na co koukat. Ale narkomafie jim vždycky uteče. Sahá až do nejvyšších míst. A tam si URNA netroufne.

Romberg (So, 8. 9. 2012 - 11:09)

Já jsem unavený, stále se...Tak to jo! Adderall ten umí krásně nakopnout.

Michal (Čt, 17. 8. 2023 - 23:08)

Zdravím, chtěl bych koupit adderal. Nemáte kontakt na někoho. Děkuji Močička

Neustále je tře (So, 8. 9. 2012 - 10:09)

staci si zjistit jak se...Já jsem unavený, stále se musím něčím nakopávat!

drjad (So, 8. 9. 2012 - 00:09)

Bohužel Dave, většinová...staci si zjistit jak se napriklad takovy kokain vyrabi (kokain se extrahuje z listu koky za pomoci techo mnamek: kyselina sirova, benzin, manganistan draselny, cpavek, vapenna voda a nekolik dalsich kyselin),hodne se toho pri vyrobe odpari ale ne vse,preji vasi sliznici dobrou chut:).. navic to je nic proti tomu jaky koks se da koupit v cr, kupujete vetsinou jen 15-20procentni kokain a zbytek jsou dalsi sr*cky,nez se k vam dostane je ruznejma prekupnikama treba 10x rezanej,rekl bych ze primesi typu "prasky na odcerovani kocek" patri jeste k tem lepsim.. vsadime se jak dlouho vase zdravi a psychika vydrzi dlouhodobe uzivani kokainu? at uz pouzivate dlouhodobe jakoukoliv chemickou sr*cku minimalne si casem odrovnate ledviny a jatra..

nedomazlenej (Út, 4. 9. 2012 - 08:09)

koupím adderall nebo ritalin, seriózní jednání, [email protected]

Karel (So, 11. 8. 2012 - 13:08)

Ráda bych poradila...Nápodobně, myslím, že žádný nabízející zde zboží nepošle, také jsem naletěl!
Nic něplaťte, jen osobní předání. Pokud to zkusíte, zjistíte, že ejhle nemáte žádné nabídky. Jsou zde podvodníci.

Leona (Pá, 27. 7. 2012 - 07:07)

Ráda bych poradila všem,kteří schání a nakupují aderall na dobírku a platíte převodem na účet. Rozhodně Nekupujte přes nikoho tady. Už jsem takhle přišla o pět tisíc!!!!!!

kikošanel (Ne, 22. 12. 2019 - 03:12)

Tak to seš s prominutím vylízaná kráva.

Reklama

Přidat komentář