Reklama

CFNM

Pavel1 (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Dano a Karin,kolik vám prosím je?

Karin (Út, 16. 2. 2021 - 20:02)

47

dana (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

46, proč?

Pavel1 (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Chtěl jsem vedět,zda nejsi starší než já,ale nejsi

Běta (Po, 15. 2. 2021 - 23:02)

Jsem už ženská v letech. Vdova a bezdětná, ale děti mám ráda. Hlídala jsem kluka a holku kamarádce. Když jsem je koupala, klukovi se vždycky postavil a chtěl přetahovat předkožku, jako mu to dělá maminka. Byl malej, ale já stejně tekla a snad proto to dělala dost poctivě. Hoku to také vzrušovalo a sahala si do pipiny. Pak se odstěhovali, ale kluk nezapomněl. Úplně se do mne zbláznil a psal mi erotické milostné dopisy, na které jsem neodpovídala. Nedávno, když mu bylo osmnáct, tak se najednou objevil. Vyrostl v moc hezkého mladíka. Co jsem měla dělat? Pozvala jsem ho na kafe a on se mi hned v předsíni svlékl úplně do naha. Jeho penis byl krásný a velký. Chtěl abych ho honila jako tenkrát. Odmítla jsem s tím, aby si našel mladší. On, že chce jenom mne a jestli ho neuspokojím, že si to musí udělat sám. Párkrát po něm přejel a už to lítalo. pokropil mne spoustou semene. Byla jsem úplně v šoku. Omlouval se a pak, on stále nahý si se mnou vypil kávu a povídali jsme si. Styk jsem mu rozmluvila s tím, ze mám kundičku malou, do které by se nevešel a moc by mne to bolelo. Nakonec mne ukecal a já mu to udělala, ale jen rukou. Zase moc stříkal. I tak byl šťastný a slíbil, že se zase zastaví. Ženský. Poraďte co s tím?

Karin (Út, 16. 2. 2021 - 14:02)

Jestli se Vám to líbí oběma, tak v tom pokračujte :-)

Karel (Po, 15. 2. 2021 - 15:02)

Vzrusuje me byt nahy pred cizi zenou ci divkou,kdyz je ona oblecena.Libi se mi kdyz se na me diva.Rad se pred tebou slecu,pokut mas chut a libi se ti nahy muzi.Muzem si zahrad karty,nebo jen tak.Napis jesti mas zajem,jsem z Prahy e-mail [email protected] tel:728690204

Karin (Ne, 14. 2. 2021 - 17:02)

Pronajímám jeden pokoj ve svém bytě studentovi, synovi mé známé. Když poprvé vyšel ze svého pokoje nahý, zrovna když jsem byla v předsíni, omluvil se, že si myslel, že už nejsem doma. Když se to stalo asi potřetí, došlo mi, že to je úmysl a řekla jsem mu, že pokud ho to láká, ať klidně chodí po bytě nahý. On je spokojený, že se může přede mnou ukazovat nahý a já se ráda podívám. Dost často se mu postaví, to mu vždy řeknu, ať si erekci nechá pro mladší a někdy ho z legrace přes něj plácnu. Ale musím přiznat, že mi lichotí, když má mladý kluk v mé přítomnosti erekci.

dana (Po, 15. 2. 2021 - 15:02)

Jo, je to zvláštní, kluk od sousedu taky pořád chodil na balkon nahatej, když jsem tam byla a omlouval se , pak jsem mu řekla , že muže i ke mně do bytu, popravdě jsem si myslela , že chce sex , i když jsem snad o 30 let starší, ale on jen aby mohl být přede mnou nahatej, je to legrace , ale popravdě to nechápu.

Karin (Po, 15. 2. 2021 - 17:02)

No lidi mají různé úchylky a tato je naštěstí docela neškodná a vlastně docela milá. Ten kluk často přinese víno, aby měl možnost se mnou posedět v jedné místnosti nahý.

dana (Po, 15. 2. 2021 - 19:02)

Taky myslím , že je to neškodné, chtĕla bych to nĕjak posunout , jenom nevím jak.

Karin (Po, 15. 2. 2021 - 21:02)

A co mu to nějak naznačit. Nebo rovnou zkusit vzít třeba penis do ruky a začít mu to dělat. Ono to nějak dopadne.

dana (Út, 16. 2. 2021 - 06:02)

Já mu to už dělala , ale on vždy udělá jen to , co mu řeknu , a já se stydím mu o to říct , taky to tělo už není co bývalo , a taky se bojím, že to řekne doma

Karin (Út, 16. 2. 2021 - 14:02)

Myslím, že to doma neřekne. Já bych se ho zeptala, jestli chce něco víc. Na tom není nic ke stydění. :-)

dana (Út, 16. 2. 2021 - 14:02)

Když já si řeknu , že když přijde , taky se svléknu, ale když je tady stydím se , tak ho jen nechám , ať poklidí nebo umyje nádobí , no a pak mu dovolím, aby si přede mnou s ním hrál, nebo mu pomohu.

Karin (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Lepší riskovat třeba i trapas, než pak litovat, že to člověk nezkusil.

dana (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Mám mu říct, že chci , aby mi to udělal ? A jak ? Nejdřív pusou , nebo normálně? Četla jsem , že by jsem mu to měla přikázat, nebo raději ne?

Karin (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Těžko říct. Neznám ani jednoho z Vás a o Vašem vzájemném vztahu vím minimum co jsi tu psala. Jestli rád poslouchá, tak bych mu to poručila. Jinak asi spíš jen nabídla jestli mi to chce udělat.

dana (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

Jestli zítra přijde, nĕco vymyslím. A co vy, jen si povídáte?

Karin (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Jasně a dej vědět. Budu držet palce. My si jen povídáme a sem tam mu to udělám rukou. Já na sex potřebuji chlapa v mých letech nebo o něco staršího, na mladého kluka se ale ráda podívám. A jeho nejvíc vzrušuje, že je nahý před zralou ženou, o které ví, že on ji nahou neuvidí. Takže takto nám to oběma vyhovuje.

Reklama

Přidat komentář