Reklama

Koupání v oblečení.

Tonda wet (Čt, 28. 10. 2021 - 10:10)

Od kolika let se koupeš tak to nebo co jsi měl na sobě poprvé ve vodě děkuji

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 12:10)

Asi tak od 14. A klasika, Adidas boty, džíny, tričko. Měli jsme postavený vor a blbli na rybníku u lesa. Byli jsme tři kluci a holka. Jeden kluk v kraťasech a ostatní i holka v džínách a tričku. Námořníci se taky nesvlékají, ono nebylo ani do čeho a do naha ve dne by nebylo moc dobré, to večer klidně a i ta holka šla v pohodě do naha. A od té doby v čem do vody neřeším, pokud nemusím. Chodili jsme tam hodně dlouho, to už jsme tu holku šukali všichni a byli jsme taková šťastná čtyřka. Teď už se nám ten spolek rozpadl a chodíme s ní jen dva. Jinak se v přírodě nikdy do vody nezouvám a džíny s tričkem je klasický základ a další záleží na tom, co mám zrovna na sobě, nikdy nic nesvlékám.

Tonda wet (Ne, 31. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj mě se to líbílo od 13 let jsem zkoušel různé oblečení ale nejvíce se mi zalibyli oteplovačky měl jsem je ve vaně a pak venku v létě ve vodě dal jsem si je do batůžku a u vody jsem se prevlik do oteplovacek a šel se koupat ale měl jsem je suché za 10 minut na sobě mě oteplovacky přijdou hodně příjemný na těle ty nemáš nějaký zimní oblečení moc děkuji

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 10:10)

Mám, péřové kalhoty a péřové bundy tenčí na chladnější počasí a tlusté do mrazů. V nich jsem vlezl do sprchy na test promoknutí a nebo jen tak do vany, ale to sušení je vopruz. Z péřovek do vody už jen v té tenčí bundě. Bomber bundu jsem třeba taky vůbec neměl, nosí ji ta holka co se s námi chodila a ještě zajde koupat. K ní mě přemluvila, já jsem byl hlavně na mikiny s kapucí a stále jsem a přes ně jsem nosil džínové bundy a jinak oblíbené skinny džíny. Jak jsem koupil něco nového, tak hned v tom do vody.

Tonda wet (Ne, 31. 10. 2021 - 12:10)

Já mám klasické oteplovacky nebo zimní kombinézu péřove nemám vůbec ale mívám taky rád mikiny s kapucí chodím se koupat v zimních kalhotech a s mikinou s kapucí mě hodně vzrusily ve 13 letech mám pár fotek

Tonda wet (Po, 25. 10. 2021 - 05:10)

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by se nenašel někdo kdo má rád zimní kombinézu a oteplovačky na koupání se v tomto děkuji

David (Čt, 29. 7. 2021 - 16:07)

Skinny džíny, tričko, mikina a sportovní boty jsou na koupání skvělé, o tom žádná. Chodím už přes rok se skvělou holkou a chtěl jsem ji nějak dotlačit, aby se takhle taky koupala. Hodně chodíme na tůry a nebo si různě vyjíždíme buď na kole nebo i dál vlakem a někde si domluvíme postavení stanu a už se nám stalo, že nás i ubytovali někteří dobráci doma. A vyráželi jsme do okolí. Chtěl jsem ji vidět mokrou a tak jsem tajně vybral trasu s brodem. Když jsme došli na místo, tak jsem zahrál překvapeného. Jenže ona bez rozmýšlení vlezla do vody v botách a džínách, prostě tak jak byla. Ty těsné skinny se nedají moc vyhrnout. Zůstal jsem stát a koukal na ní, ona mě začala popohánět na co jako čekám a vyrazila k protějšímu břehu, tam sundala baťůžek a vrátila se ke mě. Začala na mě stříkat vodu, tak jsem ji to vrátil a začali jsme spolu dovádět, až jsme byli mokří od hlavy k patě. Když jsme se vyblbli, tak jsme si sedli na kameny a nechali vodu dál chladit nohy. Po odpočinku jsme vyrazili dál a k večeru vše téměř uschlo kromě bot. Pokud je teplo a vhodné místo, tak už takhle oblečení jdeme do vody normálně.

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 15:07)

At

X (Po, 26. 7. 2021 - 20:07)

Od dětsví mě to baví. Jako dítě jsem musel tajně většinou. Ale třeba boty jsem měl málokdy suchý když jsem se někde potuloval.
Rád se koupu v rybnících nebo řekách. Ideál džíny ne o jiný dlouhý kalhoty triko kecky někdy mikinu zkusil jsem i lehkou bundu. Pak se rád projdu pár kilometrů na oschnutí. Jednou jsem ve vedru vlez do rybníka v dlouhych džínách, triku a keckách a pak jsem v tom byl celej den. Sice to na mě za 2 hodiny uschlo ale bylo to supr.
Taky rád chodim v dešti a užívam si to mokro. Moje drahá polovička to moc nevyhledává ale když jí zatáhnu do vody v oblečení tak většinou neprotestuje.
Občas při procházkách brodíme nějakej potok či říčku a kupodivu se stejně jako já nezouvá. Párkrát to bylo i v podzimním/ zimním období.
Já se občas i v zimě chodim brouzdat tak po kolena v botách a,dlouhých kalhotách. Nedělá mi to problémy jsem zvyklej.
Občas tu a tam vidim u vody holky,co to neřeší. Viděl jsem několikrát dlouhý džíny, trička naprosto běžně, legíny a velmi často mají kraťasy ve kterých přišly a vršek plavek a boty taky mívají. V dešti když je teplo se dají taky potkat holky co nemaj deštník a ani se neschovávají a nevyhejbají loužím. Třeba takova holka v balerínkách nebo speradrilkách brodící louži je hodně sexy.
Na holkách mam rád mokrý dlouhý těsný džíny, legíny, bílý průsvitný plátěný kalhoty. Vršek trika, tílka, košile. A k tomu nízký obyč žabky pokud má dlouhý kalhoty no a pak balerínky ideál kožený s velmi tenkou podrážkou, esperadrilky (takový ty s lýkovou podrázkou) nízký plátěnky s tenkou podrážkou nebo elegantní sandálky bez podpadku.

Petr (St, 28. 7. 2021 - 08:07)

Moc pěkné napsané a manželku jsi do vody v táhl v čem?A viděl jsi holky často v džínách?

X (St, 28. 7. 2021 - 09:07)

Ano párkrát ty holky měly džíny. Často džínový kraťásky. Viděl jsem i jednu v černých silonkách a kraťáskách. Moc hezký.
Tu mojí jsem párkrát hodil do bazénu v tom co nosí doma takže většinou 3/4 legíny a tílko. U vody pak dlouhý legíny, triko kecky. Někdy džínový kraťasy triko kecky. U moře plážový šaty co se nosí přes plavky.
Chtěk bych jí přemluvit aby sme se šli někdy vykoupat do rybníka v džínách.
Jinak když se jdeme vykoupat tak ja se většinou koupu c tom co mam na sobě a ona se někdy přidá aspoň v triku ale kalhoty i krátký si sundavá. Škoda.
Jinak občas když jsme brodili potok/ řeku tak měla větsinou kecky a dliuhy džíny nebo kecky ale jednou měla balerínky. To bylo pěkný.
A párkrát jsme byli ve sprše s tim že měla cíleně triko a kalhotky.

Petr (St, 28. 7. 2021 - 09:07)

To muselo být v těch silonkách pěkně,A když se brodite v té řece a má džíny,tak pokud je má mokré?A jak jsi viděl holku nejvíc oblečenou ve vodě?

X (St, 28. 7. 2021 - 12:07)

Jasný třeba po kolena je má zmáčený podle hloubky.

Nejvíc jsem viděl asi džíny, kecky, triko nebo tílko a přes něj košili.

Tonda. wet (Ne, 25. 7. 2021 - 11:07)

Ahoj já se koupu od školky v oblečení nejvíc se mi líbí zimní kombinézy a oteplovacky s mikinou jsem i na fb Tonda wet nebo email [email protected]

Tonda wet (Ne, 11. 7. 2021 - 13:07)

Ahoj já se taky koupu ve vaně v oteplovackach a v mikine a v zimní kombinéze je to bezva mít něco co trochu ztěžkne a nafukuje se mi to ale hodně mi to Bubla pod vodou

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 08:07)

Brzy se budete koupat v oblečení všichni. Alah akvárko.

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 15:07)

Jen holky a ženy, pro muže omezení neplatí, ti normálně v plavkách.

Vilma (Ne, 11. 7. 2021 - 08:07)

V Hraci Králové se koupaly v měském bazénu 3 arabky v hábitu, v kterém přišly z venku a nikdo s nimi nic neudělal - http://www.krajskelisty.cz/kralovehradecky-kraj/okres-hradec-kralove/10703-mestske-lazne-v-hradci-kralove-zazivaji-sok-arabky-se-koupou-mezi-skolaky-v-habitech-od-hlavy-az-k-pate.htm

Vilma (St, 3. 11. 2021 - 14:11)

V Hraci Králové se koupaly v měském bazénu 3 arabky v hábitu, v kterém přišly z venku a nikdo s nimi nic neudělal - http://www.krajskelisty.cz/kralovehradecky-kraj/okres-hradec-kralove/10703-mestske-lazne-v-hradci-kralove-zazivaji-sok-arabky-se-koupou-mezi-skolaky-v-habitech-od-hlavy-az-k-pate.htm

Mirka (Ne, 11. 7. 2021 - 08:07)

To je síla. Poseru se a nechám se tak.

Reklama

Přidat komentář