Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Anonym (Po, 8. 3. 2021 - 23:03)

Nech si šlápnout jehlovým podpatkem do dlaně!! To je KRÁSNÉ!!

PP (Po, 1. 3. 2021 - 09:03)

Když jsem byl jako malý kluk v devíti letech na léčebném pobytu v lázních, viděl jsem, jak mladá zdravotní sestřička v umývárkách stoupla na plastovou krabičku na mýdlo, která ležela na kachličkách umývárky a úplně ji rozšlápla jak nic. Jen to zapraskalo a pod její váhou se krabička zhroutila. Potom jsem se na stejnou krabičku zkoušel postavit celou váhou já sám, ale krabička vždy vydržela celá. Docela mne tehdy překvapilo, jak je dospělý člověk těžký.

Lukas1 (Čt, 25. 2. 2021 - 10:02)

Magdo, i dalsi zeny... Ted jsem tu moc nebyl a koukam, ze diskuze tu porad bezi, to je fajn. Libi se mi vaha pod zenskou nohou/podpdatkem. Libi se mi ta zenska vaha celkove. Kdyz mate moznost, sednout si nekde na lavicku u hriste, nebo na nejakou detskou zidli nebo kolo, udelate to? Hrozne me bavi divat se na to, jak se pod vahou zeny prohne prkno na lavicce, zmackne pneumatika na malym kole nebo rozjedou nohy detsky zidlicky. Co vy na to? Mate nejake zkusenosti?

Jb (Čt, 18. 2. 2021 - 23:02)

Mne od malá,OPRAVDU, "od mládí", vzrušovalo, když jsem viděl, jak se ženy zabořují podpatky do trávníku. Přesněji do vyšlapané cestičky v trávníku. Vzrušovala mně i naše učitelka "dílen", když jsme šly "na pozemky". Měla "jehly", bořila je do hlíny. Uhrabavala záhon, "tancovala" tam. Vyhrabala nějakého velkého brouka, černého. Její podpatky se zabodovaly okolo něho. CEKAL jsem, až ho podpatkem "trefí". Stalo se. "Vytekl jsem", byl jsem v osmé třídě. Dnes je mi 53, pořád si to pamatuji. Je to KRASNE, když se někam Záboří podpatek ženy!! Mám STESTI, mám přítelkyni, která po mně šlape, a BAVI JI TO!!! :-)

Tohno (St, 17. 2. 2021 - 23:02)

O víkendu mi přítelkyně rozšlapala dort a dala slízat z bot, to je tak vzrušující...

Magda (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

Na pískovišti jsem byla v teniskách, u kamarádky doma jsem měla na nohou pantofle. Lodičky se hodí na jiné příležitosti.

Jir (Čt, 18. 2. 2021 - 07:02)

Magdo, jaký máš pocit při tom, když takovým malým dětem předvádíš, jak jsi veliká a těžká?

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 20:02)

Majdí,nosíš taky korkáče?

Magda (St, 24. 2. 2021 - 22:02)

Jo jo, korkáče také nosím.

Jana (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Jeee já taky. Moc pohodlné. Když je chladno tak na nožky tlustý ponožky a jak si kracim. Asi před rokem jak po ránu nestíhám tak na jeden jsem si podpatkem slapla. Pekne je mám označeny.

Jan (St, 17. 2. 2021 - 16:02)

Souhlasím, že na hřiště to není. Ale dospělá, těžká žena na jehlovych podpatcích je schopna rozdrtit téměř vše. Je to také věc elegance.

Anonym (Čt, 18. 2. 2021 - 23:02)

Když Ti ženská šlápne "jehlou" do dlaně, HROZNĚ to BOLÍ, je to ale KRÁSNÉ!! Cítíš, jak přenáší svoji hmotnost na jednu nohu, vidíš, jak vyrovnává rovnováhu, jak se jí napínají svaly na lýtku. Pokud má "mini", vidíš i to samé u stehen. Tlak stoupá, k NESKUTEČNÉ BOLESTI!! Je to ale KRÁSNÉ!!!

Jan (So, 20. 2. 2021 - 09:02)

Tak tedy, nevím. Nikdy jsem to nevyzkousel. Asi bych to nechtěl zažít. Možná kdyby žena vážila tak 50kg. A neměla vyloženě tenké jehlove podpatky. Představa, že váží něco málo přes 80kg, na nohou lodicky na tenké jehle. Ne vysoké tak 6cm, plnou váhou se postaví a třeba pootoci, no dekuju.

Anonym (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

Dá se to vydržet. Jen nesmí vážit metrák a stát na opravdové "jehle", otočit se na ni už vůbec ne. :-) Ta moje váží 66 kg, plocha podpatků tak centimetr čtvereční. Když mi stojí v dlaní, VZRUŠUJE mě to, ji také. :-) Když dá podpatek pryč, objeví se otisk podpadku. Nejdříve je bílý, pak zčervená, nakonec zůstane modřina. Do druhého dne zmizí. Jen se Ti nějaký čas blbě hýbat prstama. Zkoušel jsem i šlápnutí na hřbet ruky, to jsem vydržel pár sekund a začal hrozně řvát bolesti. :-)

Jan (Ne, 28. 2. 2021 - 19:02)

Hodně jsem se nasmal. Jen tomu jak si nechám šlápnout na ruku od mé ex přítelkyně. 80kg na tenké jehle. No a ještě třeba náhodně při chůzi ji tam položit ruku, jistě na dlažbě. Pochybuji, že by to vůbec poznala, jen podle mého řevu.

Anonym (Ne, 28. 2. 2021 - 22:02)

Nenech si šlápnout do ksichtu, také jsem to zkoušel. Otisk ve tvaru kolečka nebo podkuvky, tam zůstanou déle než na dlani!! NASTESTI jsem týden nemusel do práce. Že je to mateřské znamínko, by uvěřil JEN DEBIL, případně "ministr NASICH zahraničních věcí", Poche - Petříček. :-) :-)

Anonym (Ne, 28. 2. 2021 - 22:02)

To bych neriskoval ani já, to vydržím HODNĚ. :-) Měla výhodu jinou: Večer ji bylo za co chytit, ráno do čeho kopnout. :-) Najdi si nějakou lehčí, myslím hmotností. :-) A nech si poslapat záda, je to SUPER!!

Jir (St, 17. 2. 2021 - 16:02)

V lodičkách na jehle na to stačí i malá váha, na to není potřeba dospělé ženy. Ale v teniskách, tam se teprve ukáže, jak je žena těžká. A ptát se Magdy, jestli na pískoviště s dětmi chodí v lodičkách s jehlovými podpatky, je čirá hloupost. Už vidím maminky s dětmi, jak si s nimi chodí hrát na hřiště v lodičkách s jehlovými podpatky.

Jir (St, 17. 2. 2021 - 11:02)

Důležité je, jak je ta dospělá žena těžká, kolik ona váží, a ne, jaké má boty.

Jan (St, 17. 2. 2021 - 15:02)

Lodičky na jehle tomu dají šmrc. A ten tlak je podstatně větší.

Reklama

Přidat komentář