Reklama

Incest

Leona (Ne, 7. 2. 2021 - 12:02)

Verčo, tak jsem měla skoro ten samý problém .Měla jsem taky sex se synovcem . Ale dopadlo to dobře. Vynechaly mi měsíčky a tak jsem trnula. Šla jsem na gyndu ale ni se nepotvrdilo tak to bylo v pohodě . Příští měsíc jsem to dostala.

Verča (Pá, 5. 2. 2021 - 19:02)

Taky jsem před lety měla doma na tři neděle synovce od mé nevlastní sestry. Když odjel tak jsem po měsíci zjistila že jsem i přes antikoncepci těhotná. Hned jsem se objednala na potrat ale v té době
jsem ještě ani netušila že je s ním těhotná i má šestnáctiletá dcera. Holka to přede mnou tajila, byl to její první kluk a zamilovala se do něho. Nakonec to dopadlo dobře ale u dcery byla ta interubce s chlupem a ten doktor na nás koukal teda divně, napřed já a potom moje šesnáctiletá dcera. No jedno je jisté, ten osmnáctiletý kluk měl prostě v sobě něco neodolatelného a dělal to s námi objema aniž by jsme to jedna o druhé věděli. Co vím tak dnes má už asi osm dětí ale žádná ho nežaluje skrz alimenty.

Sabina (Pá, 5. 2. 2021 - 11:02)

Měla jsem u sebe synovce 14 let doma protože rodiče jeli na týdenní zájezd po státech skandinávie. Je mi čtyřicet jsem rozvedená a žiju sama v domku.V sobotu přišel ku mě tak si dal věci do pokoje a že jde na bazén na zahradu. Uvařila jsem oběd a šla za ním pod pergolu mu zanést oběd. Byl ještě v bazénu a když vylézl tak jsem se nestačila divit penis v klidu tak 17 cm. visel mu mezi nohama. Dal si přes sebe osušku a poobědval a že si půjde ještě zaplavat ,zeptala jsem se ho jestli mu nebude vadit když za ním přijdu do bazénu jo přijď aspoň pokecáme. Zanesla jsem domů nádobí hodila sprchu a jen v osušce jsem tak přišla k bazénu. Sundala osušku a když jsem šla po schodech do bazénu tak se otočil a málem mu oči vyskočily ven když mě viděl. Mám štíhlou postavu prsa č.3 a dole jsem tak na půl zarostlá, lehla jsem si na vodu zaplavala pár temp a postavila se ku masážní trysce kde si masíruji proudem vody celé tělo. Vody mám tam tak po prsa tak ze mi kozičky i plavou na vodě. Lukáš taky plaval a doplaval až ku mě a postavil se vedle mě a já vidím tu jeho chloubu už v pozoru žalud ven krásně červený a penis tak 20čísel jak mu trčí nahoru až k pupíku . Ale nic jsem na sobě nedala znát i když jsem cítila taky klouzačku v pičce.Ve chvilce se zatáhlo a přišla bouřka tak jsme popadli osušky a běželi nahatí domů tam jsem zašla do koupelny se osprchovat a on seděl v koupelně na stoličce až vyjdu ze sprchy. Pak tam vešel on já se ještě utírala a viděla jsem přes mléčné sklo jak si jezdí rukou po stojícím penisu. Pomalu jsem otevřela dveře on tam stál penis v ruce ,čapla jsem si naproti něho a chytila ho za penis a začala honit ,trvalo to snad minutu a najednou mu v něm zaškubalo a krásnými pěti stříkanci mi zalil moje prsa .Stále jsem mu ho držela a druhou rukou si roztírala seminko po kozičkách. Až mu zvadnul tak jsem mu ho jemně vymačkala a umyla .Šli jsme do pokoje si sednout na pohovku Venku ještě zuřila bouřka tak jsme si popovídali o sexu a sexualním životě . Pak jsme na to měli celý týden abych ho prakticky zasvětila do světa sex u že byl trpělivý žák a já skvělá učitelky to můžeme oba potvrdit. Po tom týdnu co byl u mě uměl snad vše. Bylo a je to naše tajemství. Je už to tři roky a občas se za mnou zastaví aby jsme si něco zopakovali.

Katka (Ne, 5. 6. 2022 - 18:06)

Sabina viac nebolo nic synovec ešte chodí k tebe skúsila si aj anal

Katka (Ne, 5. 6. 2022 - 18:06)

Sabina viac nebolo nic synovec ešte chodí k tebe skúsila si aj anal

Helga (So, 4. 6. 2022 - 22:06)

Sabina ešte učíš synovca

David (Pá, 5. 2. 2021 - 18:02)

Taky bych chtěl takovou tetu.

MP (Čt, 4. 2. 2021 - 02:02)

Máš pro nás něco novějšího?

MP (Čt, 4. 2. 2021 - 02:02)

Máš pro nás něco novějšího?

MP (Po, 1. 2. 2021 - 23:02)

MP, Mravnostní patrola (Z, Steve, Anjelik a j.) se tady vyřádí. Samej úchyl. Víme o vás.

stařec (St, 3. 2. 2021 - 01:02)

Ty jsi ještě v životě nikdy nešukal viď ty úchylnej honibrku !!

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Abé. Si na radě.

jendabenda (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

V Kambodže se nechá za peníze koupit jakýkoliv sex i incest matky se synem, otce s dcerou, nebo mezi sourozenci. Doloží to svými doklady, pas, op. průkaz. řid. průkaz, rodné listy. Ceny od 50 dolarů i s hotelem celá noc, můžete se k nim i přidat nebo jen koukat, jak chcete. Jezdí se tam rekreovat úchyláci z celého světa tak můžete taky vyrazit na prima dovolenou.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 01:01)

Je to v té zemi legální?

Odpověď (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Není, už se ti to stalo?

Dotaz (So, 30. 1. 2021 - 13:01)

Je incest když se spolu příbuzný vášnivě líbaj?

P. Sodomka - Sody (St, 27. 1. 2021 - 14:01)

Abe znám tě z Bohnic. Jak se daří?

Abe (St, 27. 1. 2021 - 22:01)

Je možné, že jsem tě tam potkával jako pacienta, když jsem navštěvoval tvou matičku.

Steve (Út, 26. 1. 2021 - 18:01)

:o)))

David (Ne, 24. 1. 2021 - 13:01)

Karin, jak se to vyvíjí?

Reklama

Přidat komentář