Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Čt, 25. 3. 2021 - 09:03)

Doufám že jste šli i k doktorce pro antibiotika.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

Dětem plíny dávají, to je snad běžné.

Matka (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Já synovi také 12 let dávám plenky se vším všudy co k plenkam patří tak tvoje mamka ví co ti má dávat když se v noci pomocujes ono je lepší prát pleny nežli každý den povlečení a mít postel můj syn nosí plenky už skoro rok a vůbec mu to už je nevadí už si to zvykl na pleny jako přes den a noc nejdříve se také styděl že ho prebaluji ale občas přijde i kamarád a neposmiva se on je také vždy chce když kluci jsou venku tak se dávají jednorázové pleny a punčocháče také s tepláky a jsou úplně v pohodě.

Syn 13 (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Mamka mi začala od včerejška dávat pleny na noc jelikož jsem se asi pětkrát pomocil do postele tak mu včera jsem si lehl kolem sebe 21 hodiny a pak přišla se 4 látkovimi plenky asi se připravovala asi tak týden na mne nakoupila nijake pleny látkové a jednorázové ale mám i gumové kalhotky pro větší děti punčocháče zatím nosím ještě normálně tak když jsem večer ležel tak přišla s plenkami a řekla mi až si to sundam pyžamove kalhoty že mi nejdříve dá látkové pleny a gum kalhotky a pak se zpět pyžamove kalhotky oni ty gumové kalhotky jsou nasazovaci ale mají pojistku že se jsou na zámek abych si pleny nemohl sundat tak když mi ráno sundavala pleny tak jsem byl kompletně celý mokrý a posrany a pak se řekla no vidíš jak ti plenky pomohli a že jsem se pokadil neměla žádný problém a pak mne prebalila nechtěl jsem ale mamka byla jiného názoru že se ona rozhoduje co mi dá tak jsem znovu dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné dětské punčocháče s laclem aby pleny drželi tam kde mají tak jsem říkal že půjdu ven na vzduch aspoň na zahradu ale bohužel v punčocháčích a plenkách ty taky musím mít mamka říkala že si mohu vybrat buď po obědě si lehnout jako každé malé děti co noseji látkové pleny a gum kalhotky s punčocháči aspoň na 2 hodiny a nebo být na zahradě s punčocháči a plenky se vším všudy co nosí malé děti tak jsem si vybral radši být venku přes punčocháče si vezmu radši polokratasy pod kolena aby tolik pleny nebyli vidět.... Teď jsem na zahradě ale musím jít za mamkou aby mne zase prebalila jelikož cítím že jsem posrany a možná i pocurany.

Marta (Po, 22. 3. 2021 - 09:03)

Teď jsem ráno syna musela prebalit do čistých plenek a dostal i dudlík a punčocháče jelikož v noci měl epilepticky záchvat a on se pocural do plenek teď akorát dostal suchý plenky ale jelikož nejsou gumové kalhotky tak jsem ho ovazala igelitem kolem nohou a kolem pasu a má v puse i dudlík ten ho zklidňuje má mezi nohama 4 látkové pleny a dnes asi podle curani a kakani budu prebalovat tak 6x teď už je prebaleny po druhé.

stalevplence (Po, 22. 3. 2021 - 01:03)

je mě 46 a jse na plenach celej život acele dětství až do teď odkázán na pleny zdr. důvody

Martin 14 (Ne, 21. 3. 2021 - 12:03)

Ahoj, poslední 3 roky nosím v noci plenky, protože se počurávam, nosím drynites 8-15 a chci se zeptat, co se stane když bych se do nich pokadil, poslední dobou mě to láká, protože chci vědět jaký to bude,ale mám strach jestli to drynites udrží, má s tím někdo nějaký zkušenosti?

Michal (Po, 22. 3. 2021 - 12:03)

Ahoj, nechceš si o tom pokecat? Je mi 15 a taky mám nějaký zkušenosti s plenkama. Jestli jo, tak mi napiš na [email protected]

O (So, 20. 3. 2021 - 08:03)

Ahoj fomiku mohl by jsi dát mamce také přečíst tyhle stránky aby věděla že i děti věku 12 let že nosí plenky látkové pleny či jednorázové s gumovimi kalhotky jsou tu stránky můžou větší děti při cestování nosit plenky ale i plenkova disciplina i pleny jako trest pro větší děti jako jsi třeba ty mohla ti dávat pleny jenom na noc ale pak záleží jestli i přes den se nepocuravas. Takto trestem že tě každé ráno budeš dostávat po zadku se nikdy nic nezlepší a pocuravani a kadeni bude ještě horší to bys jedině musel mít u postele nočník. Jen tyto stránky dej přečíst mamce. Náš syn s dcerou jse to měli také syn se začal pomocovat v 10 letech tak jsem mu prostě dala pleny na noc ale bohužel občas si řekl i přes den a dcera to bylo potom to samé ale ona se začala pomocovat v 9 letech spíš si myslím řetězová reakce to byla když viděla že synovi dávám pleny tak je jednoho dne se chtěla také a už nosí plenky skoro celý rok já dávám přednost latkovym plenkam na to doma a na ven jednorázové pleny a punčocháče nesmějí chybět v noci v klidu spí a ráno jsou úplně v pohodě v plenkách pocuranych a pokadeny taky pak začne ranní vstávání a přebalování že se jim dám pouze jednorázové pleny a punčocháče s bodyckem a věř nebo nevěř jsou úplně v pořádku a pohodě prostě si na pleny zvyklí.

Pulec (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

To je krásné vždy

Matka (So, 20. 3. 2021 - 06:03)

Když budeš zlobit tak tě jednoduše dají na samostatný pokoj ale i s plenkami a punčocháči. A nebo tam máš i wc a nebo nočník pro zlobive děti.

Tomík 12 (Pá, 19. 3. 2021 - 09:03)

Ne nemám jen jsem se počural v noci do postele.

Pulec (Pá, 19. 3. 2021 - 13:03)

A co rodiče na to

Tomík 12 (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Mamka nadávala a táta mi nařídil ať si jdu převlíct postel sám že mamka není můj sluha co vše za mě bude dělat.

Pulec (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

A co dneska jak si na
tom a co splipi suhe nebo mokré

Tomík 12 (Ne, 21. 3. 2021 - 13:03)

Dobrý den slipi včera opět mokrá noc a dneska již třetí mám průjem takže co chvíli nestíhám na WC

Matka (Čt, 18. 3. 2021 - 10:03)

Pro Tomika a když při příjmu řekneš že máš občasné a nehody že se pocuravas ale že se ti i občas stává že se i pokadis tak by ti plenky měli dát automaticky ale kdybys zlobil víc tak tě čeká samotka a tam plenky dostaneš určitě ale i mamce bys jsi to mohl klidně říct že se ti to stávají curaci a kakaci nehody a plenky jednorázové či jednorázové by ti mohla dát také hlavu ti přeci nikdo neutrhne a nebo s tebou by měla jít na neurologii aby tě prohlidli ale i psychicky nemocný snad nejsi já vím osobně že to může být psychiatrickeho rázu to je pomocovani časté jak to přes den a noc můj syn to má podobné nejdříve jsem se mu dávala pleny jenom na noc ale bohužel musí mít pleny i přes den ale zároveň dávám s plenkami i gumové kalhotky a punčocháče a přes punčocháče teprve bodyčko a on je spokojený že není pocurany v posteli či v oblečení ale pozor dávám plenky i venku ale většinou jednorázové ale se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem prostě hold 12 lété dítě je to v plenkách a je úplně v pohodě a pořádku s pvrva se také styděl že jsem ho musela prebalit i venku ale většinou když jde semnou na nákup tak ho nechám doma a nebo ho nachvili dám k sousedce kdyby se náhodou pocural aby ho mohla prebalit do čistých látkových plen doma nosí jenom látkové pleny a na ven jednorázové pleny jsou na lepitka protože jsem před tím dávala drynisky byli sice nasazovaci ale ty většinou protekly tak ve středu zdravotních potřebách kupují pleny pro větší děti na lepitka buď č. xs a nebo s ale i většinou které se používají na noc ale bohužel dávám mu je přes den sice když se do nich pocura tak pleny se trochu bojím nafouknou ale jemu to nevadí už stejně když má punčocháče tak to tolik není vidět a teď musím jíti malé děcko prebalit.

Pulec (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

A co byl hodně počurany a udrží to nebo mu někdy protecou

Tomík 12 (Čt, 18. 3. 2021 - 11:03)

Dobrý den děkuji za odpovědi ale maminka mi plenky dát nechce že jsem orý línej i když to není pravda a když se počůrám nebo pokakám tak mi dá na zadek že jsem si neřek že potřebuji na záchod . Občas když se pokakám nebo přes den počůrám tak si musím to špinavé pradlo v lavoru trochu oprat . A plenky na psychiatrii dávají normálně i takto starým dětem ? A kdybych zlobil mohou mě nějak potrestat? Děkuji za odpovědi Tomáš

Pulec (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

A co teď tomiku máš načuráno nebo nakakano

Reklama

Přidat komentář