Reklama

onanie kluků

Lada (Ne, 14. 2. 2021 - 06:02)

Brácha má necelých 13 a taky si to už aspoň dva roky dělá. Jinak to ani nejde, když má teď v tomto věku kule plný semene. Spíme v jednom pokoji ale ještě jsem ho při tom neviděla. Ale pokaždy poznám když se začne znásilňovat. Aj si to užívám.

j (So, 13. 2. 2021 - 16:02)

Memu synovi je 14 a kazdy vecer mu ho honim. Kdyz vystrikne tak se zacne smat.

j (So, 13. 2. 2021 - 16:02)

Memu synovi je 14 a kazdy vecer mu ho honim. Kdyz vystrikne tak se zacne smat.

Franc (Po, 25. 1. 2021 - 13:01)

Nepochopila si mi. Nemyslím jeho zabalit do pleny. Dát mu jí k posteli ať do ní strika mrdku. A spí nahý.

Franc (Po, 25. 1. 2021 - 08:01)

Vždyť to není zdravé spát ve spodním prádle. Kulky se mu budou přes noc pařit a potit. Raději mu dej nějakou plenu a do ní strika mrdku.

Lenka (Po, 25. 1. 2021 - 13:01)

V pleně se bude potit ještě víc, nehledě na to, že si puberťák plenky nevezme. Syn nosí pořádně těsné boxerky a stejně si to přes dělá, tak proč mu je dávat na spaní? Vím že dost rodičů dětem na spaní prádlo dává, ale já jsem proti, stejně to s tímto problémem nepomůže.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 23:01)

klukovi jsem koupila dostatečné množství těsnějších slipů aby si v posteli dělal to co mu dělá dobře , jen jsem ho poprosila aby držel nějakou hygienu a použité slipy dával do koše na prádlo, a já mu slíbila že budu klepat na dveře a počkám než řekne že můžu vstoupit, u nás to zatím funguje.

Franc (Ne, 24. 1. 2021 - 16:01)

Baro měl o víkendu tvůj syn tvé použité kalhotky? A měla si jeho semeno?

Lenka (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

Včera si to náš kluk (15 let) udělal asi v autě přes zateplené elasťáky, silné punčocháče a boxerky! Flek byl i na punčocháčích! Neskutečný!

Samča (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

Tak to dělá i ten náš. Stačí mu ukazovák a jak jím jede. Jednou si to takto udělal u televize přes tepláky. Byl sice částečně přikrytej, ale viděla jsem že se něco děje. Pak měl chudák problém co se semenem který prosáklo. Tak jsem odešla a on taky se převléct.

Petra (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

A kolik mu je?

Samča (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

Už jsem tady psala, nevím jestli jsem to zmínila, má necelých 14. Ale začal s tím už tak v desíti a teď je to jeho celý život. Jenom ta onanie.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Baro to věřím. Já asi tak od 6ti let jsem si lehal k mámě ona spala na zádech jasně jí pritlacil curackem na stehno a trel jsem se o ni. Brko mi stálo a já mamu hladil po chlupaté kunde. V tu dobu jsem měl suché vyvrcholení. Když měla menstruaci tak spala v kalhotkach.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Pravda je že by to člověk rád zažil znovu, se vší láskou poznávat její tělo

Bára (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Nevím, co je suché vyvrcholení. Tenkrát jsem syna sledovala a když mu začly poluce, tak měl hned semeno. Ještě jsem si říkala, že je to nějak moc brzo. Ale jistě, u každého je to jinak.

Abe (Ne, 24. 1. 2021 - 00:01)

Vzhledem k tomu, že jsem musel po operaci zcela přirostlé předkožky onanovat od pěti let, vím o co jde. Je to vyvrcholení u malých kluků, kteří ještě nemají semeno. Jde spíše o pocit uspokojení. S dospělým orgasmem to nemůže soupeřit. První kapičku jsem zaznamenal v deseti letech a pak toho bylo čím dále více a ve třinácti už hodně, husté, bílé a stříkalo to daleko. Také orgasmus byl intenzivnější.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Baro to jsi musela být za chvíli udělaná a pořádně mokrá. Mně už tuhne v manželky kalhotkach.

Bára (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Mokrá jsem byla hned, ale tak jednoduché to nebylo. Bez hnutí jsem musela počkat až si to udělá, pak až se uklidní a to trvalo tak minutu a pak se utíral. No a než usnul. Takže ke svému uspokojení jsem se dostala třeba až hodinu. Ale užila jsem si to.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Máš pravdu já si ho honim od 12ti let. Když jsem začal tak i 3x denně jsem strikal. Máma mi často viděla. Někdy když mi myla záda ve vaně tak mi umyvala i péro, jasně že se mi postavil tak ho máma vyhonila.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 07:01)

Ave co s tvým semenem ve sklenicce máma dělala?

Reklama

Přidat komentář