Reklama

Kluci a nahota doma

Marek (Út, 29. 6. 2021 - 05:06)

Ve 12¿?? Kecáš

Návštěvník (Út, 29. 6. 2021 - 00:06)

Starší holky už jsou většinou vyježděné , tak ti jde do tety dobře .

Návštěvník (Út, 29. 6. 2021 - 00:06)

Starší holky už jsou většinou vyježděné , tak ti jde do tety dobře .

Linda (Po, 28. 6. 2021 - 11:06)

Bratrovi za poslední rok porostl penis a tak se přede mnou jako nechtíc předvádí .Je mu čtrnáct a péro má fakt slušné. Mi je sedmnáct tak už jsem nějakou zkušenost měla ale má ho krásné.

Návštěvník (Pá, 25. 6. 2021 - 21:06)

Nahého syna nechávám jen za trest když jde klečet , aby se styděl a z klečení neutekl, takto nahý klečí nohy u sebe aby ho nikdo neviděl a drží.

Vašek N. (So, 26. 6. 2021 - 06:06)

Také trestám syna nahým klečením, ale tak aby na něj bylo dobře vidět. Stud je totiž v jeho případě nejúčinnější trest.

Eliška (Út, 22. 6. 2021 - 12:06)

Ještě se vrátím ke svému příspěvku. Pisatelka Jana psala že by mezi ty kluky šla a nahá. V neděli bylo u nás 34 stupňů a tak bazén byl v plné pernamenci Byli tam i bráchovi kámoši jen tři i moje kamarádky i naši rodiče a sousedé asi čtrnáct lidí .všichni nazí to je u nás podmínka a když jde do bazénu tak je na kraji sprcha tak se chodíme opláchnout . To už mi tak nepřišlo vůbec divné než když tady byli ti kluci sami. Ale i tak jsem viděla jak jim pod vodou stojí ty jejich chlouby. Byli tam hooodně dlouho něž jim klesli a pak honem na deku a lehnout na břicho t jim není vidět erekce to my holky to máme snažší máme jenom klouzko .

Iva (St, 23. 6. 2021 - 14:06)

Doma se v bazénu koupeme nazí. Mám dva bráchy a koupali jsme se tak od mala. Na nějakou dobu přišlo období studu a koupali se v plavkách a nebo v tom, co jsme měli zrovna na sobě. Teď už je zase období nahoty. Ono po čase to očumování odezní a chováme se normálně. Když u nás bylo 6 kluků a já sama a všem trčely ty jejich kolíky, tak to byla síla, ale už si z těch problémů tak moc nedělám nervy. Klidně jim je vyhoním nebo vykouřím, oni vystříknou, uvadnou, jsou spokojeni a je klid. Když u mě byly kamarádky tak záviděly a už se taky přidaly. Dnes je sex běžná věc i v bazénu, jen rodiče nadávají, že to pak plave ve vodě. Neprobíhají žádné orgie, jak by to mohlo vypadat, prostě pohoda a když to na někoho příjde, tak se nedá nic dělat, zasunou se musí. Ještě, že na bazén není odnikud vidět.

Default User Image
Milan (Po, 20. 11. 2023 - 16:11)

To musí být strašně vzrušující vidět bráškům pindíky. Hlavně přitom, když jim stojí. Byla jsi vzrušená? Hodně vzrušená?

kuba (Út, 22. 6. 2021 - 07:06)

Ten starej honič ti to večer vysvětlí

kluk (So, 19. 6. 2021 - 21:06)

je mi 15 a mám něco kolem 17.5 cm je to normální ? Nedávno jsem měl o centimetr menší a teď nějak vyrostl. Bojím se že to bude horší.

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 09:06)

Pokud je ti patnáct , tak už ti moc nenaroste .

Eliška (Pá, 18. 6. 2021 - 08:06)

Včera jsem přišla z práce v bazénu unás na zahradě bylo veselo, Brácha tam měl čtyři kámoše ze školy .Všichni nahatí jenom jim ty bimbasy se houpali mezi nohama jak skákali z břehu do bazénu. Myslela jsem že se půjdu taky ochladit ale to by jim ty luliny asi praskly je mi osmnáct a jsem štíhlá a prsa trojky, tak jsem jich raději jen pozorovala z balkonu ale oni o mě nevěděli

Jana (Pá, 18. 6. 2021 - 14:06)

Já bych k nim šla, už jen schválně, jak by se chovali a jaká by byla první reakce. Samozřejmě bych šla taky nahá.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 08:06)

Vím, že jsem ujetá , ale v posledním čase se mi líbí ukazovat se nahá před synem , často u mne spí v posteli , jsme sami , teď je horko , tak jsem začala spát nahá , nemám zájem o sex s ním ani nic jiného , jen tohle , je hezké pozorovat ho, když si myslí , že spím a očumuje.

Veronika (Čt, 10. 6. 2021 - 13:06)

Syn má 11 pryč a taky jak to jde, tak se snaží dostat ke mě do postele. Někdy aspoň na chvilku, jak kdy prostě. Většinou si spolu zašpásujeme, a končím tak, že ho dolechtám jak to nejvíc jde. Ale nikdy mu nesahám na intimní partie. Vím, že ho to vzruší no a mě taky. Jinak už onanuje, ale vždycky jenom ve svém pokojíčku. Jenom jednou byly v mé posteli jeho spermie a to když se přišel přitulit dosti brzy ráno, usnul no a měl poluci. To už je tak půl roku.

Karel (Čt, 10. 6. 2021 - 14:06)

Veroniko a ty potom onanuješ, když jsi vzrušená v souvislosti s těmi hrátkami se synem?

Veronika (Čt, 10. 6. 2021 - 15:06)

Já jsem onanistka už snad od školky, takže i teď se nemůžu dočkat až si to pomalinku začnu dělat. Vzrušuje mě, když si představím syna jak se při lechtání kroutí a pak si taky v pokojíku dělá dobře.

prazak (Čt, 10. 6. 2021 - 06:06)

tak u nás je to stejne já také chodím nahý ale často i manželka Ina se ráda ukazuje

Luke (Út, 8. 6. 2021 - 12:06)

segra rano viděla jak mi stojí, co mam dělat? Stalo se vám to někdy?

Reklama

Přidat komentář