Reklama

Podvazky a punčochy

Ala (So, 29. 8. 2020 - 10:08)

Já myslela že máte koupený. Šikovná švadlena je k nezaplacení. Obstojně jsem si upravila za pár korun Mitex Ira šesti pruženkami do V.
Dá se vůbec u nás koupit s 8-mi?

karolina (Po, 31. 8. 2020 - 05:08)

u nás nevím, ale na internetu jsou i se 14 ale i se 24 podvazky, ale to je asi jen na ukázku,i když
cena u něj je,ale Ala mě vnukla myšlenku, že si ty V nebo jsou také na Y nechám ušít

Ala (Út, 1. 9. 2020 - 11:09)

Na netu jsem se dívala. Krásné podvazky s pruženkami do V, Ý od prvorepublikových po současnost. Bohužel krása na kterou nemám. Každá nemá to štěstí, aby jí někdo nabídl kamion pončoch jako nedávno Přemek.

Přemek (Út, 8. 9. 2020 - 22:09)

Dotyčné paní jsem za její souhlas za krátké setkání s ní punčochy slíbil. Paní odmítla, žádné si nevzala. Poprvé v životě jsem navštívil obchod s dámským prádlem. Neznalý její velikosti, vkusu, koupil jsem několik párů Falke, Fiore, Oroblu, které mám dodnes v originálním, dárkovém balení uschované.
Alo, daruji Vám je zcela zdarma. Ženě, které udělají radost, poštovné uhradím. Budete v nich za dámu. Máte mé slovo.

Ala (Čt, 10. 9. 2020 - 20:09)

Přemku promiňte mi mou nevhodnou poznámku na Vaši adresu. Nemyslela jsem to ve zlém. Váš bych chtěla mít doma, umíte mile překvapit. Proč nabízíte cizí ženě drahé krásné punčochy? Musely stát kupu peněz. Paní se nelíbily? Nevím co Vám mám odpovědět. Nosím obyčejné punčochy Elite Braňa, Melanie. Dvakrát za rok si udělám radost dvěma páry honosných. Nemůžu si je od Vás vzít jen tak pro nic za nic. Paní se budou hodit.

Přemek (Ne, 13. 9. 2020 - 20:09)

Koupil jsem je proti její nevoli, nejtenčí, které měly. Paní od začátku o žádné pozornosti nechtěla slyšet. Svůj slib splním, jestli chcete, jsou vaše. Všechny jsou ve velikosti 3. Půl na půl světlé s tmavými v barvách tmavší tělová, Mocca, tmavě šedá, jedny černé. Pochopitelně všechny na podvazky, tenké, průhledné, 7 a 10 DEN. Udělají Vám radost.

Dagmar (Po, 14. 9. 2020 - 13:09)

Přemku nenabízejte punčochy určené Vaší paní. Poohlédněte se po nějaké svůdné krajkové košilce nebo župánku. S podvazkovým pásem pro ni vytvoříte krásný komplet, který si troufnu tvrdit, že paní potěší a dárek od Vás neodmítne.

Přemek (Út, 15. 9. 2020 - 00:09)

Čtete mi myšlenky Vážená paní. Mám pro ni koupenou k svátku tmavě modrou saténovou poloprůhlednou košilku s krajkovou prsní částí se stejným županem. Žena je nejkrásnější nahá nebo v krásném krajkovém prádle. O punčochách a podvazku nemluvě.

Dagmar (Út, 15. 9. 2020 - 11:09)

Šikula :) Přibalte jí k tomu jedny nebo dvoje punčochy, tmavší tělové, tmavě šedé, ne černé a ne všechny. Zbylé si pro ni nechte na později. Máte krásný dárek, paní uděláte radost a Vy nebudete vědět, kam dříve s očima. K dokonalosti Vám stále chybí podvazkový pás :)

Přemek (St, 16. 9. 2020 - 10:09)

Na ten v jisté souvislosti myslím kudy chodím. Před pár měsíci jsem se spokojil pohledem na křehkou ženu v sukni, punčochách, svlékal ji očima, přemýšlel jaký podvazkový pás nosí k perfektně napnutým punčochám. Dnes se toužím čím dál víc kochat bez obalu krásami jejího těla v průsvitném prádle, punčochách, fascinujícím podvazkovém pásu při intimním osvětlení.

Ala (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Dva roky zpátky jsem si " na večer " koupila jedny s krajkovým podvazkovým pásem. Do teď je mám v nočním stolku nepoužité. Teda jednou jsem je měla na sobě v očekávání romantického večera.
Můj si mě v nich vůbec nevšiml. Je v lymbu sotva vidí postel.

karolina (St, 30. 9. 2020 - 05:09)

Alo, já tedy rozhodně nenosim podvazkový pas a silonky jen pro pobavení s manželem. Za našich mladých let nic jiného, než podvazkový pas nebylo. Zvykla jsem si na něj a nic jiného nosit nebudu. Manžela musíš dostat jinými zbraněmi.

Dagmar (St, 16. 9. 2020 - 12:09)

Kochejte se krásami. Jen aby paní při Vaší vášni nechyběly punčochy :)

karolina (Po, 14. 9. 2020 - 05:09)

to jsem nevěděla, že existují menší DEN než 15 ty nosím já a jsou dost tenké a příjemné.

aramis (Po, 14. 9. 2020 - 14:09)

Zkuste se občas podívat na www.ekskluzywna.cz, , mají tam samodržky 6 i 8 DEN a občas i podvazkové punčochy 8 DEN. Výborné na letní nošení.

Lubomir (Po, 14. 9. 2020 - 14:09)

Škoda, že tam nie je aj položka, nosené silonkové veci :)

aramis (Út, 15. 9. 2020 - 16:09)

Já tedy nevím proč se svým fetišismem otravuješ zrovna tady? Copak nemáš dost jiných webů na kterých můžeš ukojit svou potřebu? Např. kalhotkomat.cz ?

Dagmar (Po, 14. 9. 2020 - 11:09)

Koupila jsem nedávno černé 8-mi denierové samodržky Fiore Edith na pohřeb. Byla jsem překvapená jak byly jemné, na nohou ultraprůsvitné a pohodlné. Dají se koupit 7,10 den, tady se ale bavíme o vyšší cenové relaci. Přemek si potrpí na luxus. Málokterý muž se v punčochách vyzná.

Lubomir (Po, 14. 9. 2020 - 11:09)

Pekný deň. Vedela by ste aj odpredať, Vami nosené alebo poškodené? Ďakujem.

Dagmar (Út, 15. 9. 2020 - 12:09)

Nošené punčochy na vyhození bych nikomu nenabídla.

Reklama

Přidat komentář