Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (So, 13. 2. 2021 - 18:02)

Já jsem čekala Klárko na tebe . Já jsem dnes plakala a čekala jsem jestli napíšeš a já na tebe taky budu moc myslet a s Bertíkem si budu psát jestli bude chtít. Klárko ty Albrechtice jsou jinde a jak se to stalo to bylo pod Pastvinou to je kousek od Lanškrouna. Já mám smutný den už teď nebudu psát ,ale mám tě moc ráda a ani nebudu psát jak moc jsem čůrala. Mě to dnes nejde . Kdybys někdy přijela já bych tě strašně moc chtěla vidět .

Klára (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

Sluníčko, dnes už nepiš a nesmutni. I když to je jinde než jsem myslela a daleko, slibuji, že se za tebou vypravíme a ráda, moc ráda tě opravdu poznám . Až bude po bacilu a bude hezky. A neboj. Bertík píše, že mě má taky rád, ale já jsem zadaná, takže se neboj, že bych ti ho přebrala jestli budete víc spolu kamarádit. Zapálila jsem za tvou sestru svíčku a moc na tebe myslím. Taky půjdu do pelíšku dřív, dnes bylo hodně práce a jsem unavená. A ty se vyspinkej taky hezky a už nesmutni, prosím.

Šišmiš (So, 13. 2. 2021 - 20:02)

Moc krásný čůráníčko a pipinkováníčko. A na zdraví!

Bertíik (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

Sluníčko, já na tebe taky moc myslím. Bude to všechno dobrý a napíšeme si zítra až nebudeš moc smutná já bych chtěl s tebou kamarádit.

Hynek (So, 13. 2. 2021 - 18:02)

Tak Klárko, na další pokračování a pohodu tvé rodiny. Připíjíme právě nyní pravým sektem spolu s bráchou...

Mirka (So, 13. 2. 2021 - 16:02)

Já také na Kláru připíjím , ať se jí daří a ať se vše s maminkou upraví do pohody. A děkuji Fido za upozornění.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 17:02)

Aha, to koukám, už roky jo? Dávám panáka na další úspěšné čůrání a pipinování !

Pozorovatel (So, 13. 2. 2021 - 12:02)

Tohle od tebe je Fido velmi pěkné gesto a já jsem si po obědě připil také. Odhalilo to totiž jeden zajímavý fenomén, že Klára má zde početnou skupinu přiznivců , méně kritiků a porovnáme- li časy tak jsou zhruba dvě stejně početné skupiny, ta denní a noční a ještě kolik je těch, co to jen sledují a neodváží se publikovat svůj názor. Je to zajímavé, jen tak dál . Na tebe také Fido, do druhé nožičky!

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 11:02)

Sluníčko, mohu se zeptat, kde se to stalo? Těch Albrechtic asi bude víc...... Děkuji, jestli můžeš.

Jirka (So, 13. 2. 2021 - 11:02)

Tak jestli má Klára koule nebo píču už neřeším. Zkrátka dva roky slušného psaní už je něco. Tak taky připíjím. Jestli je to Klára tak je opravdu vyjmečná , jestli je to muž, pak je vyjmečný taky. Tož ako praví klasicc....Vašu píču jsem taky neviděl a stejně věřím, že ji máte..... tak Kláro ať se vše podaří tobě v životě a na zdraví maminky!

Podpíčník (So, 13. 2. 2021 - 11:02)

Jo dobrý fór. Její píčka kouzelně čůrá.....

Jana (So, 13. 2. 2021 - 12:02)

Tak ona každá holka pro vás, chlapy, čůrá podobně a tedy krásně z vašeho pohledu. Jenže ne každá to dokáže napsat na fórum tak sugestivně jako třeba Klára nebo i dnes ta šestnáctiletá holka .

Klára (So, 13. 2. 2021 - 11:02)

Teta přijela na oběd a pak vyrazíme. Ozvu se . Sluníčko, tohle mne hodně bolí za tebe. Víc ti taky napíšu později. Je tu hektično a pomáháme.

Holka 16 (So, 13. 2. 2021 - 10:02)

Já si ráno načůrala 370ml a mohla jsem to pustit už dřív než na záchodě, ale stihla jsem to rychle a dala si pod pipinu nádobu ale už jsem chcala a trochu to šlo na zem než jsem se trefila, ségra je u toho svýho ale asi bych vyhrála. Klárko dám si na tebe tedy sama po obědě. Fakticky už tak dlouho píšeš a to je teda kolik stran zpátky? To si chci přečíst celý. Sluníčko jestli je to fakt tak si dám druhý pití na tvou sestřičku. To je strašně smutný, aby měla klid. Já bych jí tam nosila plyšáky a to co měla ráda.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 10:02)

A zkusila sis to, cos vyčůrala někdy vypít?

No, (So, 13. 2. 2021 - 10:02)

tak tahle příležitost je vyjímečná a zapijeme to hned po obědě s mužem, který Kláru čte jak puberťák. Já ji dlouho nemusela a zachovávám si odstup i teď, ale už jsem k ní našla cestu.

Lucka (So, 13. 2. 2021 - 09:02)

Jó, jó, jó !!! Dáme na to, ale až večer. Taky budeme jezdit. Klárko super!!!!!

Sedmnáctý (So, 13. 2. 2021 - 09:02)

Všechna čest. Ať je Klára jakákoliv, toto vlákno pozvedla a zpolarizovala do zajímavých diskuzí a odolala všem atakům ji znechutit a blokovat. Na další její zdraví a psaní !

nona (So, 13. 2. 2021 - 09:02)

Jééé, tak to j se připojuji ke gratulantům a odpoledne připiju Proseccem:), a ať vše dobře dopadne

Bára (So, 13. 2. 2021 - 08:02)

Dobré ráno. Klárko, Pavle. Fido to byl skvělý nápad. Klárko připiju si na to všechno , ale až navečer. Přes den budu řídit stejně asi jako ty. Já jsem se vzbudila na potřebu už někdy v noci a ráno to čůrání pak nebylo tak kritický, ale když se vzbudím až ráno, tak to je taky hodně rychlý a intenzívní. To je normální stav močáku .

Reklama

Přidat komentář