Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Pulec (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

A co byl hodně počurany a udrží to nebo mu někdy protecou

Tomík 12 (Čt, 18. 3. 2021 - 11:03)

Dobrý den děkuji za odpovědi ale maminka mi plenky dát nechce že jsem orý línej i když to není pravda a když se počůrám nebo pokakám tak mi dá na zadek že jsem si neřek že potřebuji na záchod . Občas když se pokakám nebo přes den počůrám tak si musím to špinavé pradlo v lavoru trochu oprat . A plenky na psychiatrii dávají normálně i takto starým dětem ? A kdybych zlobil mohou mě nějak potrestat? Děkuji za odpovědi Tomáš

Pulec (Čt, 18. 3. 2021 - 16:03)

A co teď tomiku máš načuráno nebo nakakano

máma (St, 17. 3. 2021 - 16:03)

Zdravím a chtěla bych se trochu poradit , mám malého syna 11 let a zjistila jsem že si na noc potají bere plenky které mám odložené u něho pokoji , nějak jsem na ně už zapomněla je zcela odložit .V noci jsem si byla u něho v pokoji pro ložní prádlo , malej byl odkopaný a na sobě měl jen plenku , myslela jsem že se mu stala nehoda a že improvizoval a prostě si ji vzal abych mu nenadávala , jenže asi po týdnu jsem ho šla zkontrolovat a měl ji na sobě zase , nenápadně jsem se ho zeptala druhý den jestli nemá nějaký problém jestli se mu třeba nestalo že by se počural a nebo něco v tom smyslu .Řekl že nic a poté odkráčel , napadlo mě že mu třeba začali poluce a on neví co s tím tak jsem ho opět trošku vyzpovídala , ale zase žádná informace .Ráno když se vzbudí tak plenku poctivě složí a uklidí na místo abych nic nepoznala a poté stále ještě nahý jde do koupelny a poté ke mě do kuchyně na snídani tak jak je zvyklý od malička / nahota mu zatím nedělá potíže / obléká se většinou až po snídani většinou jen do punčocháčů a trička . Myslíte že mu mám říct že vím že spí v plence a rovnou se ho zeptat proč si ji bere ? Nebo mu ji mám dát rovnou než jde spát připravit na válendu a jen sledovat co on na to ? Nebo mu ji mám dát večer po vykoupání tam kam patří a nic k tomu neříkat ? Sama nevím ale asi si nechám poradit .

Pulec (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

Klidně mu ji dejte po koupání a sledujte jak se bude tvářit na to jestli chcete poradit víc tak pisněte na [email protected] poradím

Tomík 12 (St, 17. 3. 2021 - 11:03)

Dobrý den asi to sem přímo nepatří psal jsem ještě do jednoho příspěvku ale žádné odpovědi tak tady todocela je aktivní tak jsem to zkusil tady. Zajímalo by mě jestli někdo neví jak to chodí v nemocnici na dětském oddělení nebo na dětkém oddělení psychitrie když se tam dostane 12 letý dítě které se počůrává nebo pokakává. Měl bych jít do nemocnice na (psychiatrii kvuli špatnému chování) je mě 12 let a mám problém s tím že se v noci počůrávám občas se mi stane i kakací nehoda tak by mě zajímalo jak se to v nemocnicích řeší.Děkuji za odpovědi hlavně těch kteří něco podobného v nějakém zařízení zažily moc děkuji Tomáš.

Pulec (St, 17. 3. 2021 - 16:03)

Tomiku ti musíš říct když tě budou přijímat a oni ti to napíší do papíru ať jim to maminka a nebo tatínek řeknou

Matka (St, 17. 3. 2021 - 10:03)

No dávala bych radši když nechce overal tak by dávala jen látkové či jednorázové pleny a punčocháče s laclem také dobře drží pleny . Ona vám nechce už nosit overal tak bych zkusila dát buď bodyčko a nebo dupačky a nebo punčocháče s laclem také to dobře drží pleny jako látkové či jednorázové. Já to tak synovi dávám a je mu je 12 let ale on zatím snáší overal ale dupačky ty má většinou na spaní a punčocháče s laclem a nebo bodyčko přes den. Teď má látkové 4 pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem přes den a na odpočinek po obědě chodí spát tak ho prebalim do čistých látkových plen ale 6 jich má a pak dám bodyčko a nebo dupačky jak chce on vezme si dudlík a kojeneckou lahev tam má přípraveny sunar jako svačinku a plenky jednorázové či látkové mu zatím nevadí on je spokojený a já také že nepomoci se ani postel a že to jde do plenek a když chce jít ven tak dostane jednorázové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a teplakovou kombinézou...... A vezme si obuv prestige dětské vždy je po někom dostane aby je donosil teď má bilocervene po jedné holcine tě odrostla noha ale jsou ještě nové asi tak pulroku syn má 34.

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 21:03)

Jsou naprosto bezpečné, kolem stehýnek nechat stáhlé na dva prsty (jako pásy v autosedačce a kolem pasu stáhnout trochu víc , tak aby nešli stáhnout přes kyčle ,ale ne tak aby jí to dlačilo na bříško, takže dát pás až pod bříško, problém ale může být pokud spává na břichu, může jí ten zámek tlačit na tělo , kovové části jsou kryty látkou ,takže alergie na kov by neměla být.

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 23:03)

Dobrý den. máte někdo zkušenosti se zamykacíma kalhotkama ?
dcera nosí oweral a je ráno dost zpocená a mívá zvýšenou teplotu, tak už ji chci ukládat do postele bez oweralu.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 19:03)

Děkuji, dnes jsem je objednala.

Em (Út, 16. 3. 2021 - 19:03)

Kolik je dceři?

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 20:03)

je to podstatné ? :-D

Naďa (Ne, 14. 3. 2021 - 10:03)

Tak jsem ho radši ráno prebalila do čistých látkových plen teď ještě leží dala jsem radši zese 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky s bodyckem a už dělám mu snídani a dostane se hold kojeneckou lahev se sunarem když se asi schválně pocurava aby dostal pleny tak bude hold dodržovat pravidla co já řeknu a už mu to nesu do postele tak se diví jakto že má snídani v kojenecké lahvi a proč má i dudlík v puse to proto jsem s tebe udělala malé dítě co musí nosit plenky ale mami já jsem úplně v suchu nejsem si vůbec mokrý ale ani pokadeny no víš já jsem tě prebalila ve spánku aniž bys si toho všiml měl si ten dudlík v puse a spal si jako trest andílek a mami nakrmis mne teď ti dám ještě brindak a nakrmis se mi sám z lahve to zvládneš sám až k obědu tě budu muset nakrmit a po obědě chodí malé děti co noseji pleny spát na dvě hodiny hold budeš mít dodržovat pravidla podle mne a na venek budeš mít také pleny ale jednorázové s punčocháči a teplakovou soupravou ano mamko souhlasím no budeš muset jinak by tě čekal trest a to kleceni v koutě ale úplně nahaty a používání nocniku jak to bych dlouho klecel tak dlouho dokud nesplesnivy bys neposlechl. A pravidla určují já budu tě i koupat a míti já osobně ale i večer a čistit i zuby atd. A co když mi přijde třeba kamarád no tak mu řeknu že máš zdravotní problém a že musíš nosit plenky jak doma tak i venku ale a telefon ti seberu budeš si hrát s hračkami tak počkej nikdo zvoní mami ty nikoho čekáš ne a ty taky ne. Přišel sousedovic kluk že je doma sám že je rodiče šli do práce a že ho to doma nebaví aby tam byl sám tak jsem mu řekla že syn má zdravotní problémy že se v noci a přes den pomocuje tak má na sobě dětské oblečení a plenky a že má v puse i dudlík a snida s kojenecké láhve aby se mu nesmal že je malý miminko či batole tak jsem šla syna a skontrolovat jestli nechce náhodou prebalit do čistých plenek jelikož jsem dala do sunaru trochu projimadla aby se to vykadil hezky do plenek. Tak co jak se máš v plenkách ptal se mě kamarád od vedle tomu je 14 let. A pak mami já jsem se pokadil ale i pocural no to je cítit tak tě tedy prebalim ale v koupelně tak ti sundam to bodyčko no to musím vše sundat v koupelně ale ve vaně prošlo to i do bodyčka a punčocháču tak pleny dostaneš složené na šířku ale rovnou 6 látkových plen a tak jsem syna vysvleka úplně do naha a umyla do čistá pak jsem ho utrela do sucha a ručník dala kolem pasu a přenesla na postel a kámoš na něj koukal jak jsem ho mazala mezi nohama a zapudrovala a pak čekal až slozim pleny tak jsem ho vzala pod kolena a nadzvedla a nebo vložila pod něj plenky a prelnula mezi nohama a dala jsem mu i čisté bodyčko s dlouhým rukávem abych nemusela dávat i punčocháče doma je teplo tak chodí doma jen v bodyčku ale i s 6 látkových plen se nedá moc se chodit tak raději leží a nemá moc nohy od sebe ale ten pořádný balík plenek prostě má. A pak jsem se optala kamaráda tomika proč mamka mi nezavolala já bych tě pohlidala no prý nechtěla rušit šli prý oba dva na denní službu tak to víš co je zkus zavolat tvoji mamce že jsi unas aby neměla být strach o tebe a pak mi jí dej prosím k telefonu no teto já bych zavolal ale nemám na kredit na no počkej dej mi na ní číslo tak jsem jí zavolala a řekla jsem ji aby neměla být strach že tomca je u nás že přišel sám že ho to doma samotného nebaví jo to udělal dobře že ho mamka prebaluje máte u sebe mi si ho vyzvedneme až večer nemusíte může být tady je dlouho jak to chce a já bych ho tam tedy nechala i celý týden příští no akorát mu dám i věci na prevlekani znáte to přece děti jak se to uspini i když jim je víc let ale za tomca vypadá tak na 10 let ale nikdy se i tak je chová no to víte co děti jsou a všimla jsem si že na zahradě vám vysi občas látkové pleny ano máte pravdu jelikož se mi syn pomocuje do postele ale nikdy i do kalhot přes den tak jsem mu dala pleny.

Naďa (So, 13. 3. 2021 - 08:03)

Dáváte dětem punčocháče bavlněné a plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou...... Protože se chci optat syn po mne chce abych mu dávala pleny na cestu krátkou či dlouhou tak si nejsem jistá jestli mám tak učinit a občas by chtěl plenky nosit i doma jak přes den a noc že by se zase prali pleny látkové a nebo si bral jednorázové pleny tak bych ho přebalovala klidně ale aby se mne nebyl otrok nosil pleny do 8 let jelikož se v noci pomocoval tak od miminka až do 8 let nosil pleny tak bych nevím jestli si na ně a nezviknul je nosit ale a měl úplně všechno jako malé dítě jak látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a v noci látkové pleny asi tak 4 se mi svrchnimi kalhotky a buď punčocháče s bodyckem a nebo overal a nebo dupačky a teď by to bylo chtěl nosit zase ale i uvidím jestli mu vše pro vrátím zpět teď mu je 12 let. To by bez plenky mohl vydržet když se předtím jsem neměl čas plenky 4 roky a najednou by pleny chtěl zpět nosit tak vám nevím jestli to udělat poraďte prosím a už vstává tak to vstal a omluvil se mi že se nevědomky prý pocural tak jsem si řekla že mu tedy o dám 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče tak už je v plenkách a povlečení jsem už dala prát.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 17:03)

Dejte mu je líp drží plenku když je pocurana

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 11:03)

Zvykat ,ne zvikat matko.

Pulec (So, 13. 3. 2021 - 11:03)

Dejte mu je líp drží plenku když je pocurana

Zeman (So, 13. 3. 2021 - 06:03)

Tak určitě,sám je nosim i když mě bodyguardi jen na kárce odvezou do obory si vypálit zobák.

Eva (So, 13. 3. 2021 - 06:03)

Tak kluka si tam ještě nechali na konec do neděle aspoň a v pondělí se dozvím jestli ho pustí už domů a syn se už těší domu hlavně na mne říkal mi že když byl na jipce tak tam zemřeli dvě děti a jeho stav se zlepšil úplně jinak se cítí dobře ale pleny mu prý také na dávají ale i klasické látkové dětské pleny 80x80 ale je na pokoji se 4 dětmi a těm pleny také dávají takže celý pokoj je v plenkách ty děti které jsou zdravější tak je nechtějí pouštět na wc aby něco nikde nechytil tak raději jim dávají přednost plenkam.

Reklama

Přidat komentář