Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Klára a mamča jak čůra?

Sluníčko (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

Já jsem mám velkou radost Klárko že maminka je dobře na tom a zase budu psát jak jsem čůrala. Já jsem se vyčůrala jen na záchodě ale ráno hodně a teď taky hodně z pipinky jako ty a asi mám pipinku menší než máš ty když jsi starší ale umím čůrat taky hodně ale někdy taky málo když jdu čůrat brzo.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Vysvětli nám,proč si tak hloupá,i když to je slabé slovo?

Klára (St, 10. 2. 2021 - 13:02)

Už jsme se vrátili před polednem domů a jsme po obědě a budeme odpočívat. Důležité je to, že mamča je prý stabilizovaná a nedochází k úbytku váhy ani podle lékařské zprávy k nárůstu márkrů a nález se nepatrně zmenšil a má znaky pouzdření a to je prý dobré. Ještě je potřeba pokračovat dál v přírodní terapii a prý i těch šest dávek ozařování je ok a hlavní je prý i to, že není doporučené chemoterapie a operace. Další kontrola za měsíc 10. března. Tak jsem za tyto zprávy ráda a večer si dám na zdraví maminky a kdo z vás se chtěl přidat tak tomu jsem vděčná. Čůraly jsme před Prahou na pumpě a já měla jen trochu v pipince a udělala jsem jen malý proud, protože jsem si radši nedala ráno před cestou kafe a Niki taky kafe neměla,ale čůrala víc než já z pipinky ale hned u toho rychle dělala i to druhý a ani nic před tím neříkala, že by se jí chtělo, to bych ji nechala v kabince samotnou, ale tak se stalo a byla prázdná nakonec z obou stran. Zpátky jsme se vyčůraly taky na benzince a pak jsem zase už jela od Prahy do Mimoně já . Jelo se dobře, bylo to krásně vymrzlý a neklouzalo to ale teď jsem spíš vymrzlá já a měla jsem z toho rychlý čůrání na záchodě. Tak se hodně obleču a bude to dobrý. Miku, nevím, co jsem ti provedla, že ses tak ohradil jen na mé doporučení, že jsi starší než Bertík a že mne tvůj postoj zklamal a hned mi tady nadáváš. Mohli jsme si to vysvětlit. Nevím jak se mám k tobě zachovat, mrzí mě tvůj postoj a to velmi. Půjdeme k sobě a mamča je z té cesty unavená a tak ji necháme odpočívat. Libor ještě v Praze něco koupil pro otce z potravin a tak tam za ním odpoledne zajede, já budu spíše doma.

Jana (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Tak jsem já také moc ráda a držím mamince palce. Kdy se plánujete přesídlit do nového?

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 15:02)

To asi Kláro, když Nikola začala čůrat a hned jí šlo i to druhý a před tím to neregistrovala, že by potřebovala, tak to asi měla rychlý průjmový nebo ne?

Lucka (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

Bude dobře Klárko, jsem taky ráda za dobré zprávy a večer.....

Holkočůr (St, 10. 2. 2021 - 13:02)

Super! A večer na maminku ! KALÍME !!!

Scarlett (St, 10. 2. 2021 - 13:02)

To jsem moc ráda. Večer se k vám připojím skleničkou. Hezký zbytek dne.

Natalie (St, 10. 2. 2021 - 12:02)

Jsem trochu napjatá jak dopadly holky s mámou v Praze, snad dobře.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 09:02)

Copak se děje? Mike honidlo se dnes neozval,asi se mu opravdu rozsvítilo,když ho včera Klára umravnila.....

Mike (St, 10. 2. 2021 - 09:02)

Ať jde do hajzlu, kráva jedna zbohatlická. Návštěvník měl pravdu . Zlatokopka, a já ji tady vynášel do nebes. Obyčejná vychcaná mrcha!

!!! (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

Aha, uražený ego. Tak takoví jsou nejlepší. Od těch dál nebo to skončí fackama. Nesnáším sprosťáky.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 11:02)

Ty táhni do.....! Nechutný dilino!

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 11:02)

Pardon, ale co přesně znamená vámi použité slovo "dilino" ?

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 11:02)

Dilino....blázne úchyle.....z romského nářečí

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 11:02)

Děkuji vám za vysvětlení. Pak už se jen musím zeptat proč někoho titulujete úchylem? Znáte ho a víte jestli byl někde na vyšetření, kde mu byla nějaká úchylka diagnostikována? Hezký den

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 11:02)

Ze stejného důvodu jako on někoho neprávem nazývá zlatokopkou nebo vychcanou mrchou....

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 09:02)

Potrefené ego! Chováš se jak kretén. Měla jsem o tobě lepší mínění. Žádná ucta k dívce, když ti řekla správnou výtku.

Lucka (St, 10. 2. 2021 - 08:02)

Klárko dnes jen samé + !

Reklama

Přidat komentář