Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vem si dovolenou (Pá, 12. 2. 2021 - 00:02)

Strana 22

Dolňák (Pá, 12. 2. 2021 - 11:02)

Ty kráso, to je program na celej semestr...(Mireček...). Ne vážně, zaujalo mě to. Ta je teda vytrvalá. Asi nějaký problém se sebevědomím.

Pozorovatel (Pá, 12. 2. 2021 - 11:02)

Spíš její velmi složité období v rodině. Ale přečti si to v klidu. Nebudu tě ovlivňovat.

Simona (Čt, 11. 2. 2021 - 21:02)

Já Klárko že asi už spíš, ale chci tě přesto pozdravit na dobrou noc nebo dobré ráno.

Šišmiš (Čt, 11. 2. 2021 - 20:02)

Moc pěkný čůráníčko a pipinkováníčko. Díky moc Klárko. Vypadá to, že ikdyž budeš nakonec jinde , bude to tvé čůráníčko stále skvělé!

Ok (Čt, 11. 2. 2021 - 20:02)

Je senzační.

David (Čt, 11. 2. 2021 - 20:02)

Ahoj Jitko, jak se máš? Hodně dlouho jsi se tady neukázala.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 19:02)

Jaký máš u toho Kláro pocity když to pustíš Liborovi do pusy? Jako já bych to nemohla, sorry.

Jitka (Čt, 11. 2. 2021 - 19:02)

Souhlasím, já bych mu dokázala počůrat ruku ale tohle , já bych u toho nebyla schopná vyčůrat ani kapičku.

Bára (Čt, 11. 2. 2021 - 19:02)

Klárko to je moc a moc nádherná věc, že se postupně zabydlujete, moc vám to přeju. Já mám nedaleko od vás maminku a často za ní jezdím. Někdy časem bych tě ráda poznala osobně, ale to je jen návrh, pokud řekneš že ne pochopím to a nebudu už o tom psát. Tak hezký večer. I Pavlovi,pokud tady někde taky je.

Pavkol (Pá, 12. 2. 2021 - 07:02)

Báro taky tě zdravím. Už jsem se z toho trochu dostal ,ale ještě víc odpočívám a sleduju televizi. Opravdu by ti nevadilo,že jsem o tolik starší?

Bára (Pá, 12. 2. 2021 - 07:02)

Pavle,vždyť už jsem tě ujistila,že to pro mne není žádný problém a nejsi mi lhostejný. A tvá opatrnost mi také imponuje. Chybí mi ten společný dialog a ráda se s tebou podělím o nové věci, ale jen když sám dáš podnět, nechci se vnucovat.

Pavkol (Pá, 12. 2. 2021 - 07:02)

Já musím být opatrný a nechci nikoho provokovat a nevědomě někomu ublížit . Omlouvám se i tobě, jestli jsem se stáhnul,ale nebylo mi poslední dny dobře.

Bára (Pá, 12. 2. 2021 - 08:02)

Ok, tak až budeš chtít ráda opět napíšu o tom jak mi to šlo. Pa a klidný den ti přeji.

Pavkol (Pá, 12. 2. 2021 - 08:02)

Napiš budu rád, ale opatrně, aby se tady ase nestrhla kritika, že se píše o všem. Musím se krotit a držet tématu i kdybych se rád zeptal na ty věci další, ale nechci ,aby vznikla zlá nálada proti mě.

Klára (Čt, 11. 2. 2021 - 18:02)

Už jsme doma a na domečku je to všechno celkem připravený k bydlení. Libor po mně hned chtěl čůrání ale mě se moc nechtělo, protože jsem byla doma a za necelou hodinku se mi pipinka naplnila jen málo, ale to mu nevadilo a tak hned chtěl se mnou se pipinkovat a ještě abych se vyčůrala mu do pusy a udělala jsem jen menší čůrání, ale jemu se to líbilo taky a hned chtěl se pipinkovat a skončili jsme v pelíšku a on byl krásně rozvášněnej a hned byl ve mě ale vydržel a počkal až to bude nejkrásnější a a pak se v objetí uvolnil do mé pipinky úplně a já taky až jsem byla trochu mokrá i ze sebe. Nějak jsme pak jen leželi a plánovali si, jaké to tady bude a jestli tady budeme šťastni a tak. Ještě jsme trochu poklidili venku sníh a dali si pak teplý čaj a ještě jen tak seděli a spíše mlčeli a bylo nám moc krásně a já zase myslela na maminku, aby s námi tady ještě dlouho pobyla a aby nemoc překonala. Řídila jsem cestou tam i zpátky a bylo to v pohodě. Ještě jsem šla jednou čůrat a on chtěl ještě se nechat načůrat do pusy a já jsem vyčůrala trochu víc a on to krásně vypil a moc se mu to líbilo a ještě by se pipinkoval znovu, ale už jsme chtěli odjet zpátky. Bertíku, až si najdeš holku,slibuji ti,že se ráda s tebou setkám a ty mi ji představíš. Ano? Hele vem si to obráceně, kdybys ty měl holku a byla s tebou zasnoubená tak by asi ona nechodila ukazovat čůrání jinýmu klukovi a asi by se ti to ani nelíbilo, kdyby to udělala. A tak já když někoho mám moc ráda a chci s ním žít tak taky nepůjdu čůrat s jiným klukem a Libor by taky nebyl rád. Vezmi to tak, Sluníčko, necháme tomu čas, až budeš chtít se rozpovídat, ráda si to přečtu a pomůžu ti svým názorem. Cením si toho, že už píšeš normálně a jestli je to něco hodně špatnýho, tak se nepřemáhej a až budeš připravená, pak mi to sdělíš. Mám tě taky ráda a teď ještě radši, když si na nic nehraješ. A Lucko, co pipinka ? Už je to lepší?

Sluníčko (Čt, 11. 2. 2021 - 20:02)

Já na tebe moc myslím v postýlce. Mám tě moc ráda. Já se bojím to napsat všechno, ale třeba najdu odvahu.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 19:02)

Sluníčko, zapomněla jsi mi odpovědět na otázku tvé sestry. Prosím.

Bertík (Čt, 11. 2. 2021 - 19:02)

Já to beru já si rychle najdu tedy holku podobnou tobě a pak ti ji přijdu ukázat. Ale to té doby si můžeme tady psát?

Lucka (Čt, 11. 2. 2021 - 18:02)

Tedy vy si to užíváte....To je moc fajn. Ta moje pipina? No nic moc,trochu lepší, ale ještě ne úplně. Ta tvoje he hezky ošetřena..., u mě zítra....

Reklama

Přidat komentář