Reklama

výprask

Petr Kazda (Čt, 19. 8. 2021 - 20:08)

A bylo to poprvé, nebo už někdy byl bit? A jak reagoval - brečel, křičel? Jinak, já taky trestám syna, devítiletého Olivera. Dostává řemenem, většinou je bit ve slipech - kalhoty musí taky dolů, většinou jsou to taky tepláky, ale někdy si musí ty spoďáry sundat a dostane na úplně holou zadničku. Při výprasku klečí na posteli a opírá se o lokty, aby měl zadek pořádně vyšpulený. Vydrží dost, ale tak po desáté ráně už řve a začínají mu téct slzy. Dostává tak 25 - 30 ran. Když někdy zlobí hodně, tak dostane přídavek, výprask na bosý nohy. Po výprasku na zadek si musí sundat ponožky, pokud je tedy má, doma chodí často bosky, lehne si na břicho a nastaví chodidla, dostane pak ještě tak deset ran, na ty jeho bosé nohy. Krčí prstíky u nohou a křičí. Na ty chodidla ho zbiju proutkem. Já si s ním vždy povídám před výpraskem, když mu řeknu že dostane, aby věděl proč a kolik ran ho čeká. Pak už ho nechám na posteli vybrečet, po bití. Jednou už dostal výprask na holou před kamarády, když se před nimi převáděl. Jinak výprask na chodidla mívá i jako samostatný trest, třeba když přijde pozdě domů, to pak dostane víc tak 20 - 25 ran, vždy poutkem, úplně bos.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 23:08)

Vás to opravdu vzrušuje?

Většinu (Út, 10. 8. 2021 - 19:08)

Většinu (spíš něco kolem 5 lidí) to vzrušuje, ale je tady několik lidí, kteří sem chodí s normálními úmysly. Třeba Hornovec, ten psal na několik diskuzí, takže vypadá ,,opravdově’’.
Ale jen si to myslím, nejsem on.
Na tyto stránky jsem narazil úplně náhodou-díval jsem se na pleny pro malého syna a vyskočila na mne diskuze o plenkové disciplíně. V náhledu jsem viděl pár vět a zajímalo mne, jestli se zvrtla jediná diskuze.........
Už jsem nepůjdu. Přiměřený výprask je dobrý.

Hornovec (So, 7. 8. 2021 - 19:08)

Nedostal, má jiný trest

Hornovec (So, 7. 8. 2021 - 06:08)

Syn asi odpoledne dostane a nebude několik dní v rámci her chodit mimo pozemek

Vilém (So, 7. 8. 2021 - 14:08)

Dej mu i pár na chodidla a pořádně na zadek.

Hornovec (Pá, 6. 8. 2021 - 19:08)

Mám takovou otázku. Můj desetiletý syn si se stejně starým klukem sousedovic hrál na indiány. Bydlíme v malé vsi, takže se všichni známe. No a v lesíku si počíhali na kluka z domu kousek od nás (jmenovaný kluk je z party, jež jim zničila nějaký ten jejich bunkr, prostě se s tou partou nesnáší). Ten kluk se jmenuje Ondra a svému tátovi řekl, že ho přivázali ke stromu, polévali ho vodou a nakonec mu dali něčím přes chodidla. Má otázka tedy je, jestli mu mám dát výprask, nebo třeba zákaz chodit 14 dní mimo zahradu, nebo to brát jako malou klukovinu (já se taky s jednou partou v dětství nesnášel a měl jsem chuť se jim nějak pomstít). Soused mi řekl, že jeho kluka chce potrestat jako já, aby nedostali jiný trest za tu stejnou věc (a sám neví, jak ho potrestat). Kluci ještě nevědí, že jsme se to dozvěděli a zítra máme v plánu jim udělat ,,výslech’’ (zeptáme se jich na to, čí to byl nápad apod.)

Jan (Út, 31. 8. 2021 - 22:08)

Tak ho také svažte ke stromu, výprask bych mu nedával. To můj syn 11 by chtěl svázat dobrovolně ale ještě jsem se k tomu nedostal, nevím jak na to.

Petr (So, 4. 9. 2021 - 08:09)

Cože to nevíte, jak přivázat kluka ke stromu? Nebo snad chce jen položit a svázat ruce a nohy? A to je složité? Doporučuju ho svázat někde na podlaze, aby se nemohl hýbat, když po tom tak touží, pak ho zout a pořádně ho polechtat bosého na chodidlech, až se počůrá...Pak ho ty touhy přejdou.

Jan (So, 4. 9. 2021 - 21:09)

Nevím chtělo by to nějaké foto abych věděl jak ho svázat aby se z toho nerozvázal.

Petr (Ne, 5. 9. 2021 - 07:09)

Tak co třeba tohle:
https://www.istockphoto.com/cs/fotografie/little-boy-is-tied-up-with-ropes-totem-pole-gm183890627-16552211
https://twitter.com/umasudhir/status/1200002531570544640
https://www.flickr.com/photos/cjsorg/3618143359
https://imgsrc.ru/ropedboy/63217213.html#bp

zdeněk (Čt, 5. 8. 2021 - 17:08)

Když jsem chodil do 4.třídy tak mně kamarádka přemluvila a ukradli jsme cigára.Byli jsme přistiženi a mohli jsme si vybrat jestli policii nebo výprask.Z policie jsme měli strach,tak jsme si vybrali to druhé.Výprask vykonal tatínek kamarádky.Ohnuli jsme se přes opěradlo židle zadek pěkně vzhůru a rukama jsme se přidržovali židle.Oba jsme dostali pořádně prutem.Po výprasku jsme měli pěkně červený zadek oba.

4. třída (Ne, 1. 8. 2021 - 17:08)

Přiměřený výprask je dobrý, ale nepůsobí stejně na všechny děti. Ve 2. třídě k nám přišla jedna holka, která hodně kradla. Celá třída jsme věděli, že doma dostává, stejně kradla. Jednou přemluvila takovou “podivnější” holku (také z naší třídy), ať krade s ní. Jako terč si vybraly potraviny (naproti škole). Ukradly tam nějaké sladkosti. Jakmile přišly do třídy s náruči sladkostí, ta “podivnější” holka začala křičet, že kradly. Pochopitelně to slyšela učitelka, která byla na chodbě. Řekla to třídní a celou hodinu se to řešilo. Máma té “podivnější” holky po vyučování čekala u naši třídy, holka hned dostala facku. Druhý den obě holky přivezli rodiče a doprovodili je až do třídy. Ta holka, která byla “zkušenější” byla jakoby se nic nestalo. “Podivnější” holka byla zdrcená a pár kamarádkám ukázala modřiny na noze a řekla, že přesně tohle má na zadku. Ty kamarádky to trochu rozhlásily a naše třída se stala najednou (doslova ze dne na den) hodnější. Takže to mělo účinek na víc, než jedno dítě.

Zaza (Čt, 8. 7. 2021 - 22:07)

Jestli chcete dostat výprask napište [email protected]

Jura (Po, 8. 8. 2022 - 19:08)

Chci dostat od tebe pořádně na zadek

Jura (Po, 8. 8. 2022 - 19:08)

Chci dostat od tebe pořádně na zadek

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 00:06)

Bum bum prásk prásk

Pavla (Pá, 25. 6. 2021 - 07:06)

Taky bych doma chtěla

Pavla (Po, 21. 6. 2021 - 07:06)

Poví tady někdo? kdyžtak pak mužeme i přes mejl apod...

olin003 (Pá, 25. 6. 2021 - 00:06)
Reklama

Přidat komentář