Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 7. 2. 2021 - 17:02)

dojala jsem opatrně domů, je to místy tady za Hradištěm namrzlý, ale dojela jsem bezpečně. Libor chtěl skutečně na domečku hned abych s ním šla čůrat a já se vyčůrala pro něj ráda a i pipinkovali jsme se, ale já to nedokázala se úplně vypipinkovat, protože jsem myslela na to jestli nám tady skutečně nevzal ten dárek a i když se Libor krásně vypustil a uvolnil, já jsem to nedokázala a řekla jsem mu to a obulila jsem to, ale on to poznal,že nejsem ve své kůži a byl milý a strašně ho mrzelo, že to chtěl jen pro sebe, ale to je přece jedno, já ho miluju a chápu, že to vnímal jinak. Niki zatím tady s mamčou udělaly večeři a zítra pojede na tu první ozářku, ještě se dohodneme jestli ji povezu já nebo Libor, protože máme dopoledne výuku a ve středu tu Prahu a tak nechci zase před maturitou mnoho zmeškat. Ještě to vymyslíme.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Z tvého psaní je krásně patrné, jak tě to zasáhlo a jak ani v této chvíli jsi nebyla schopna sdělit ty věci intimní s jiskrou a do detailů. To není kritika, ale naopak chvílím tě, protože si na nic nehraješ a jsi opravdová a to se cení. Proto tě tak ráda taky čtu, i když tě kárám za čůrání venku. Příjemně mne to překvapilo, že si nehraješ na nic jen proto, aby ses některým klukům zalíbila pro jejich vzrušení. Takových krásných vzrušujících momentů jsi jim už napsala..... a ještě napíšeš......

Ondra (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Já to také zaregistroval. A beru to jako plus. Bez přetvářky, bez laciné líbivosti. Naopak tak jak to je. Klárko díky že zůstáváš svá.

Lucka (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Klárko neřeš to, Martin se ti omluvil a je to pryč. Ty jsi asi hodně citlivá na křivdu a podobný věci, hele bude fajn. Užívejte večer v poklidu,pa.

Adam (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

Tak to se budu těšit. Jsi šikovná holka.

Adam (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

Frajere, přestaň psát za mě, díky

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

A jak je mozne,ze je to casove posunuty,kdyz se stehujou ted???

Klára (Ne, 7. 2. 2021 - 13:02)

Tak jsme dojeli na dům. Řídil Libor tady je to sněhový a musí se opatrně. Martine ,tady za vrata nebo okolo nich žádný dárek není. Tak jestli jsi si udělal jen legraci,tak to beru jako nepovedený žert, jestli to někdo vzal tak to by mi bylo moc líto ,že tu někdo krade. Ozvi se prosím. Feetmane,o nožkach jsem ti už psala ,že o ně pečujeme, aby byly hezký a nebyly ošklivý. Niki nakonec nejela a zůstala s mamčou a čůráme jen na záchodě. Ale Libor by asi možná něco chtěl. Včera večer jsem usnula s Nikou,ale pak jsem se vzbudila za chvíli a přešla k sobě a k Liborovi,ale nepipunkovali jsme se, protože jsem se jen zabalila a přitulila k němu a chrněla jsem dál.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 14:02)

Tady se občas najdou tací vtipálkové, co si utahují z druhých. A nemusí to být jen z tebe, ale i třeba z Pavkola aj. Ignoruj to.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 14:02)

On to ani nebyl vtip, ale zkouška. Po různých dohadech o existenci Kláry, to docela chápu. Kdyby byla Klára fikce, tak by děkovala za neexistující dárek.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

Souhlasím. Já být na místě Libora já bych Klárku přemluvil k čůrání a okamžitě bych s ní pak udělal sex. Nějaké uklízení věcí počká.

Martin (Ne, 7. 2. 2021 - 14:02)

Já se Klárko moc omlouvám, Byl to jen blbý vtip, protože jsem si myslel, že si jen vymýšlíš a ten příběh je fikce, Takže vše beru zpět a přeju vám tam hezké bydlení a ani jsem nepátral, kde to vlastně budete. Mrzí mě to, přijímáš omluvu?

Klára (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

Já se musela podívat ještě než odjedeme domů a jsem moc ráda, že jsi se ozval. Já jsem z toho byla úplně špatná, že by to tady někdo vzal, tady prý jsou lidi úplně v pohodě. Tak se mi opravdu ulevilo. Víc napíšu až dojedeme. Díky Martine. Omluvu beru.

Jana (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

Klárko jeď opatrně ,klouže to. A hezký večer přejeme.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 14:02)

Jak je to možné, že od nás z ulice se někdo stahuje a nevíme o tom.A nikdo v okolí neprodal dva domy.Mimon Záhradni

Natalie (Ne, 7. 2. 2021 - 13:02)

Asi si někdo udělal vlnou legraci. Netrap se tím.

Feetman (Ne, 7. 2. 2021 - 11:02)

Holky a smrdějí vám nohy?

Sluníčko (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

Já mám taky nožky čistý jako Klárka a když nejsou tak si je umeju aby byly a taky čůrám jako Klárka jen na záchodě ale je velká zima venku na čůrání a čůrám z pipinky moc a hodně až do konce .

Holka19 (Ne, 7. 2. 2021 - 12:02)

Někdy jo,ale teď ne,protože jsem doma a ségře taky nesmrdí. Jen když jsme dlouho obutý v ponožkách nebo silonkách.

Lucka (Ne, 7. 2. 2021 - 11:02)

Klárko dobré dopoledne. Taky se povaluju v posteli nebo v pelíšku..., ale celé dopoledne. Tady je sníh a tak jestli pojedete na dům tak opatrně. Asi to bude klouzat. Pa.

Reklama

Přidat komentář