Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 07:02)

Tak šťastnou cestu, šťastný návrat a jen dobré zprávy!

Ivan L. (Út, 9. 2. 2021 - 20:02)

Klárko,zítřek budu také sledovat a večer si dám na vaše zdraví.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 20:02)

Psal jsem to já Adam

Adam (Út, 9. 2. 2021 - 20:02)

Hele už jednou jsem ti říkal ať za mě laskavě nepíšeš. Kdyby jsi měl tyhle chutě reálně nic proti tomu nemám, každému se líbí něco, ale chtěj je sám za sebe. Pravděpodobně ovšem o nic takového nestojíš a máš jen děsný problém s mojí osobou a v tom případě si trhni nohou. Jestli si tohle nechal libit Pavkol, tak já ne. Ani jednu zprávu v 19:xx jsem já nepsal.

Šišmiš (Út, 9. 2. 2021 - 20:02)

Panáčka zitra také dáme a na čůráníčko si počkáme....

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Tady mi nikdo nevěří a nikdo se mě nezastane,teď nevím,kdo mě chápe,končím tady,fakt

Holky 19 16 (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

A my taky zítra v osm! Na maminku!

Adam (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Holky 19 16,vykadili byste se na mě,bylo by to zajímavé a vzrušující,já bych si to rozmazal po sobe,nádhera

Holky 19 16 (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Ne,na Moravu je to daleko.

Adam (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

To nevadí,přijedu a celej den na mě budete srát

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Je to dospělej člověk a akorát si tady hraje na dítě,tak nemá cenu na tím debatovat

??? (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

A jak to víš? To píšeš ty?

!!! (Út, 9. 2. 2021 - 21:02)

Ale vždyť si může psát kdo chce co chce nikdo mu nedokáže že to vymýšlí ne?

Bertík (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Klárko já chápu že jsi zadaná já jsem s tím čůráním asi hodně ujel. Já to budu respektovat a jestli se někdy jen tak sejdeme tak klidně i bez čůrání bych tě chtěl poznat jako člověka i s Liborem.Já si ale nezačal, to Mike na mě začal mě urážet a vyhrožovat a já si dám na tvou maminku samozřejmě taky zítra a budu víc přemýšlet že bych si měl najít holku jestli to dokážu.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

Na tom je krásně vidět že ať napíše kdokoliv cokoliv a je myslím už jedno jestli to byl vlastní nápad čůrat na skříni jako právě Klára má lanovce nebo popud Návštěvníka tam dělat to druhé který mohl být do jisté míry sarkasmem všechno to je ve snaze být jako Klára a dělat co by Kláru oslnilo.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Zle to nemyslela ale nepřipouští si že Sluníčko vždycky udělá to co řekne Klára a tím ho vlastně omezuje v čistě jeho vlastním chování pod výhrůžkou toho vážení si které zdůraznila tím slovem jedině.

Majka (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Ale Klára přece neřekla, aby Sluníčko vylezlo na skříň a tam vykonalo potřebu, to si vymyslelo samo. Tak já to zase vnímám správně od ní, že ji upozornila na to, že se už jedná o kravinu a ať to nedělá..

Ano, (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

to byl popud odpoledne od Návštěvníka a Sluníčko se toho hned chytlo, ne od Kláry.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Já nevím mě to přijde takový... Buď budeš dělat věci co dělám já a které já určím jestli jsou nebo nejsou normální a pak si tě budu vážit nebo žij podle sebe ale já si tě vážit nebudu. Vidím v tom náznak vydírání protože jak všichni víme je tebou posedlá a z jejího pohledu si ji vážit musíš to by nepřežila tak bude dělat to co jí ty dovolíš ze strachu tě zklamat ale ona by se neměla omezovat ve vlastním životě a kvůli tomu aby se zavdecila někomu úplně mimo rodinu nebo jednou vztah.

Bára (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Přečetla jsem si tvůj názor. Asi máš v tom pravdu, já taky tady balancuji, jestli je to správně. Bude důležité jak Sluníčko zareaguje. Nemyslím si ale, že to Klára myslela zle.

Reklama

Přidat komentář