Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bertík (Ne, 7. 2. 2021 - 20:02)

Já na tebe Klárko myslím abys nebyla smutná a abys zase krásně čůrala a já se na to těším protože tě mám moc rád.

Holkočůr (Ne, 7. 2. 2021 - 21:02)

Bertíku, Klára asi už spí, ale co myslíš? Bude se ti o ní v noci zdát nebo ne? Já tvrdím, že jo a pinďour ti sám vyteče do postele...

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 19:02)

Klárko, na jakým nejvíce zvláštním místě jsi čůrala? Ostatní holky - připojíte se taky se svými netypickými zážitky?

Simona (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

Ráda přidám svou netypickou zkušenost. Za mých dospívajících let jsme s holkama , ale i klukama dohromady rády počůrávaly oheň, aby rychleji uhasl. A nestyděly jsme se jako holky před nimi.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 19:02)

Dobře,ale myslet při tom na nějakou blbost,co měla být od někoho neznámého za plotem a kvůli tomu si neužít chvilku s partnerem,to už je moc přehnané,pochopil bych,kdyby se něco stalo vážného nebo kvůli matce,když má takové problémy,to ano,ale todle...materialistické?

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 08:02)

Ano s tím úplně souhlasím. Myslet při tom, že někdo napsal, že něco nechal za plotem... Já můžu napsat, že jsem tam někoho viděla, jak něco odnáší a Klára se bude hroutit?

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 09:02)

Pokud se bude hroutit nad všema takovýma prkotinama a neoprostí se od toho,tak za chvíli bude na psychiatrii a sesype se úplně

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 10:02)

To nejsou prkotiny. Máte asi jiné než duchovní hodnoty. Je mi vás líto pokud žijete jen materiálnem a komercí. Já ji naprosto chápu s moje děti jsou vychované stejně jako ona k podobným hodnotám a smýšlení.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 12:02)

Právě,že nežiju materiálnem a mé děti taky ne,vždy jsem je učil,ať na prkotinama mávnou rukou nebo je to semele a budou zralé na léčení,potom je mi líto Vašich dětí,budou to mít v životě těžké a každá blbost je rozhodí a nebudo to zvládat

Majka (Ne, 7. 2. 2021 - 19:02)

Já na jejím místě bych byla rozhozená ne pro materiálno, ale pro motiv, myšlenku, že může být takový člověk. To myslím, že ona vnímala stejně, ne o jakou materiální hodnotu by šlo.

Ivan L. (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

Asi tak. Tak podobně to vnímán i já. Klára není povrchní a je velmi empatická a citlivá bytost.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

A nešlo jí ani o dárek samotný, ale že v novém bydlišti by se jim ztrácely věci.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 23:02)

Přesně tak, ale i tak je potřeba stále mít na paměti, že to je pouze příběh, Klára je pouze postava z příběhu jako Vilma jen postava z Ulice a zachovávat si zdravý rozum - nepropadat tomu ději tak šíleně.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 21:02)

Proč nebyl rozhozenej Libor? Protože to nebylo nikterak důležité

Simona (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

Protože chlap a ženská vnímají různé podněty různě. A třeba o tom ani Libor nevěděl zpočátku.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 19:02)

Myslete si co chcete,ale kvůli takové blbosti bulet,to moc nechápu,ano,kdyby to bylo něco vážnějšího,tak pochopím,ale kvůli blbé věci za plotem?

No, (Ne, 7. 2. 2021 - 19:02)

Každý máme limity jinak nastavené. Ona to tam vnímá jako něco nového moc hezkého a proto se na to upnula. Já jsem spíš pochopila,že plakala proto,že se neuvolnila s Liborem a potřebovala mu vysvětlit proč a co prožívá.

Fido (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Já naopak Martinovu omluvu neberu. To jsou blbý fóry, který dokážou upřímný holce zkazit třeba celej víkend. A ještě dárek popisovat, že mráz tomu neuškodí... To je fakt - blbost, ta nezmrzne!

Majka (Ne, 7. 2. 2021 - 19:02)

Já taky ne, Klára je dost citlivá holka a z toho posledního textu bylo cítit jak se přemáhá to napsat, jak je toho plná a prostě to nebylo ono. Ano je to autentické, ale vůbec se jí nedivím, že se nedokázala při milování uvolnit a měla v sobě takový stres, že to hned musela říct a obrečela to. Ale bude zase líp Klárko. Neboj.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Stejně je to zlatokopka. Už dosáhla svého.

Reklama

Přidat komentář