Reklama

Čistící prostředky

??? (St, 9. 4. 2008 - 20:04)

Dnes jsem natv-Deko sledovala zajímavý pořad o ekologických čistících prostředcích. Říkali, že do pračky na praní stačí dát jen prací sodu a místo aviváže ocet. Také lze přidat přidat přírodní esenci (třeba heřmánkovou), aby prádlo trochu provoněla.Normální aviváže prý obsahují i chemikálie na bázi hormonů. Prací prášky jsou zase plné příměsí, které by tam ani nemusely být. Tyto příměsi pak způsobují u citlivějších jedinců alergie.Tak nevím...'

Pavlína (Po, 7. 4. 2008 - 01:04)

Já používám drogerii Dedra, jsem dost spokojená. A taky výrobky od firmy La Oca nejsou špatný.'

Marcela (Čt, 27. 3. 2008 - 09:03)

Pokud máte možnost, vyzkoušejte úklidové,prací prostředky,osobní péče i kosmetiku od Amway. Tato firma se zaměřuje na ekologii již od r.1959.Nedám dopustit.'

Rozára (Čt, 27. 3. 2008 - 01:03)

Vyzkoušejte ekodrogerii Sonett, www.biosfera.cz. Peru v ní, myjeme s ní nádobí v myčce i v ruce a mají taky dobrá bio tekutá mýdla na suchou kůži. Normální mýdlo už asi nepoužijeme... A děti, původně lékařkou označeni jako alergici, jsou bez alergie!!!'

Markéta (Út, 27. 11. 2007 - 15:11)

Ahoj Jani, ano mluvila jsem o prací radě od společnosti eurona, ale to už je tu psáno a na webovce najdeš kontakty na velice ochotnou sponzorku a zajímavé informace o ekologické bytové kosmetice, od pracích prášků, přes úklidovou po autokosmetiku a nechybí ani koupelová kosmetika...'

Markéta (Út, 27. 11. 2007 - 15:11)

Ahoj Jani, ano mluvila jsem o prací radě od společnosti eurona, ale to už je tu psáno a na webovce najdeš kontakty a zajímavé informace o ekologické bytové kosmetice, od pracích prášků, přes úklidovou po autokosmetiku a nechybí ani koupelová kosmetika...'

Markéta (Út, 27. 11. 2007 - 15:11)

Ahoj Jani, ano mluvila jsem o prací radě od společnosti eurona, ale to už je tu psáno a na webovce najdeš kontakty a zajímavé informace o ekologické bytové kosmetice, od pracích prášků, přes úklidovou po autokosmetiku a nechybí ani koupelová kosmetika...'

úklidová kosmet (Út, 27. 11. 2007 - 15:11)

Udělejte něco pro své zdraví, zanechávám tu velmi zajímavý kontakt kde najdete kvalitní výrobky za solidní ceny, porovnejte naše výrobky s konkurencí...vše najdete i s kontakty na www.prozdravi.webgarden.cz'

vlkova37 (So, 24. 11. 2007 - 22:11)

Jano,a co ekolog.Euronu,zkoušela si?pokud ne a chtěla by si zkusit,tak mi napiš na vlkova.jana"dvk.cz ,díky'

Jana (Pá, 13. 4. 2007 - 01:04)

Markéto, můžeš mi, prosím, napsat, co jsi to našla? Mám alergické dítě a mám velký problém najít správný prací prášek, už jsem vyzkoušela kde co a několik jich jsem musela vyřadit ihned po prvním praní. díky'

Markéta (Čt, 12. 4. 2007 - 09:04)

já teda dávám přednost kvalitě, peru v šetrných prostředcích, protože se po některých prášcích snadno osypu, což je nepříjemné. Tudíž je složení výrobků pro mě velmi důležité. Koukám aby tam nebyli zbytečné látky, které by mi dráždili mou citlivou pokožku, nedávno jsem našla mou hvězdu pracích prášků se složkou aloe vera, bez chemických přídavků. super'

scheri (So, 7. 4. 2007 - 06:04)

Jaké používáme doma čistící prostředky pro úklid, v čem pereme? Co je pro nás prioritou pro výběr těchto prostředků - cena nebo kvalita? Zajímáme se i o složení těchto výrobků? Zda nejsou pro naše děti i domácí mazlíčky škodlivé, nebo dráždivé, nebo je nám to jedno?'

Reklama

Přidat komentář