Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Eva (So, 2. 1. 2021 - 17:01)

Jedině bez, ten pocit naplnění je nejkrásnější.

Magda (So, 2. 1. 2021 - 18:01)

Hm tak ten já mám i s kondomem. O nic nepřicházím. Za to potom se kondom vyndá a já jsem čistá jako lilie, zatímco ty jsi smradlavá stoka, ze který vytéká humus.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 16:10)

Byl to normálně, dobře zařízený dívčí pokojíček, a nahrávala svoje uspokojování. Jen je vidět, že je to tam běžné. A slyšel jsem od známé, co dělala au pair v Anglii, a taky si na to nemohla zvyknut, že se doma nepřezouvají. A ještě jsem četl, v rámci dobré výchovy, že není slušné, nutit návštěvu k přezouvání. A že mám nechat návštěvu chodit po svém bytě jako venku v botách. Tak to se sem pomalu vnucuje ta západní hygiena.

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 11:10)

Tam jsou oproti nám šílená čuňata a mi k nim vzhlížíme jako k modlám. Celý systém hygieny je tam katastrofální. Přijdou z práce, ani se pořádně neumyjí, spíš vůbec a jdou v tom i spát a tak to je celý týden a ten poslední den se trochu umyjí. Jo, mazec, kdo to neviděl, neuvěří.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

Ty jsi blbka, takové skvělé chutné šťávičky.

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 10:01)

Ty jsi blbka, takové skvělé chutné šťávičky.

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 00:01)

Chutné šťávičky? Ty to ještě žereš blbko????

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 11:01)

A proč by ne?

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 17:01)

Protože jsi prase, kterýmu chutná i obsah suchýho hajzlu...

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

A ty jsi dement, který nikdy neměl sex.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Dement jsi ty, chudáčku. Ty ani nevíš, co ten sex je.

Aleš (Ne, 3. 1. 2021 - 10:01)

A kouříš mu ho, pokud vůbec, s nasazeným kondomem? To musí být zážitek. Ty musíš být je hloupá zlatokopka s dobře vypatlaným mozkem, jestli nějaký máš.

Magda (Po, 4. 1. 2021 - 12:01)

Zase jeden čuráček, co už si dlouho nevrznul. Jsi zřejmě socka a tak viníš ženy, že jsou zlatokopky.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 12:01)

Magdo, tobě tam už narostl?

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 22:01)

To musí být fakt humus, když z toho potom vznikne taková nějaká Magda.

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 21:01)

Ty seš ale divná!!!!!

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 17:01)

Takovej hňup jako jsi ty by měl komunistům líbat nohy. Za socíku se nikdo moc nepředřel, lidi sice měli hovno, ale šukali jako veverky i na pracovišti. Chlap nemusel být úspěšný, stačil když byl zábavný a zašukal si. Dneska si holky vybírají podle úspěšnosti nápadníka a jen tak nedaj nějakýmu neschopnýmu idiotovi, co si akorát honí péro a píše nesmysly na diskuzi. Neschopní a zakomplexovaný chlapi pak nadávají, že holky jsou zlatokopky.

Filip (So, 2. 1. 2021 - 13:01)

Rodiče mi vyprávěli zase něco jiného. Ve fabrice stále utahovali normy, takže se makat muselo, možná ale ne všude, byla prý i pracoviště, kde se fest chlastalo. Z platu přestavěli celý dům a nemuseli si brát půjčku jako dnes hypotéku na 30 let. A prý vše bylo na sex skvěle volnější, to ano, táta, když se rozpovídal, tak jen koukáme. Dnes jsou fakt holky dost blbý a většinou zlatokopky, aby nemusely nic dělat. Tenkrát máma s tátou makali na domě ještě s těmi, co nám přišli pomoct. Dnes by to fakt nikdo nedělal, ženská už vůbec.

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 14:01)

Však pak můžete vychovávat ty děti všichni dohromady, když jste tak dobrá parta. Vždycky jeden člen skupiny bude hlídat děti, a ostatní se budou šukat, a pak se vyměníte.

Vojta (St, 30. 12. 2020 - 13:12)

Tak jsem si pročetl i starší diskuzi,a už vidím jak parta devíti lidí spolu jen tak nezávazně šuká,nikomu to nevadí,všem je fajn a nic nemá žádné následky.Je to spíše pěkná báchorka.A i kdyby to náhodou byla pravda,tak tím hůře.Rozhodně nemůže obstát argument typu,"vždyť jsou mladí tak ať si užívají".Užívat si jde i bez toho,že by se člověk choval jako hovádko.Na tomhle typu sexuálního jednání rozhodně nemůže zdravá společnost stát.

Reklama

Přidat komentář