Reklama

Trestání dospívajících dětí

Jana (Út, 10. 11. 2020 - 23:11)

Je mu 28.

BMX (Po, 9. 11. 2020 - 11:11)

Chodím už asi půlroku s holkou, mně je patnáct a jí šestnáct a nedávno se mi přiznala, že doma, když něco provede tak jí máma dá klidně výprask, a to i na holou prdel. Ona to sice bere že je to celkem v pohodě a dá se to vydržet, no já si myslím, že je už celkem stará na to, aby jí matka takhle trestala. Já jsem sice doma taky dostával výprasky, no poslední byl asi ve třinácti. No ona si vůbec nemyslí, že už má dost let na to, aby jí matka takhle trestala. Je to vůbec normální. Já ještě neslyšel o 16 leté holce, která dostává na zadek jako malá holka.

Tomáš (St, 4. 11. 2020 - 01:11)

Když bylo mojí sestře 17 a mě 14 dostávala od mámy někdy výprask na holou. Přehla si jí přes koleno a pěkně pětadvacet. Šmíroval jsem to klíčovou dírkou a honil si při tom piňdoura. Jednou jsem se nějak blbě opřel o dveře a pad jsem k nim zrovna když jsem začal stříkat. Už to nešlo zastavit ani schovat. Obě se mi strašně smály a já byl rudý hanbou.

Ally (17 let) (Po, 2. 11. 2020 - 19:11)

Je mi 17 let a dostávám výprask docela často, za špatné známky, průšvihy, pozdní příchody, atd. V rodině jsou ještě sestra (15 let), sestra (12 let) a brácha (13 let). Pro všechny platí stejná pravidla. Takže těch výprasku je celkem docela hodně. Výprask vždycky probíhá kompletně za naha. Brácha 13 let a sestra 12 let si tedy sundávají slipy/kalhotky + sestra 12 podprdu. Já (17 let) a sestra (15 let) kalhotky nenosíme, jelikož nosíme dívčí pás cudnosti. Až bude sestře (12) patnáct let, tak ho prý taky dostane za povinnost nosit. Takže mi se sestrou (15) sundavame podprdu a divci pas cudnosti. Dříve jsme všichni dostávali na zadek, jenže prý stejně moc zlobime a nic nás ty dosavadní výprasky nenaučily, takže nově všechny holky dostáváme jak na zadek a pak 3 pořádný rány rákoskou nebo páskem na vagínu. Brácha má beztak výhody, nemusí nosit ten pás cudnosti a jelikož je to kluk tak nedostává do koulí ale my do vagíny si musíme nechat.

Návštěvník (Út, 17. 1. 2023 - 20:01)

ale měl by nosit jsou pásy cudnosti na penis

Raf (Po, 16. 11. 2020 - 00:11)

A jak je to s tím pásem cudnosti? Nosíte jo povinne? Jak často ho sundávate? Dá se v něm vůbec normálně žít? Kdo od něho má klíč?

Ally (Po, 16. 11. 2020 - 23:11)

Takhle, defakto je nosíme dobrovolně, s tím že kdybychom je ve věku 15-18 nenosily dobrovolně, rodiče by nás nepouštěli nikam na párty, oslavy, výlety, atd. Takže je si raději vybrali že ho nosit budeme a budeme moci chodit kam budeme chtít. Občas je to někdy na nervy, ale za všechny je to lepší než abychom pořád trcely doma. Do 15 let jo nosit nemusíme, pak pokud nechcemee mít na 3 roky hromadu omezení tak jo. Potom během naší rodinné 15 létě narozeninové oslavě, přijde na řadu takový "obřad". Shodime sukni na zem a kalhotky taky, ještě před tím se musíme zbavit všech našich kalhotek (dát je mladší sestře, jelikož nemůžeme nosit i dívčí pás cudnosti i kalhotky.) Pak přijdou rodiče a úplně poprvé mi ho tam nandali a zamkli. Tady se dostáváme k otázce kdo od toho má klíče: rodiče. Pak natáhnete sukni a je konec obřadu. Nosíme ho přes den i v noci. Rodiče nám je odemykají jen na osobní hygienu před spaním a při vypraskach. Než jdeme spát, musí nám ho zamknout. Když v průběhu dne potřebujeme na malou, tak to prostě musíme pustit do toho a když jsou rodiče doma tak já velkou nám to odemknou. Až mi bude 18 rodiče mi předají klíče a už si s ním můžu dělat do chci.

Dan (Út, 3. 11. 2020 - 12:11)

Wow neuvěřitelný příběh. Nechce se mi věřit, že i dnes je takové trestání možné..
Jak často a od koho vlastně dostáváte ? Dostává někdo častěji nebo jste na tom stejně ?

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 22:11)

Dostáváme od rodičů, já a sestra (15) asi nejvíc, jinak tak nějak nastejno. Záleží kdo jak zlobí, ale výprasky se konají cca. 2x týdně, všichni se na to musíme dívat. Nejhorší je, že to přes tu pipinu mega bolí.

Dan (Čt, 5. 11. 2020 - 11:11)

To ano přes přirození to musí být hrozná bolest a potupa. Už tři rány jsou hodně.
A na ten zadek to máte nějak odstupňováno, třeba zlobení 10 ran , ... nebo vše 25 rákouskou bez ohledu za co to bylo?

Ally (Ne, 8. 11. 2020 - 20:11)

Je to spíš jak to vždycky rozhodnou rodiče zrovna v konkrétním případě, ale většinou to je těch 25. A ano je to potupa před sestrami a bráchou ukázat pipinu ale spíš než tohle je horší ta bolest.

Robert (Po, 9. 11. 2020 - 10:11)

A pochčiješ se když ti seřezávají pipinu? Dobrý trest by byl aby jsi se musela přede všema vychcat do kbelíku.

Ally (Po, 9. 11. 2020 - 10:11)

Většinou nás trestají právě vypraskama, rodiče ale hlavně ví, že na nás nejvíc jako trest platí ponížení a potupa. Takže nám někdy nedávají výprask a místo výprasku nám dají nějaký potupný trest. Třeba že musíme 24 hodin nosit třeba plenku, když se chováme jako malý.

Dan (Po, 9. 11. 2020 - 15:11)

Hmm mladší segra budiž, ale pro sedmnáctku sou pleny pěkně trapné to maj vaši vychytaný ..
To si radši nechat nařezat a mít za prá minut klid, než x dobu nosit tohle ...

Ally (Út, 10. 11. 2020 - 23:11)

To teda jsou. Když je nosím cítím se docela trapně, ale právě proto to tak asi vymysleli, aby jsme se chovali lépe, ale raději bych si nechala na tu pipinu náplacat víckrát než abych musela nosit pleny ale bohužel se tak taky někdy stane. Mladší ségra tenhle trest taky někdy dostává.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 20:11)

Ale ten pás máme dobrovolně

jeník (Ne, 12. 12. 2021 - 02:12)

Ja nosim boxerkovy plavky a taky se mi zariznou, s tim nic nudelam, staci vylezt z bazenu nebo se zvednout ze zidle

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 19:11)

Chtěla jsem napsat na pipinu

anonym (Čt, 29. 10. 2020 - 00:10)

nasekáno na prdelku je moc velká rozkoš, najde se někdo kdo mi to dopřeje.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 07:08)

Na stránkách výchova a výprask se ti to splní

Reklama

Přidat komentář