Reklama

Výprask před diváky

Robin (Pá, 1. 1. 2021 - 21:01)

Dobrý den, já sem včera dostal výprask, ještě teď mě bolí zadek. Sem omylem rozbil sklenici, kterou máma dostala když se s tátou brali, tak máma mě řekla, ať se du do svého pokoje připravit, tak sem odmítal, a máma mě řekla že dostanu přidáno, a odvedla mě do pokoje násilím, kde mě ohla přes postel a dostal sem vařečkou asi 40 , a musel sem 30 minut klečet. A to bydlíme v paneláku, je mě to líto, a už to nikdy neudělám.

Boris Dyk (Po, 29. 3. 2021 - 20:03)

Hodně staromódní. 40 ran zadek za vazů to je. Moc 25 možná vubce

Ludix 87 (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

A kolik ti už roků 14 ? Dostal jsi prvně? Nebo už vícekrát.?

Luxxx (Pá, 1. 1. 2021 - 23:01)

Ou to mám mrzí môžem sa spýtať či to bolí viac vareškou alebo rukou. Prečítali ste si môj príbeh o strykovi neviem či mu mám veriť môžte mi povedať svoj názor mám 17

Robin (So, 2. 1. 2021 - 15:01)

Věřím ti , je to smutný.

Robin (So, 2. 1. 2021 - 11:01)

Více mě to bolí, vařečkou.

Luxxx (Po, 28. 12. 2020 - 12:12)

Prečo by ma mali zavrieť?

Luxxx (Po, 28. 12. 2020 - 12:12)

Ja viem že mi to asi neuveríte a je to pravda všetko je pravda a chcel som sa podeliť s mojim príbehom a chcel som poprosiť o to či som urobil správne či som mu mal odpustiť a mám ako 17 ročný mu veriť keď ma vyplieska na holu

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 23:12)

myslím, že autora posledního příspěvku by měli zavřít do Bohnic

Luxxx (Ne, 27. 12. 2020 - 16:12)

Ahojte ja som urobil strašnú chybu mal som 17 rokov pobil som sa z mladším bratom on to nazaloval strykovi boli sme u neho na vianočných prázdninách on po mňa prišiel a schytil ma a povedal mi pred celou rodinou nech si okamžite stiahnem slipi povedal som mu nie a tak mi ich stiahol sam sadol si na gauč pred stromček aby všetci videli ako dostávam výprask povedal mi aby som k nemu išiel ja som sa približoval a on ma v jednej sekunde prehol na jeho nohu a jeho rukou mi naplieskal na holú ja som sa neskutočne mrvil .otočil som sa na chrbát a on mi práve išiel dať ďalší výprask ale keďže som sa otočil tak mi omilom dal takú silnú na penis že som začal plakať on mi povedal nech si sadnem k stolu a môžeme sa navecerat mňa môj penis veľmi bolel a po veceri som mu povedal nech mi prezrie môj penis (bol doktor)mal som ho celi fialový a neskutočne ma to bolelo a potom mi povedal že mám asi zlomeni penis strýko sa predomnou rozplakal a keďže to boli tieto Vianoce a lekári robili kôli korona vyrusu tak ma zobral do nemocnice to overiť povedali že ho mám tak silno zlomený že ho musia ešte raz zlomiť a bez uspania strýko sa rozplakal a hovoril mi že mu to je ľúto jasom povedal že mu odpúšťam a zaslúžil som si to a on ma objímal ako vlastného syna do dnes má penis boli ale dá sa to vydržať a ja som si uvedomil že strýko je dobrý človek a to čo mi občas dá niekoľko výpraskov je z lásky ale on si to nikdy neodpustí ja ho mám strašne rád moji rodičia sú ku mne krúti a tak beriem strýka ako mamu aj ako otca povedal som mu že ho mám ako rodičovi a jeho to dojalo a máme sa radi a povedal že už mi vzivote nedá výprask a ja som mu povedal že keď niečo spravím nech ma poriadne vyplieska na holú a že si to často zasluzim

Lůca (So, 19. 12. 2020 - 15:12)

Takový silvestrovský výprask před kamarády je docela vzrušující představa. Ale můj přítel by na to neměl odvahu. Škoda.

Jakub (Po, 14. 12. 2020 - 11:12)

Luďku já z Prahy nejsem, já jsem ze Dvora Králové nad Labem, přijedeš prosím ty, kolik ti je napiš mi na dave. Karban @seznam. cz.

Jakub (St, 25. 11. 2020 - 10:11)

Kdo by mi chtěl dát na holou opaskem nebo řemenem ať napíše na dave. Karban @seznam. cz je mi 13 let a nejsem žádnej ůchyl

Jakub (Čt, 19. 11. 2020 - 08:11)

Kdo by mi chtěl dát na holou opaskem nebo řemenem ať napíše na, [email protected],je mi 13 let. Nejsem ůchyl

Default User Image
Jaroslav (Ne, 12. 5. 2024 - 15:05)

Ahoj a proč chceš dostat vyprask

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 23:11)

bum bum prásk prásk

Jakub (St, 18. 11. 2020 - 09:11)

I opaskem nebo řemenem

Jakub (St, 18. 11. 2020 - 09:11)

Kdo by mi chtěl dát na holou ať napíše na dave. Karban @seznam. cz je mi 13 let

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 10:11)

Je to tu samý honibrk

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 13:11)

Bum bum prásk prask

Reklama

Přidat komentář