Reklama

Je normální když Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech ??

Dave (Út, 22. 9. 2020 - 16:09)

Chci se zeptat na jednu věc je normální když mně je 13 a mám 13 cm, a že ve 13 letech už používám lubrikační gel a je normální že chci aby mi holka vykouřila?

Pavlík (So, 6. 2. 2021 - 14:02)

Já jsem si ho nechal kouřit v 9 letech ale nevytekl jsem.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

Žij v klidu , žlázy ještě nevytváří vnější sekreci . Lidově , ještě nemáš mrdku .

Kuba (Út, 22. 9. 2020 - 17:09)

Není

Katka (Po, 24. 8. 2020 - 13:08)

Můj bráška masturboval už od 10 ze začátku se to snažil dělat přede mnou a protože máme společný pokoj tak to nebylo tak těžké. Vždycky jsem mu říkala že je to nechutný ať s tím přestane, i když pravda byla ta že mě to vždycky hrozně vzrušovalo, takže když si to někdy dělal pod peřinou tak jsem ho pozorovala a sama se uspokojovala. Ale jednou když jsem nakoukla do pokoje tak jsem ho viděla jak olizuje a polyká svoje sperma, to bych od kluků nečekala, takže jsem radši nic neřekla a odešla.

Z (Po, 24. 8. 2020 - 18:08)

Z

Darča (Po, 24. 8. 2020 - 14:08)

Mě taky úplně na nejvyšší míru vzrušuje když si to dělá pod peřinou. Částečně ho při tom vidím a představuji si, jak si ho tam mastí, jak mu dává pořádně zabrat. Vždycky se po tom uspokojím i já. A kluci taky musí poznat jak voní a chutná semeno. Myslím, že na tom jsou jak holky. Nejprve opatrně je očichávají, pak i olizují, prostě poznávají to.

Náštěvník (Po, 24. 8. 2020 - 16:08)

Kolik je bráchovi a kolik tobě? Jak často si to děláš?

Darča (Po, 24. 8. 2020 - 17:08)

Bráška má necelých 14 a mě je skoro 17. Onanuju tak třikrát týdně, ale každý ráno se dráždím co nejvíc k nástupu orgasmu. To mám nejraděj být celý dny nadržená.

Z (Po, 24. 8. 2020 - 18:08)

Z

Andrea (Po, 24. 8. 2020 - 17:08)

já si zase vzpomínám jak jsem se koupala s bráškou, jsme o rok od sebe a mamka nás koupala ve vaně spolu a pokaždé jsem se hrozně ráda dívala jak ho umývá a nakonec mu přetahovala pindíka

Default User Image
Milan (Po, 20. 11. 2023 - 16:11)

A už tě to takhle třeba i trochu vzrušovalo, když jsi ho viděla nahatého Tvého brášku? Měl hezkého pindíka?

Darča (Po, 24. 8. 2020 - 18:08)

U nás doma to bylo taky tak. Společně nás mamka koupala asi do mých osmi let a přišlo mi úplně normální koukat na bráchův šulínek. Sexuální podtext to dostalo až když měl tak těch 10 a začaly mu poluce. To jsem snad každý ráno zkoumala jeho postel a poprvé tenkrát poznala spermie. No a drží mě to dodnes, taky mj. proto, že ještě nemám známost.

Andrea (Po, 24. 8. 2020 - 18:08)

ještě jsme si hráli na doktory to bylo také super, brácha byl přiznám se skoro pořád pacient a já doktorka a jak jsme šli spát, tak jsme si svlékli já kalhotky a brácha slipy, v zimě pyžamo a s baterkou jsme si to vzájemně prohlíželi celkem dost často, pamatuji si, že mu většinou stál a z koupání jak jsem odkoukala od mamky tak jsem mu to zkoušela i přetahovat, ale nešlo mi to skoro vůbec

Default User Image
Milan (Po, 20. 11. 2023 - 16:11)

Tak to muselo být strašně vzrušující, ne? Byla jsi z toho vzrušená? A jak to vnímal už bráška? Tyjo a to takhle malému bráchovi se už postavil??? To muselo být pro Tebe strašně vzrušující, když sis na jeho pindíka mohla sahat a dovolil Ti to. Také bych se s Tebou rád koupal ve vaně a nebo si s Tebou hrál na doktory. Při té představě mi taky stojí pindík.

Darča (Po, 24. 8. 2020 - 20:08)

Tak o toto jsem ochuzená, na doktory jsme si nehráli, jaksi k tomu prostě nedošlo. Ale mám to vynahrazeno teď v posledních letech, kdy znám dopodrobna jeho intimní život a využívám z něj co se dá.

Darča (So, 22. 8. 2020 - 18:08)

Brácha s tím začal a nebylo mu ani 11. Vzpomínám, že jsem věděla, že se v jeho posteli něco děje ale dělal to hrozně potichu a i orgasmus měl, jak bych řekla, pod kontrolou. Dodneska mu to tak zůstalo, ale vždycky to samozřejmě poznám.

Hermiona (So, 15. 8. 2020 - 13:08)

Mě je taky 17 a dneska jsme s kámoškama mladšího brášku lechtáním přivedly k orgasmu. Je mu 11 a půl a je hrozně drzý. Holky za mnou přišly a on pořád na všechny dorážel a měl drzé poznámky. Tak jsem ho popadly a položily ho na koberec. Svlíkly jsme mu tričko, pak už měl jen kraťasy a pod nimi spoďáry, to jsme mu nechaly. A pak jsem ho zlechtaly. Na břiše, v podpaží, na žebrech a na chodidlech. Šimraly jsme mu holou kůži a on vřískal a tekly mu slzy , smát už se ani nemohl, už jen sténal. Ale nepočůral se. Postavil se mu pindík a nastříkal si do kalhot.

Z (So, 22. 8. 2020 - 18:08)

Z

Petr (Pá, 14. 8. 2020 - 17:08)

Já masturboval už 7 a učil jsem to i bratrance

Reklama

Přidat komentář