Reklama

Gamblerství

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

Díky dotazů Návštěvníka mě teď napadlo, že časem, pokud se naše komunikace neubere do ztracena, by nebylo špatné se třeba s vámi některými sejít. Ale to je úvaha vzdálené budoucnosti, vzhledem ke stávající situaci s viry. No a možná ne kdekdo je tomu i tak nakloněn, asi je brzy vůbec o něčem takovém přemýšlet. Tak jen kdyby náhodou...

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

A co by si od toho setkání očekával "Tygře"? Proč sis dal přezdívku Tygr mimochodem. Není to kvůli tvému mužnému Uááá. Nehledáš náhodou i něco jiného na jiném fóru? Já jen že dnes z deseti návrhlů je deset podvod,ale to ti jako asi na tomhle fóru nemusím vykládat... Pokud hledáš nějakého přítele, tak jsem viděl na vlákně Uchylové na diskusi jistého Cynika-realistu a zřejmě bude muset brzy vyměnit svého přítele.

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

A co si slibuji od případného setkání? Vím, že historicky to zde mezi tehdy aktivními přispěvateli proběhlo, nevím, třeba je to k ničemu, ale možná to člověka posílí, pokud se setká s lidmi stejného osudu.

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

Popravdě, návrh na setkání byl ještě před tvým vstupem do diskuze, takže nebyl cílen na tebe :) Jinak samozřejmě každého úchyla vítám. Ach jo, to bylo nečekané. A proč přezdívka Tygr? Asi mi to stejně neuvěříš, ale v době psaní mého příspěvku jna mě čučel tygr na zapalovaći, takže tak.

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

Uchyla vítáš. Ty jsi tady na té diskusi něco jako předseda nebo admin, že tady vítáš uchyly a organizueš setkání uchylů, když si na diskusi o gamblu , potažmo závislostech?

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 17:02)

Každého úchyla vítám, bylo psáno s nadsázkou na tvou reakci. Mám z tebe pocit, že nevěříš, nedůvěřuješ, tak se ptám já tebe, proč si zde? Nejsi ty honič uchylů a nevybral sis mě jako cíl? Samozřejmě neodpovídej, nezajímá mě to doopravdy. Mám tu vlastnost, že věřím, a věřím lidem, kteří sem přispívají, že jsou to oni, že jsou to jejich příběhy, prostě já to tak mám. Nenapadlo by mě ani tebe podezírat z čehokoliv co si napsal, že se nezakládá na pravdě. Vím, protože tuhle diskuzi mám pročtenou celou a několikrát, že se tu objevují sem tam nějaká individua, spíše provokatéři, ale to snad inteligentní člověk rozpozná dle psaného slova. Myslíš, že já jim jsem? Většinou to byly krátké texty plně vulgarit a urážek... A teď se zamysli, detektive, pokud si četl tuto diskuzi alespoň pár týdnů zpátky, zda-li ses si jistý, že já jsem muž. Alespoň tak mě oslovuješ.

Luboš (Ne, 7. 2. 2021 - 12:02)

Přeju Vám krásný den:-)
Momentálně čekám až těsto na pizzu nakyne . Dneska jsem se do toho opět dal . Tím lepším směrem nehraji a nechci už ani ty peníze nazpět. Včera byla velká chuť hrát, ale po přečtení Kamilova komentáře jsem to prostě neudělal. Chtěl jsem sem napsat bohužel mi to nešlo psalo mi to chybu že musím počkat několik minut . Čekal jsem a nic . Včera mi také pomohlo si pustit relaxační muziku a trošku si zameditovat . Zkoušel jsem si vsugerovat že jsem nikdy nehrál a představoval si sám sebe jak jsem šťastný . Pomohlo to .
Tímto jsem si uvědomil, když jsem hrál naposled bylo to vždy 2 hodiny a pak 15 minut přestávka prostě mě to nepustilo letěl jsem na záchod rychle jídlo a znova hrát třeba 15 h nebyl problém ve všední den někdy do 5 do rána a druhý den do práce. Vystresovaný, pohlcený nechutenstvím z prohry. Prsty mě bolely jak když jsem hráč na kytaru ano měl jsem mozoly.
Nedostatek spánku a když jsem nestihl za 15 minut vše podařilo se mi i zkejsnout na záchodě na velký 2 hodiny hrát než mi naskočila přestávka.
Z těchto hrůz je důležité podle mého vitamíny, bylinky na nervy heřmánek prostě cokoli na obnovení sebe sama. Spánek mám zatím pořád převrácený z těch nocí ale i to se srovná .
Dneska jsem rád že můžu číst krásné komentáře Kamile a Tygre děkuji víc takových lidí .
Jinak za ten rejstřík tě obdivuji Kamile jsi dobrej .
Já jsem zatím na to slaboch ale jednoho dne budu silný .
Zatím zkouším pár dní možná měsíců se z toho dostat.
Pak už nebude ani cenu chodit na tu poštu .
Občas se mi stává že svou závislost přenesu na něco jiného. Myslím tím třeba koníček nebo třeba že něco chci jsem tim posedlý a pak za půl roku to už nechci .
Chci se proto vyvarovat všem závislostem.
Dnes jsem si naplánoval procházku venku.
Vzduch příroda to je také lék .
Do budoucna zapojím i sport a zdravou stravu, ale vše postupně není žádný spěch .
Děkuji vám a držte se a mějte vždy u sebe fotku toho co jste mohly mít s tím že další věc už těm lidem v casinu nekoupíte ale jen sobě nebo příbuzným.
Tohle je drastická metoda. Další metodu mám že když výdržim určitý počet dní koupím si cokoli budu chtít jako odměnu.
Mějte se hezky a držte se

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 11:02)

Ahoj já jsem odtud, diskutér, ale vy se znáte. Odkud, jste známí z venku?!

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

Ne, neznáme se osobně, tedy alespoň tak mohu mluvit za sebe. Jsem také jen diskutující. Všechny nás zřejmě pojí stejná minulost, tak člověk hledá zprizněné duše, resp. lidi se stejným osudem a snaží se najít sílu i v jejich příbězích, byť jsou téměř všechny jak přes kopírák s tím tvým, tak ti dodávají pocit, že nejsi sám, kdo padá a padá a padá a pak se rozhodne, že chce vzhůru. A to tě posílí. Nejde si nafackovat, nemá smysl se do jisté míry probírat minulostí, tu už nezměníme. Teď tu člověk stojí "nahý" a má ještě naštěstí možnost udělat něco se svým životem, svou budoucností. Mým hnacím motorem je rodina,některá přes to, co mám za sebou, nikdy nestrádala, ale hrana už pomalu zvonila, takže tak.

Luboš (Ne, 7. 2. 2021 - 14:02)

Nikoho tu neznám ani jsem neviděl
Je to anonymní fórum

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 08:02)

Dobré ráno všem. Mám také radost, že se to zde ubírá správným směrem, i když výjimky se najdou všude, bohužel:( Peter, jestli dobře počítám, tak dnes už 41? Gratuluji. A co Adame ty, držíš se stále? Zvlast zdravím Kamila a Luboše, díky kterým to tu dává smysl a držím pěsti k úspěšnému zvládnutí jejich odhodlání. Mám před sebou a tím pádem i za sebou to samé, takže vím, jak těžké je žít a neklopýtnout. Luboši, dej pak vědět, jak dopadla pizza. Hezký den všem.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 06:02)

Hazard je velkým sociálně patologickým problémem a vede k exekucím. Měl by tedy Horáček být aktivní ve vyjednání zapadoevropsky zregulovaných pravidel exekucí chránících občana před psychologicko vědeckými nátlakovými metodami exekutorů, kteří je vydírají a nutí uzavírat další lichvářské půjčky jinak jim zabaví třeba něco co zabavit nemůžou,ale ten občan to neví...
Lidí jako Horáček odšpuntovali přehradu, ale nehnuli prstem pro odstaňování povodňové situace v obydlích zaplavených. I lidé zatížení patologickým hráčstvím, mají šanci na výhled oddlužení a další šanci.

Kamil (So, 6. 2. 2021 - 22:02)

Ahoj všichni, jsem moc rád, že tahle diskuze zacina opět fungovat jak má.

Luboši - drž se!!! Je vidět, že dokážeš fungovat, když jsi byl od roku 2009 do letoska "čistý." Gamblerství je holt "mrcha" - když si uz myslíš, že se Tě už netýká, tak "uštkne." Já byl "čistý" 3,5 roku, pak jsem se z nudy zaregistroval na online poker, prohrál pár tisíc, cítil jsem "nespravedlnost", chtěl peníze pomocí gamblu (tipsportu) zpět a zajíček tam mnohem víc. Naštěstí jsem měl velkou část svých peněz investovanych do akcií, takže ten průlet nebyl naštěstí až na dno. Ale i tak to zabolelo. 3,5 roku člověk žije zajímavý, plnohodnotný život, kdy tráví čas s kamarády, přítelkyni a najednou do toho zase spadne. "Bažení", kdy jsem chtěl peníze v,hrst opět velkou sázkou zpět se mě drželo cca čtrnáct dní, pak začalo mizet a můj život se začal vracet do normálu před recidivou.
Akcie mi docela hezky jdou nahoru, tak mě to ve mě začalo zase "hlídat", že až budu mít peníze (vrácení půjčky od kamaráda, výplata) bych mohl vsadit tak, abych v,hrál peníze z posledni recidivy zpět, za t, peníze nakoupil další akcie...:-/ naštěstí jsem se dokopal poslat dopis se zařazením do rejstříku, takže nejméně na rok mám od gamblu pokoj (nevím jen zda už v rejstříku jsem nebo jeste ne)...ale musím říct, že ve chvíli, kdy jsem dopis vhodil do schránky, tak ze mě spadla taková tíha...najednou jsem povitil svobodu...že prostě rok si na 100% nezahraju :-)
Řekl by h, že to i pro Tebe by mohla být cesta - vydrz měsíc..mpokd jsi skute ne 11 let nehral, tak se Tvůj život pomalu zase vrátí do zajetých koleji...jen se tím méně h ukolepat a ten dopis pošli...je to nejlepší řešení.

Držím palce všem ;-)

Luboš (So, 6. 2. 2021 - 19:02)

Dobrý večer
Právě jsem dokoukal Sonic film a hrát bedny online jsem nešel
Bolí mě hlava nevím jestli z toho tlaku nebo závislosti ale hlavní je že se držím
Zítra údělam tu pizzu bohužel jsem objednal Mc Donald po dlouhé době nic se mi nechtělo dělat .
Chuť hrát mám ale musím to kurva vydržet
Bože dej nám sílu všem kteří máme závislosti aby jsme ji překonaly.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 11:02)

Horáček má lví podíl na lobyngu za hazard na ministerstvu financí, takže nakonec jsme dopadli jako herní království celé Evropy po Monte Carlu a Monacu.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 11:02)

Hazard je patrně jen jeden. Ono se to podává, jako, že třeba koníčky, že toje ušlechtilá zábava, že to má úroveň. Keci, funguje to úplně stejně. Vždyť to pan Horáček, kterého jinak mám docela rád (ale je to hazardní hráč tělem i duší co se stal majitelem a vydělal na své neřesti) tak to popsal.
Měli tam lidi, jeden dělal kurzy, on to organizoval, komunikoval asi s hráči a gamblery (vybíral sázky a chválil je za sázky a nechal je "velkoryse" čekat s dluhem, respektive někdy jim dal na další hru z peněz bokem pro to určených jako částečná investice zpět).
To, že Fortuna je všechno jiného než sport a láska k sportu, zábava a že to je regulérní hazard, svědčí i to, že tam krátce po revoluci přibila i dvizie hracích automatů, těsně než to přeprodali a sbalili prachy. Mimochodem Horáček byl mylně nazýván miliardářem, jeho podíl byl v řádech stovek milionů. To, že pak vystudoval sociologii, andragogiku, kulturologii nebo co to bylo, tak to neměn nic na tom, že to je prostě drsný podnikatle finančník, na lidské hlouposti a touze vyhrávat a nabízí něco na čem se dá jen prohrát. Jeho sázka na to, že bude jednou něčí kůň jako prezident, byla trikem zkušeného harcovníka. Zůstává spekulantem s penězi a vášněmi lidí.

Tygr (So, 6. 2. 2021 - 08:02)

Jinak všem, kteří vykročili do příštích dnů šťastnou nohou, přeji úspěch. A zrovna tak všem, co se k tomu chystají.

ytong (So, 6. 2. 2021 - 01:02)

Pokud hraju-za své!!! Je každému hovno do toho,jestli vyhraji, nebo prohraji !!!

Tygr (So, 6. 2. 2021 - 08:02)

No vždyť jo. Dle tvé zprávy to vypadá, že si opět prohrál. Ale když je ti to jedno, tak to snad ani nemusíš psát na tyhle stránky. Nech tu prostor pro ty, kteří s tímhle problémem něco dělat chtějí. Děkuju :)

ytong (Ne, 7. 2. 2021 - 07:02)

Omyl-vyhrál ! A nechutně mnoho ! Kdybys do mě neryl,poslal bychti pár dolarů,bydlím totiž v Los Angeles ! Takhle máš smolíka !!

Reklama

Přidat komentář