Reklama

Kluci a nahota doma

Milan (St, 18. 8. 2021 - 20:08)

Naši kamarádi mají 12 letého kluka a když se u našeho bazénu koupeme nazí a jemu se postaví, klidně si to udělá před námi. Nikomu to nevadí. Během odpoledne je to třeba třikrát.

Viki (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

S tím souhlasím. Já to našemu klukovi udělám třeba na pláži a má pak chvíli pokoj.

Anka (Út, 10. 8. 2021 - 15:08)

Mám zkušenost se synem. Táhne mu na 13, nebo spíš měl 12 a půl a zabývá se jenom honěním. Dvakrát, třikrát jsem ho při tom přistihla aniž by toho byl vědom. Taky ho měl tak našponovanýho, trčel mu nahoru jak svíčka. Jednou jsem byla až do konce, až se vyejakuloval. Pěkná podívaná, jak si dokáže udělat dobře.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 15:08)

Musel si to už před matkou dělat před tím. Jinak by si to nedovolil. Jestli jste byly nahé, není divu, ale nadržený puberťák se vzruší i před oblečenými ženami.

Lída (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

Nahé jsme byly a před matkou si to dělá ale před návštěvou to byla premiéra.

Darina (Út, 10. 8. 2021 - 16:08)

Můj syn onanuje přede mnou od jedenácti let. Dnes je mu osmnáct a já stím nemám žádný problém. Už jsem si na to zvykla a skoro nic to se mnou nedělá.

Karel (Pá, 9. 7. 2021 - 18:07)

Se sestrou nosíme v létě velká trička už od 10 let, teď nám je 14 a 16. Před sebou se neskrýváme. Minulý měsíc sestra zkoušela jedno tričko ustřihnout a viděl jsem ji celou nahou, než si ten zbytek trička navlékla. Dole byla nahá. Nic moc to se mnou ale nedělá, vidím ji tak běžně večer a ona mě, spíme totiž nazí.

anička (Čt, 8. 7. 2021 - 09:07)

Já mám o čtyři roky mladího bráchu a taky mám pár zajímavých zkušeností. Ne že by se brácha nějak rád vystavoval a exhiboval, ale má pár dlouhých triček, která když má na sobě, tak pod nima často vůbec nic nenosí. Před rokem (mě bylo 17, bráchovi 13) jsem se vrátila z tábora, byly zrovna brutální pařáky a já měla jen tenoučkou minisukni (která dokonce trochu prosvítá, ale já jí nosím ráda, dráždí to kluky), pod nima tanga a na sobě blůzku, která odkrývala záda. Bus mě vysadil před barákem, já vstoupila dovnitř a najedno ke mě brácha, oblečený jen v tenkým tričku přiběhl a obejmul mě zezadu. Na chvíli jsem ucítila zezadu jeho penis na mém zadku a místo abych se stáhla, tak jsem se zcela spontánně k bráchovi ještě víc přitiskla. Najednou jsem i přes dvě látky cítila, jak mu penis tvrdne a zajíždí mi mezi půlky. Několikrát jsem zadečkem lehce zavrtěla, brácha nic neříkal, jen položil hlavu na má nahá záda a já cítila jak ztěžka oddechuje. Po chvíli mi hlavu do zad doslova zabořil, já na kůži cítila jeho rty a dokonce mě párkrát i olíznul. Trvalo to asi půlminuty, pak už jsme slyšely, jak rodiče jdou ze zahrady, tak brácha odběhnul, aby ho neviděli se ztopořeným ptákem. Nikdy jsme o tom už nemluvili, prostě spontánní moment mezi dvěma sourozenci, co se hledají.

m (Ne, 11. 7. 2021 - 16:07)

Ja takhle jednou diky nahodnemu dotyku pres obleceni poznala ze klukovi stoji. Pak jsem ho donutila k tomu aby mi ho ukazal. On se dost stydel, ale nakonec ho ukazal. Mel ho celkem velkyho, trosku krivyho, a vypadal ze je mozna i obrezany. Pak jsem mu na nej sahla a zkusila mu natahnout kuzi na zalud. Pak nas nekdo vyrusil takze jsme toho nechali

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 00:06)

Ja se od nejakych 12 let zacal stydet, jako kluk jsem ho mel stredne velkyho, ale puberta u me zacla pozdeji coz me stvalo ze jsem mel detskyho a holyho pindika. Takze jsem se nikde nahej moc neukazoval. Ani pozdeji jsem nechtel moc davat svyho ptaka na odiv, at uz proto ze mi prisel malej, krivej nebo pozdeji kvuli trvale obnazenemu zaludu. Kdezto bratr se nikdy moc nestydel, nemel za co, ma krasny pero oproti me, akorat ma zakryty zalud

Návštěvník (Út, 29. 6. 2021 - 23:06)

dneska jsem byl na jednom rybníku se koupat a to co jsem viděl mne docela překvapilo , byl tam kluk prý mu bylo už patnáct , řekl bych mu ale o trochu méně a taky jako já se koupal nahý ......... no nic neobvyklého / trochu jsme spolu pokecaly / ale co mě překvapilo bylo to že si nebral žádný servítky a když měl takovou tu slabou chvilku a ten jeho se mu postavil tak si ho uplně klidně přede mnou vyhonil a dělal jako by to bylo úplně normální. Zaskočilo mě to protože vím že hodně kluků se v tomhle věku docela dost stydí už jenom se koupat nahý , natož si ho klidně vyhonit v přítomnosti někoho jinýho byť o trochu staršího . Neřešil jsem jeho honění ale fakt je že mě to opravdu překvapilo, sám samozřejmě taky masturbuju a docela často ale před někým koho ani neznám bych si ho fakt nehonil.Po jeho masturbačním programu jsem se ho zeptal jestli se nestydí že to dělal přede mnou , odpověděl že ne že doma si ho taky honí kdy a kde chce a že to má takhle povolený od tetičky která ho prý vychovává protože prý nemá rodiče a teta mu říká že kluci v tomhle věku musí masturbovat vždycky když se jim postaví ......... dál jsem se už radši ani na nic neptal a dál tuhle věc neřešil.

Návštěvník (Út, 29. 6. 2021 - 09:06)

segra rano viděla jak mi stojí, co mam dělat? Stalo se vám to někdy?

Jan (Po, 28. 6. 2021 - 14:06)

Mamku sem vídal nahou od mala a ona mě též. Nestyděla se predemnou když sme byli sami. Asi ve 12 sem začal toužit sní něco mít, nahota mi nestačila chtěl sem dotyky. Mamka se nebránila a nechala mě si na ni lehnout když sme byli nazí. Mě okamžitě stal a žalud se jí zabodl do klína a nechala mě se ukájet jen třením. Stříkal sem hned a několikrát. Od tý doby mi něco povolila

Erik (Po, 28. 6. 2021 - 17:06)

Já něco podobného prožil loni s tetou, u které jsem byl na prázdninách. Koupali jsme se nahatí v bazénu a mně se postavil. Teta se tomu smála. Potom jsme začali blbnout a tím že jsem se o ni otíral, došlo k výstřiku. Potom jsme leželi na dece a já jsem si lehl na tetu s tím, že je tam málo místa. pořád mi stál a jak jsem se všelijak kroutil, najednou jsem byl v tetině pipině. Teta z toho měla srandu a já jsem začal instiktivně přirážet a za pár vteřin jsem stříkal. Takhle jsme blbli celou dobu mého pobytu u ní. Letos je mi už 12 pryč a opět budu u tety na prázdninách.

Jan (Po, 28. 6. 2021 - 23:06)

Jak vypadá teta? A jak rychle si stříká ja v mamce asi po 15 vteřinách

Erik (Út, 29. 6. 2021 - 09:06)

Asi hned jak byl v ní. Ale hned jsem pokračoval a to už trvalo asi půl minuty.

Marek (Po, 28. 6. 2021 - 19:06)

Jak ho máš velkého.kamo?

Erik (Út, 29. 6. 2021 - 09:06)

12,5 cm.

Jan (Po, 28. 6. 2021 - 23:06)

Mám jo 18.5 a průměr 6.5

Marek (Út, 29. 6. 2021 - 05:06)

Ve 12? Kecáš

Reklama

Přidat komentář