Reklama

Svazování partnera(ky)

Honza (Čt, 5. 8. 2021 - 18:08)

Asi to opravdu bude chyba. Podle vyjádření výrobce si takový oblek už o tloušťce 1 mm dokáže sám obléci jen někdo (zpravidla muži) ale sundat si jej bez pomoci nedokáže nikdo.

Mari (Čt, 5. 8. 2021 - 21:08)

Mě ho pomahal oblect přítel a také mi ho zajistil i zamčeným obojkem takze ho nesundam sama a mám do do půlky srpna.

Honza (Čt, 5. 8. 2021 - 22:08)

Já si nakonec objednal dva. Jeden 0,4 mm a druhý ten 1 mm. Plánuju nosit hlavně ten tenčí ale před zimou si vlezu do toho silného, který si sám nesundám a budu v něm dokud nenajdu odvahu požádat někohoo pomoc. A nic mi nebude bránit brát si na něj i ten tenčí.
Zkus prosím nějak vyzvědět, kde se dá koupit takhle silný latex. Nikde to nenabízejí.

Mari (Čt, 5. 8. 2021 - 23:08)

To si bohužel nepamatuji kupovala jsem ho před rokem z bazaru

Mari (Čt, 5. 8. 2021 - 23:08)

To si bohužel nepamatuji kupovala jsem ho před rokem z bazaru

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 17:08)

Ahoj já byl svazany celou noc do kozelce provazy a roubík v puse

Honza (Čt, 5. 8. 2021 - 13:08)

Mari prozraď mi prosím jaká je tloušťka toho latexu co se do něj leze dírou na krk. Chci to objednat a tobě dlouhodobě drží.

Mari (Čt, 5. 8. 2021 - 14:08)

Můj má šířku 0.25 cm

Honza (Čt, 5. 8. 2021 - 17:08)

Aha. Myslel jsem, že právě máš silnější. Bál jsem se objednat 0,4 mm z obavy aby se to zase časem neroztrhlo. Ale jestli máš 0,25 mm a nosíš ho tak často a dlouho tak bych asi neměl mít problém.
Teď ale koukám, že píšeš 0,25 cm to by bylo 2,5 mm. Není to chyba?

Mari (Čt, 5. 8. 2021 - 07:08)

Já jeden latex bez zipu právě na sobě u dva týdny také se do něj leze přes díru na krk a mám přes něj obojek aby nešel sundat vzal sis někdy před latex zimní kombinézu? Já totiž mám jednu od parkasite a nosím ji přes latex v zimě když jdu ven akorát pres cokoliv si beru pláštěnku takže mám ji i přes péřovou kombinézu

Honza (Čt, 5. 8. 2021 - 09:08)

Právě to aby latex nešel sundat teď řeším s FantasticRubber. Chtěl jsem límec dvouvrstvý a dutý aby se dal obojek zasunout dovnitř. Zatím nevědí jestli to půjde udělat.
Ještě kdyby mě měl kdo v latexu uvěznit. No ale to neřešme.

Honza (Čt, 5. 8. 2021 - 09:08)

Vzal. Hodněkrát. Mám jednu vyráběnou na Ukrajině. Výplň je Sintepon 200. Je neuvěřitelně teplá a přitom lehoučká. Mám ji hodně těsnou. Mám totiž hrozně rád těsné a přiléhavé oblečení.

Mari (Čt, 5. 8. 2021 - 21:08)

Já mám tu. Kombinézu uplne jinou moje je nejvíce naplněna peřím a je nejvíce naducana a nejlepsi na té kombinéze je že má opravdu mohutnou a naducanou kapuci které má ještě mrazovou klapkou takže když mám na sobě latex i s kuklou a bandám si kapucí a všechny pásky si utahnu nejpevněji tak je to taková druha kukla.

Návštěvník (St, 4. 8. 2021 - 12:08)

Já jsem také měl roubík gumovou kuličku bez řemínku s dychaci hadičkou a měl jsem přes to na 5 krát omotanou pásku

Návštěvník (St, 4. 8. 2021 - 12:08)

ozveš se mi ... já 50 dík,

Mari (Út, 3. 8. 2021 - 23:08)

Pritel mě dneska svázal o něco dřív mě to bylo divně a hlavne když mě po hodině přišel rozvázat se slovy že musí někam jet a samotnou mě takhle nemůže nechat tak mě rozvázal. A. Jel pryč a co já chyběla mi moje dávka svázání. Tak jsem si řekla že se kouknu na seriál. Ale svázání si musim nějak nahradit. Tak jsem si aspoň šla nabalit do latexu. Přes latex na svazani s obojkem jsem si nejdřív vzala latexové punčochace ale tím jsem ještě nekončila. Pak jsem si vzala latexové šaty a přes ně jsem si ještě vzala ať toho latexu je víc lkatexovou bundu která ve ve stylu kožené bundy a přes to vše latexovou pláštěnku. Tu jsem si zapla až ke krku a před tím než jsem si nandala kapucí jsem si ještě vyndala nafukovací roubík a vzala si klasicky roubík kuličku. Nandala jsem si kapuci utáhla šňůrky jsem měla vidět při pohledu do zrcadla pouze sotva oči a nos a roubík. Pak jsem si jenom vzala holínky a šla se dívat. Ještě pořád mám to vše na sobě a nechce se mi to sundávat miluju to když chci nějak okomentovat něco v ději tak roubík to nedovolí a užijí si to více. Je tolik vrstev latexu ještě v poho nebo už vy by jste se upekli zažívá po pěti minutách

Honza (St, 4. 8. 2021 - 07:08)

...Je tolik vrstev latexu ještě v poho nebo už vy by jste se upekli zažívá po pěti minutách ...
Pro mě v pohodě. Někdy když je vedro tak je mi dokonce líp v latexu nebo neoprénu právě proto, že to izoluje a nepustí to ke mě vedro. Víc vrstev to už neovlivní, jen to trochu víc omezí pohyblivost.

Mari (St, 4. 8. 2021 - 23:08)

Presne jak jsou často ty vedra tak je docela vtipné když s přítelem vecerime že on se potí i když je u stolu v trenkach a já sedím proti němu a já mám na sobě celotělový latex přes to latexové šaty a na sobě mám pláštěnku a je mi skvěle.

Honza (Čt, 5. 8. 2021 - 06:08)

Já se v tom za normálního stavu ani nepotím. Jen chviličku při oblékání nebo těsně po oblečení ale pak už ne. Samozřejmě ale když v tom půjdu běhat nebo tak, budu se potit pořádně. Ale v klidu nebo normální chůzi ne. A když se v tom už při nějaké námaze potím, je mi to docela příjemné. Potím se a zvenku jsem úplně suchý. Naopak v obyčejném oblečení je mi pocení nepříjemné.
Promiň mou zvědavost. Máš na latexu zip? A jaký? Já si teď objednal kompletní celotělový i s připojenýma ponožkama a rukavicema a se zipy na ramenou. Vadí mi totiž, že klasický zip je nepružný. A chci si ještě koupit celotělový latex bez zipu, do kterého se leze otvorem pro krk. Ten bez rukavic a ponožek a chci ho nosit v podstatě skoro trvale.
Jen pořád nevím, jak řešit případné prosakování potu zipem v rozkroku. Na kalhotech přes to to totiž vypadá jako kdybych se počůral. A zip v rozkroku být musí kvůli záchodu, jinak bych to nemohl nosit dlouhodobě. Časem si chci dát nějakou výzvu kdy to celou dobu nesundám. Třeba 100 dní v latexu. Ale to nebude tak hned.
Jak děláš hygienu? Já když latex (nebo neoprén) nesundavám tak ho na sobě propláchnu tak, že si za krk a do rukávů pustím vodu a nechám vytéct nohavicema i s potem.

Mari (Čt, 5. 8. 2021 - 07:08)

Já mám na latexu zip klasický

Reklama

Přidat komentář