Reklama

mám velký penis

kata (Ne, 3. 12. 2006 - 13:12)

muj pritzel má 24 a to je bomba...

Tur domácí (So, 2. 12. 2006 - 23:12)

Já Ho chciiiii!!!!!!!!!!!

cipernykocourek (So, 2. 12. 2006 - 22:12)

Myslím si že většina Těch které sní o velkém, neví co mluví. Já jsem jen trochu lepší průměr ( 19 cm ) a mám s tím neskutečné problémy. Jsou partnerky kde mohu být ohleduplný jak chci a stejně to nejde. Už jsem se díky tomu párkrát rozešel ...

Jarča (So, 2. 12. 2006 - 20:12)

Potřebovala bych na motyku násadu,loni jsem ji půjčila jednomu blbečkovi a on mě ji vrátil zničenou.Takže jestli nevíš kam ptáka vrazit,přijeď a já ti ukážu kam.Možná těch tvých 25 cm bude krátkých

nana (So, 2. 12. 2006 - 18:12)

ježiš 25 cm,to by mi snad při sexu lezl ven z pusy...

Jana (So, 2. 12. 2006 - 18:12)

kamoska byla s cernochem ale taky k nicemu nedoslo, prave kvuli ty dylce......

*Deník* (So, 2. 12. 2006 - 18:12)

A proč by jako nemohl mýt 25čísel?černoši ho maj dlouhyho klidně i 30čísel nebylo tam mýsto ty 23....33?

*Deník* (So, 2. 12. 2006 - 18:12)

A proč by jako nemohl mýt 25čísel?černoši ho maj dlouhyho klidně i 30čísel nebylo tam mýsto ty 23....33?

Pindík (Po, 17. 7. 2006 - 18:07)

http://www.mangl.at/c.html

Latex (St, 10. 5. 2006 - 07:05)

for. Pinďa
"nedělej machra, ty prde" 25 čísel ??? To ani náhodou. V Brně na patologii mají v lihu vystavený 23 cm penis jako raritu. Kde bys nabral ty tvoje míry. Kup si českej metr a změř si ho znovu. Myslím že ti bude stačit i plastový trojůhelník.

Nepřítel (St, 10. 5. 2006 - 01:05)

Xxd je největší zmrd na Doktorce!!!

Honza (St, 10. 5. 2006 - 00:05)

Reseni, reseni...
Staci kdyz je chlap k zene ohleduplny a nesnazi se ji ho tam narvat za kazdou cenu az ke stydky kosti.
Mimochodem to zdaleka neni jen o tom, ze by chlap mel monstrum penis, rovnocennou roli v tom hraje i anatomocka stavba partnerky, o cemz tu unikdo moc nemluvi. Ja jsem normalka 15-16 cm prumer a mel jsem divky, ktere to bolelo, kdyz jsem "prirazil", takze jsem si pak jednoduse daval pozor, nesnazil jsem se jim narvat ho az do zaludku a vsechno bylo v pohode.
Kdyz vezmete v uvahu, ze nejcitlivejsi je stejne zatud penisu tak co je na tom, jestli je jinak penis v pochve cely nebo treba jen do 3/4.

Peniska (St, 10. 5. 2006 - 00:05)

Velky penis vubec nevadi, hlavne kdyz ten chlap vi, jak s nim ma v zensky zachazet. Ja jsem poznala jednoho, a i kdyz byl uzasnej, (byl i celkem pohadkove bohatej)...tak jsem sla od nej pryc. Ja nevim, jak ho mel velkyho, ale az moc...a kdyz s nim do me zajizdel az do hloubky, tak jsem myslela, ze vyrostu. Kdyby to umel jinak.....jenze co naplat, chlap chce byt v zensky hluboko.....zna nekdo reseni?

Mik (Út, 9. 5. 2006 - 16:05)

25 cm, a větší průměr - pro některou ženu moc, pro jinou málo. Setkali jsme se s manželi na inzerát na výměnu partnerů. Když došlo na milování, strašně si to se mnou užívala a chtěla se mnou sex pořád a pořád. Myslel jsem si, že snad ten její to neumí, nebo ho má malého, (při tom já mám "jen" 15 x 3,5 cm, ale ona se mi svěřila, že ten její ho má 25 cm dlouhého a 6 cm tlustého a že ji to bolí pokaždé, i když jsou manželi už 10 let. Pak když jsme "to" ukončili, sešli jsme se ve společné místnosti a já uviděl toho jeho nabíjáka, šlo z toho hrůza... Až cestou domů jsem se ptal manželky, jaké to bylo - nemohla si vynachválit, zažila několik orgasmů za večer. Takže je to opravdu inividuelní, někomu pasuje větší penis, někomu menší.

Teta Sally (Pá, 9. 12. 2005 - 19:12)

Ale hlavní je snad charakter?!

řezník (Čt, 8. 12. 2005 - 22:12)

Pinďo já ti ho kus ufiknu,ať si ještě do důchodu zapícháš !

Olga (Pá, 8. 7. 2005 - 13:07)

Evo, promiň mi tu upřímnost, ale ten ti tím pérem vylágroval i mozek, co?

Ne-mravní hlídk (Pá, 8. 7. 2005 - 09:07)

Přeji všem nenasytným ženám, aby žily od 18ti do 25ti let s >Chlapákem< , hezky si na ten rozměr zvykly a po zbytek života narážely jen na samé kašpárky.

Eva (Pá, 8. 7. 2005 - 09:07)

Všechno to záleží na zvyku. Můj bývalý partner měl taky 20-ti cm macka a je pravda, že mi trvalo asi rok (!), než jsem si na něj zvykla. Když jsme se rozešli a měla jsem nového partnera - jak vy si myslíte "normálního", byla to tragédie! Není pravda, že se s malým kašpárkem dá dělat velké divadlo!!! Musí mít minimálně 18-20 cm, jinak je to lepší s robertkem... Která měla pořádnýho chlapáka, dá mi za pravdu :-)

J.J. (Pá, 8. 7. 2005 - 01:07)

Mám asi 14/4,5 a zatím si žádná nestěžovala. Naopak jsem měl pocit, že byly velmi spokojené. Když si s manželkou hrajeme s robertkem, který má asi 17cm, tak občas kňourá, že jí to bolí. Je mi líto (upřímně) těch, co mají nad 20cm

Reklama

Přidat komentář